ملاقات نمایندگان اینترمیلان و یوونتوس با مدیربرنامه های ستاره افول کرده منچستریونایتد

ملاقات نمایندگان اینترمیلان و یوونتوس با مدیربرنامه های ستاره افول کرده منچستریونایتد

2827
19:13
25 اردیبهشت 1398
دو تیم مطرح ایتالیایی در پی جذب آلکسیس سانچز هستند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، وبسایت جان‌لوکا دی‌مارتزیو گزارش داده که دو باشگاه اینترمیلان و یوونتوس شرایط آلکسیس سانچز، ستاره شیلیایی منچستریونایتد را به دقت زیر نظر گرفته اند. 

خبرنگار اسکای اسپورتس ایتالیا نیز مدعی شده که این دو باشگاه به این بسنده نکرده و در روزهای اخیر، با فرناندو فلیچویچ مدیربرنامه های سانچز با ایتالیا ملاقات کرده و شرایط بازگشت او به فوتبال ایتالیا را جویا شده اند.

با دستمزدی 500 هزار پوندی در هفته، سانچز پردرآمدترین بازیکن منچستریونایتد است و شیاطین سرخ قصد دارند با فروش او، این هزینه سنگین را به باشگاه بازگردانند. در عین حال یونایتد در بازار به دنبال دنیل جیمز (سوانسی سیتی) و نیکولاس په‌په (لیل) نیز هست، بازیکنانی که در پست سانچز ایفای نقش می‌کنند.

سانچز در تابستان به همراه شیلی در رقابت های کوپا آمریکا حاضر خواهد بود و به این دلیل، فرصتی برای حضور در تور منچستریونایتد در چین نخواهد داشت. او که در ژانویه 2018 از آرسنال به منچستریونایتد پیوست، هرگز نتوانست روزهای خوب خود در لندن را تکرار کند و در 45 بازی در تمامی رقابت ها، تنها 5 گل به ثمر رسانده است. 

با وجود گفت و گوها، به نظر می‌رسد تنها راه بازگشت سانچز به ایتالیا، کم شدن میزان دستمزد او باشد چرا که حتی باشگاه هایی نظیر یوونتوس و اینترمیلان نیز قادر به پرداخت دستمزد سنگین او نخواهند بود. 

پیش از انتقال به بارسلونا در سال 2011، سانچز سه فصل را در سری آ و با پیراهن اودینزه پشت سر گذاشت و در همان دوران نیز مورد توجه یوونتوس قرار گرفته بود اما او حضور در لالیگا را به ماندن در فوتبال ایتالیا ترجیح داد.

7712

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
بیاد یووه چ قد خوب میشه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۴۱
پاسخ
7
3
:)
پیشرفت رو با پول عوض کرد...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۳۷
پاسخ
2
14