ملاقات مدیران رئال و پاریسن‌ژرمن در پاریس؛ بحث بر سر نیمار و ام‌باپه

ملاقات مدیران رئال و پاریسن‌ژرمن در پاریس؛ بحث بر سر نیمار و ام‌باپه

3151
17:05
27 شهریور 1398
روسای دو باشگاه پیش از دیدار چهارشنبه شب، ناهار را همراه یکدیگر صرف می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، مدیران دو باشگاه رئال مادرید و پاریسن‌ژرمن از فرصت به دست آمده پیش از دیدار چهارشنبه شب دو تیم استفاده کرده و با یکدیگر درباره فوتبال گفت و گو خواهند کرد. 

مطابق رسوم فلورنتینو پرز و ناصر الخلیفی وعده ناهار را به همراه یکدیگر و در رستوران گای ساووی پاریس صرف می‌کنند و پرز قصد دارد در این دیدار امکان جذب دو ستاره باشگاه پاریسن‌ژرمن، نیمار و کیلیان ام‌باپه را جویا شود. 

الخلیفی برخلاف بارسلونا، ارتباطات دوستانه ای با رئال و شخص فلورنتینو پرز دارد و معاهدات میان این دو بدون کوچک ترین تنشی انجام گرفته است. در آخرین نمونه نیز دو باشگاه دروازه بانان خود، آلفونس آرئولا و کیلور ناواس، را بعد از مذاکرات نسبتا کوتاهی معاوضه کردند.

اما در سمت دیگر، علاقه رئال به جذب نیمار و کیلیان ام‌باپه بر هیچ کس پوشیده نیست و جدی تر شدن این علاقه شاید موجب پایان این روابط دوستانه شود. در زمانی که ام‌باپه در موناکو حضور داشت رئال فاصله ای با جذب او نداشت و اکنون هم پرز در حال برنامه ریزی جهت ارائه پیشنهادی سنگین برای جذب او در آینده است؛ پیشنهادی که رابطه صمیمانه دو باشگاه را به شکلی جدی محک خواهد زد. 

در این رابطه رئال باید هم ام‌باپه را راضی به ترک خانه خود، پاریس کند و هم باشگاه او را به این واگذاری راضی کند. اگر بخواهیم رفتار پاریسن‌ژرمن را براساس مقاومت این باشگاه در برابر بارسلونا در این تابستان (پرونده نیمار) پیش بینی کنیم، رئال کار فوق العاده سختی خواهد داشت. هدف نهایی پاریسن‌ژرمن فتح لیگ قهرمانان اروپا است و آن ها به خوبی می‌دانند برای دستیابی به این هدف نباید یک باشگاه فروشنده باشند.

داستان نیمار اما، حداقل از زاویه دید رئال، متفاوت است. ستاره 27 ساله برزیلی پیش از این بارها در رادار رئال قرار داشته اما حضور 4 ساله او در بارسا و البته تمایل قلبی او به بازگشت به نیوکمپ، رئال را عملا به گزینه دوم او تبدیل کرده است. با این حال، پرز همچنان احتمال چنین انتقالی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

7712

نظرات کاربران
رنگ قرمز و سرخ یعنی توهم
فقط امباپه رو بخر،رئیس پرز
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۱۸
پاسخ
22
11
محمد
ای جووووون اگه اینا رو بخریم چی میشه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴:۲۹
پاسخ
23
5
طوفان سرخ آسیا
عمو پرز و عمو ناصر 2تا نسل متفاوت....عکساشون جالبه...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۰۳
پاسخ
1
12
کهکشانی ها
نیمار و امباپه و رحیم استرلینگ رو بخریم . دیگه واسه محکم کاری هری کین هم بخریم . خوب می شه . دورتموند رو کرنر ها خوب کار نکرده بود وگرنه تیم چهارم اروپا رو می برد حیف شد .
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۴۵
پاسخ
36
18
مسعود هاشمی
پس هازارد بیل بنزما چیکار میکنی تعویضیاتون بماند
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶:۳۰
0
13
امیر
شما که اینا رو خریدین تنگش مهدی طارمی و سردار و جهانم بخرین گناه دارن
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۲۳
5
22