ملاقات اینفانتینو و ترامپ در کاخ سفید

ملاقات اینفانتینو و ترامپ در کاخ سفید

4764
14:47
07 شهریور 1397
اینفانتینو رئیس فیفا با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید دیدار کرد تا در خصوص نحوه برگزاری مسابقات در جام جهانی 2026 تبادل نظر کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اینفانتینو رئیس فیفا با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید دیدار کرد تا در خصوص نحوه برگزاری مسابقات در جام جهانی 2026 تبادل نظر کنند.

به گزارش وبسایت نود، آمریکا در سال 2026 به همراه مکزیک و کانادا میزبانان مشترک جام جهانی خواهند بود. آخرین باری که آمریکا میزبان جام جهانی بود به سال 1994 باز می گردد. اینفانتینو در این مراسم پیراهنی با شماره 26 به ترامپ هدیه داد. ترامپ نیز گفت:

ساکر تا به الان مسیر بلندی را پیموده است، فکر می کنم شما به آن فوتبال می گویید، اما اینجا آن را ساکر می نامیم. شاید روزی اسم آن تغییر کند؟ نمی دانم، زیاد مطمئن نیستم. می خواهم از جیانی تشکر کنم که اینجا حضور دارد. او رئیس فیفا و مرد محترمی است. در حقیقت زمانی که پسرم متوجه شد که او قرار است به اینجا بیاید، به من گفت "پدر می خواهم او را ملاقات کنم.

trump

ترامپ در ادامه رو به اینفانتیو کرد و گفت:

پس الان شما آدم خیلی معروفی هستید؟ ساکر در جهان به سرعت پیشرفت و رشد کرده است و کاری که شما می کنید فوق العاده است. همچنین می خواهم از باب کرفت تشکر کنم. او مرا صدا زد و گفت "راجع به میزبانی آمریکا در جام جهانی چه فکری می کنی؟" من از ایده او خوشم آمد و ما کانادا و مکزیک را شریک کردیم. قرار است همکاری خوبی داشته باشیم. منتظر آن هستم. ببینید من در سال 2026 رئیس جمهور نیستم. آیا طول دوره من تمدید می شود؟ اگر تمدید نشود، رسانه ها خسته کننده خواهند شد.

 

4416

نظرات کاربران
محسن حیدری
لباسش منو یاد جان تری انداخت
۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۵۸
پاسخ
0
23
شیش
دیگه مطمئن شدم ترامپ واقعا یه چیزی کم داره :/ حتی نمی تونه درست حسابی حرف بزنه!
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۲۶
پاسخ
41
19
....
نیاز داره تا دیالوگ واسش بنویسن.نمی دونم مدرکشو از کجا گرفته.
۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۶:۵۴
33
8