ملاقات مدیران رئال مادرید با بتیس؛ انتقال سبایوس نهایی می شود؟

ملاقات مدیران رئال مادرید با بتیس؛ انتقال سبایوس نهایی می شود؟

2262
15:06
13 تیر 1396
رئال مادرید مصمم است که امروز انتقال دنی سبایوس را نهایی کند و خوزه آنخل سانچز به سویل سفر خواهد کرد تا با مدیران بتیس دیدار کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید مصمم است که امروز انتقال دنی سبایوس را نهایی کند و خوزه آنخل سانچز به سویل سفر خواهد کرد تا با مدیران بتیس دیدار کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، با پیشنهادی که هدف آن حفظ روابط خوب میان دو باشگاه است، رئال مادرید قصد دارد مبلغی بیش از 15 میلیون یورو فسخ قرارداد او بپردازد. به محض اینکه لوس بلانکوس با رئال بتیس به توافق رسید، با حضور مدیر برنامه های بازیکن در شهر، قرارداد امضا خواهد شد.

مذاکرات با پدیده رقابت های یورو زیر 21 سال ادامه داشت تا اینکه بارسلونا نیز به یکباره علاقه مند شد و همه چیز را پیچیده کرد. درحالیکه رئال مادرید قصد داشت این بازیکن را یک سال به صورت قرضی راهی تیم های دیگر کند، بارسلونا وعده حضور در ترکیب و اهدای نقشی مهم را به او داده است.

سبایوس از باشگاه های متعددی چون یوونتوس، لیورپول، ناپولی و اتلتیکو مادرید هم پیشنهاد دارد و تصمیم نهایی به عهده خودش خواهد بود. هرچند طبق گفته منابع نزدیک به بازیکن، او مایل به پوشیدن پیراهن سفید رئال مادرید است.

1771

نظرات کاربران
Cr7-16
داورسلوناییها هنوزنفهمیدن توجذب بازیکن نبایدبارئال شاح به شاخ بشن؟
۱۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۴:۱۲
پاسخ
2
7
...........
صدرصدمیادرئال وای جوون رئال ببینید وایخو یورنته سبایوس واران ایسکو کارواخال کاسیمیرو تئو آسنسیو مایورال وینیسیوس امباپه ودونامارو هم سال های آتی می آیند
۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰:۰۷
پاسخ
7
17