ملکی: علی کریمی مصدوم است و درست بشو هم نیست!

ملکی: علی کریمی مصدوم است و درست بشو هم نیست!

25724
15:10
23 تیر 1397
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در بین هواداران ناراضی استقلال قرار گرفت و با آنها به صحبت پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در بین هواداران ناراضی استقلال قرار گرفت و با آنها به صحبت پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از این باشگاه در حالی که با ناراحتی جواب سوال یکی از خبرنگاران را نداد در میان هواداران گفت: من ناراحتی و نگرانی شما را درک می‌کنم الان هم می‌خواهم برای قررادادی نزد اسپانسر بروم اما به هر صورت سعی می‌کنم تا آنجا که امکان داشته باشد پاسخ سوالات شما را بدهم.

ملکی در ابتدای صحبت‌های خود تاکید کرد: شما نمی‌دانید ما چه مشکلاتی داریم اگر بدانید هیچ وقت از ما انتقاد نمی‌کنید. مثلا ما امسال 45 میلیارد پول در اختیار داشتیم اما نزدیک به 14.5 میلیارد تومان فقط به بازیکنان طلبکار دادیم.

* آخرین وضعیت تیام و جپاروف با استقلال

وی افزود: جپاروف ساعت 7:30 فردا به ترکیه می‌رود و تیام هم ساعت 7:30 امشب. قرار است آقای افتخاری هم امروز به ترکیه سفر کنند تا با این دو نفر مذاکره کنند. خیالتان راحت باشد.

* یک میلیارد دلار هم بدهند با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم

ملکی در پاسخ به سوال یک هوادار که تکلیف مجید حسینی چه شد ، گفت: مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و در بند قرارداد او آمده 100 هزار دلار به باشگاه پرداخت کند ضمن آنکه موافقت باشگاه را هم بگیرد. اگر یک میلیارد دلار هم بدهند ما با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم.

* وزیر در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به اعتراض یکی از هواداران که وزیر ورزش به استقلال کمک نمی‌کند گفت: این حرف‌ها را نزنید اصلا اینطور نیست من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است.

* شما نمی‌دانید استقلال چقدر طلبکار دارد

عباسی ملکی با اشاره به اینکه باشگاه استقلال هر روز با طلبکاران مختلف مواجه است و همین امروز 200 میلیون تومان به حساب احمد جمشیدیان واریز کردند گفت: ما در حال پرداخت واریزی‌ها هستیم و می‌دانیم که باید این پول‌ها پرداخت شود. اگر بخواهید شما را بالا به باشگاه می‌برم تا ببینید استقلال چقدر طلبکار دارد. اینها برای افتخاری و مدیران باشگاه مشکل بوجود آورده است.

* هرچه از وزیر خواستیم گفت چشم

ملکی تاکید کرد: من خیلی از مسائل را نمی‌توانم بگویم چون منافع ملی در میان است. 6 بازیکن ما را هوایی کرده‌اند متاسفانه یک ملی‌پوش ما مصدوم شد و یکی هم رفت. من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم.

* رسانه‌ها می‌نویسند تا بفروشند؛ شما باور نکنید

عباسی ملکی افزود: چیزهایی که می‌بینید رسانه‌ها می‌نویسند فقط مخصوص خودشان است . رسانه‌ها هر طور دلشان بخواهد می‌نویسند مثلا می‌نویسند کفش شفر کج است. اگر اینها را ننویسند فروشی ندارند. باور کنید روزنامه‌ها را نمی‌خرند. من از شما سوال می‌کنم می‌دانید سال گذشته چرا موفق شدیم؟ چون سکوت کردیم. از هیات مدیره خواستیم 9 ماه کسی حرف نزد. حرف نزدیم و موفق شدیم. دیدید که تیم شانزدهم شد تیم اول. امسال هم همین است سکوت می‌کنیم، حرف نمی‌زنیم و موفق می‌‌شویم. این چیزهایی را که شما می‌شنوید باور نکنید.

* پست مجیدی را خودش ننوشته برایش نوشته‌اند!

 هواداری گفت مجیدی هم از عملکرد توفیقی انتقاد داشت و برای او پست گذاشت که ملکی پاسخ داد: پسر خوب آن پست فرهاد مجیدی را خودش ننوشته بود برای او نوشته‌‌اند! اتفاقا می‌دانیم چه کسی آن پست را نوشته است.شما که به قراردادها اعتراض دارید بدانید بعضی از قراردادها را ما نمی‌نویسیم. مدیر برنامه به بازیکن می‌گوید این بند را در قراردادت بگنجان.

* برای رضایت‌نامه تبریزی 2 میلیارد خواسته‌اند

ملکی وقتی این جمله را گفت با اعتراض هواداران مبنی بر اینکه با این شرایط که بازیکن را جذب نکنید مواجه شد که وی پاسخ داد: هوادار می‌گوید امید ابراهیمی را جذب کن. ولی می‌بینیم که او 5 میلیارد می‌خواهد البته این یک مثال است یا مثلا برای مرتضی تبریزی که قرارداد دارد از ما نزدیک به دو میلیارد خواسته‌اند. ما باید حواسمان به بازیکنان دیگر هم باشد پس به آنها چقدر باید بدهیم؟

* به منشا در پرسپولیس پاس ندادند چون پول زیاد گرفته بود

ملکی که به صورت آهسته صحبت می‌کرد گفت چرا سال گذشته به منشا در پرسپولیس پاس نمی‌دادند چون او از همه بیشتر گرفته بود! اینها را شما نمی‌دانید تیم باید تناسب داشته باشد. ما امسال هرچه قرارداد نوشتیم 5 ساله بود.

* همه نفرات جذب شده روی لیست شفر بود

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص اینکه چرا این همه مصدوم جذب کردید گفت: اولا که همه این نفرات را شفر خواسته است. امید سامکن را هم خود شفر خواست و بعد اعلام کرد از او خوشم نیامد! مثلا اگر مجید حسینی را از ما به هر قیمتی بخواهند ما نمی‌دهیم.

*کریمی مصدوم است و درست بشو هم نیست!

ملکی درخصوص اینکه تکلیف علی کریمی چه شد، گفت: این را محرمانه می‌گویم کریمی مصدوم است و اتفاقا آسیب‌دیدگی‌اش کهنه! حتی می‌گویند درست بشو هم نیست ولی ما او را نزد دکتر فرستادیم که معاینه کنند اگر اجازه دادند ما او را جذب می‌کنیم اگر نشد به دنبال یک هافبک آلمانی و یک بازیکن ایرانی هم هستیم. شفر باید بازیکن را بخواهد.

* خبرنگار می‌خواهد از داخل صحبت‌های ما مطلب دربیاورد

عضو هیات مدیره استقلال در پایان صحبت‌های خود گفت: باز هم به شما هواداران می‌گویم امسال مصاحبه نمی‌کنیم چون خبرنگار می‌خواهد من مصاحبه کنم تا از داخل همان صحبت‌ها برود مطالبی را پیدا کند و بنویسد. ما یا باید جواب بدهیم یا ندهیم.

 

2051

نظرات کاربران
Lebaschii
الان مثلاً شما محرمانه صحبت کردی؟؟؟
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۵:۵۲
پاسخ
0
3
قرمز
وزارت ورزش هفته گذشته ٥٠٠ هزار دلار به ما پول داد اما به پرسپوليسى ها نه، بنابراين نگوييد وزير پرسپوليسى است. اعترافات ملكى
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۰۳
پاسخ
2
17
amir
پرسپولیسو عشقه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۱۱
پاسخ
5
17
استقلال6 العین 1 !!!!!!
یاد خنده زیبات تو برنامه نود گرامی جناب ملکی که به علیمنصور و رحمتی میخندیدی
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۱۲
پاسخ
5
24
سیاوش
بله وقتی ۱۶ میلیارد پیشنهاد میدین ب تیام و همه میریزن پیجش التماس میکنن بیاد استقلال معلومه که جباروف و ابراهیمی و بقیه ملی پوشا با یکی دو میلیارد قانع نمیشن. ولی تو پرسپولیس هر بازیکنی تخطی کرد نه تنها التماسش نکردن بلکه برانکو اخراجش کرد. درستشم همینه . بازیکنی ک پولشو از جیب هوادارو میگیره باید در اختیار تیم باشه. شما مصاحبه یکماه پیش دو مربیو بخونید. برانکو گفته هرکی نمیخاد تمدید کنه بره بسلامت ولی شفر گفته هرجور شده بازیکنارو نگهدارید
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۴۱
پاسخ
4
24
یک چیزی بگم داریوش شجاعیان
بله دیگه خوب انقدر خرج نکنید الان دو بازیکنتون 20 میلیارده ارز دولتی که نباید برای هر باشگاهی خرج بشد چون که چقدر زیر خط فقر تو جامعه است پس فهمیدیم وزیر هم استقلالیه .این همه هم که خرج میکنید به وریا 2.2 میلیارد میدید و... اخرشم 6 تا می خورید و ته جدول یا فوقش وسط جدول جا خوش می کنید
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱:۱۴
پاسخ
3
20
ارسلان
داداچ دمت گرم شما چقدر چیز می دونی ....؟ تناسب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۱۱
پاسخ
1
14
پیروز
یکی نیست به این بابا معنی محرمانه رو بگه.... گیر عجب نقطه چین هایی افتادیم هااا تو نمیخواد حرف بزنی همون خنده ت برا هفت پشتمون بسه تو رو خدا ببین تاج بزرگ دست کیا افتاده
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۳۲
پاسخ
2
18
عشقه پرسپولیس
فقط اونجا که گفته تیم شانزدهم شد اول! این استقلالیا طفلیا کلا متوهمن از مدیر عاملشون بگیر تا بازیکن ها و هواداراشون. خدا یا خودت شفا بده خخخخخه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹:۱۲
پاسخ
2
27
Reza
وزیر پرسپولیسی
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۰۰
پاسخ
2
23
ایمون زاید
توجه شما رو به خوندن چکیده ی حرفای ملکی جلب میکنم 1 - من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد ( قابل توجه هواداران بی منطق ) 2 - من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم. 3 - من از شما سوال می‌کنم می‌دانید سال گذشته چرا موفق شدیم؟ چون سکوت کردیم. از هیات مدیره خواستیم ۹ ماه کسی حرف نزد. حرف نزدیم و موفق شدیم. دیدید که تیم شانزدهم شد تیم اول. ( آقای ملکی شما کجا فصل قبل اول شدین ؟ با تفاضل گل سوم شدین ) 4 - هوادار می‌گوید امید ابراهیمی را جذب کن. ولی می‌بینیم که او ۵ میلیارد می‌خواهد ( خدا میدونه تیام و جپاروف قیمتشون چقدره ) 5 - این را محرمانه می‌گویم کریمی مصدوم است و اتفاقا آسیب‌دیدگی‌اش کهنه! حتی می‌گویند درست بشو هم نیست ( داداش شما محررمانه گفتی ولی الان کل ایران فهمیدن ) ادمین جان چاپ کن لطفا . مرسی
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸:۲۸
پاسخ
3
24
Mahdi
اولا مسائل سرورت ب شما هیچ ارتباطی نداره بعدشم پرسپولیس به بازیکنی پول بیشتری داده که بعد طارمی بهترین گلزن بود نه مثل شماکه برای اینکه تو نقل و انتقالات بازیکنی رو از چنگ پرسپولیس دربیارید قرارداد ميلياردي بستید نمونش فرشيد باقری کنعانی زادگان کاوه رضایی... این فصل داریوش شجاعیان که هنوز که هنوزه پول رضایتنامش پرداختش تموم نشده .... بعدشم این تیم شماس که بازیکناش منتظرن ببينن قرارداد تیام چقدره بعد مبلغ قرار دادنشون رو پیشنهاد بدن به باشگاه... نمونش جباروف منتظری چشمی.... پس هرموقع مدیریت پرسپولیس اومد درباره ی قراردادهای شما صحبت کرد بعد بیا درباره ی امور مدیریتی سرورت حرف بزن
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷:۱۰
پاسخ
1
21
aaali
مثال باشگاه استقلال از قرارداد مجید حسینی مثل این میمونه که بری مغازه ماست 5 تومنی رو پولشو بدی بعد مغازه دار بگه اون پول ماست بود حالا بیا رضایت منو جلب کن. به نظر من هوادارای استقلال حق دارن اعتراض کنن خیلی افراد ضعیفی تو مدیریتشن .استقلال تقریبا هر ساله دو برابر پرسپولیس و 4 برابر تیم های دیگه بازیکن های بی کیفیت و گرون میخره و از اخر واسه سوم وچهارمی میجگه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۴۵
پاسخ
3
20
احمد
"وزیر در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد...او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است...من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم."و کماکان دوچرخه سواران اعتقاد دارن وزیر،پرسپولیسیه.ای خِدااا
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸:۳۶
پاسخ
3
27
اگه فوتبال اسپانیا مثل ایران بود...
راکیتیچ:آقا این چه وضعیه؟ما تا فینال بالا اومدیم بعد مسی که تو یک هشتم حذف شده باید بیشتر از من بگیره؟ اگه مسی ۴۰ میلیون دلار می گیره من باید حداقل ۳۵ میلیون بگیرم. مودریچ:آقا تو یک هشتم حذف شده،حالا هم باشگاه رو ول کرده رفته،یا اندازه اون آقا به من پول می دید یا رو پیشنهاد های دیگم فکر می کنم.
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۳۶
پاسخ
3
68