ممبینی: قرارداد فدراسیون با آدیداس ابهامی ندارد و روشن است

ممبینی: قرارداد فدراسیون با آدیداس ابهامی ندارد و روشن است

2921
19:49
26 فروردین 1397
سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تأکید کرد که قرارداد فدراسیون با آدیداس نه تنها ابهامی ندارد، بلکه روشن و شفاف پیش می‌رود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تأکید کرد که قرارداد فدراسیون با آدیداس نه تنها ابهامی ندارد، بلکه روشن و شفاف پیش می‌رود.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی درباره روند قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس اظهار داشت: در حالیکه فدراسیون فوتبال بارها و بارها تصریح کرده قرارداد با شرکت آدیداس مطابق تفاهم طرفین پیش می‌رود، با این وجود ظاهراً برخی عادت دارند هر چند وقت یکبار با طرح پرسش‌های تکراری، به موضوع آب و تاب کاذب بدهند. این در حالی است که واقعیت روشن بوده و نمی‌توان با جار و جنجال و انتشار بی‌رویه شایعات، مسیر حقیقت را تغییر داد.

وی ادامه داد: روابط میان فدراسیون فوتبال و آدیداس، در بهترین حالت ممکن به سر می‌برد. برای مثال، شرکت آدیداس ضمن تأکید بر تفاهم صورت گرفته با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، در همکاری و تعامل با فدراسیون کشورمان پذیرفت در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده، این اجازه را بدهد که 17 تیم ملی دیگر به جز تیم ملی بزرگسالان کشورمان، از تولیدات داخلی استفاده کنند.

سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: روند قرارداد با شرکت آدیداس مطابق تفاهم قبلی پیش می‌رود. ما با آدیداس وارد قرارداد شدیم. 70 درصد تخفیف گرفتیم و 30 درصد فقط به این اسپانسر لباس پول پرداخت می‌کنیم که آن هم در ادامه از پول فروش پیراهن برای‌مان بازگشت خواهد داشت. در این باره گفتنی است که ریاست فدراسیون فوتبال، در سفر اخیر به دوبی به همراه مسئولان کمیته بازاریابی، مذاکرات مفصلی را با سران آدیداس درباره قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران انجام داد که نتایج مطلوبی در پی داشت. لذا تأکید می‌شود نه تنها قرارداد فدراسیون اگر مواردی با ابهام همراه باشد، با آدیداس ابهامی ندارد بلکه، به شکل روشن و دقیق در حال سپری شدن از سوی طرفین است.

ممبینی درباره عدم قرار گرفتن تصویر یوز روی پیراهن تیم ملی ایران گفت: تلاش‌های زیادی برای قرار گرفتن طرح یوز روی پیراهن‌های تیم ملی انجام گرفت، اما در حال حاضر طرح یوز روی این لباس‌ها وجود ندارد. به این دلیل که شرکت آدیداس اصرار داشت اگر طرح یوز را جایی که فیفا اجازه داده روی لباس بزنیم، عملاً تکنولوژی کولینگ آنها دیگر کاربردی ندارد. در همین حال، سرمربی تیم ملی هم روی استفاده از این ویژگی لباس‌ها تأکید زیادی داشته و دارد. البته ما از فیفا خواسته بودیم کمی طرح یوز را جابه‌جا کنیم، اما با درخواست ما موافقت نشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره زمان رونمایی از پیراهن تیم ملی اظهار داشت: در زمینه زمان رونمایی بارها اطلاع‌رسانی صورت گرفته و بر این اساس، بار دیگر تصریح می‌شود که پیراهن تیم ملی در یکی بازی‌های دوستانه آینده تیم ملی رونمایی خواهد شد.

ممبینی در پایان گفت: اظهارات من درباره درآمد از اسپانسر پوشاک تیم ملی، هرگز در مغایرت با بیانیه فدراسیون فوتبال نبوده است. آنچه من بیان کردم این بود که تلرانس پرداختی اسپانسر پوشاک تیم ملی به صورت مشخص و دقیق، معلوم نیست و این رقم می‌تواند بر اساس فروش البسه در تغییر باشد.

 

1004

نظرات کاربران
علی اصغر
اینکه همه کشور ها یه پولی گرفتن شما باید پول بدی یا نداشتن طرح به دلیل نبود وقت با در نظر گرفتن اینکه ما تیم دوم صعود کننده بودیم ابهام نیست پس چیه؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷:۴۷
پاسخ
0
32
تا ابد قرمز
شاهکارهای فدراسیون پنج ستاره چن تا چن تا رو میشه کجا با این عجله یه چن تا از شگردهای مدیریت عالیتون رو واسه بعد جام جهانی بزارین شما حیفین.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۶:۲۷
پاسخ
1
29
سه پیچ
هفتاد درصد تخفیف رفتیم و سی درصد پول میدیم!! خوبی داداش؟ فکر نمیکنی اسپانسر باید پول بده؟ نکنه انتظار داشتی از تو سایت آدیداس ، کلیک کنین و آنلاین بخرین!
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۲۹
پاسخ
0
50
رسول
لباسهای ایران رو تولیدیهای منیریه تولید میکردن بهتر از این بود که با این شرایط قرارداد آدیداس تولید کنه قرارداد ترکمنچای بستن و اونوقت لباس ساده بدون هیچ طراحی خاصی تحویل گرفتن با پرروگی تمام سرشونم میگیرن بالا روی سنگ پارو کم کردن اینها
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۴۶
پاسخ
1
55
رضاSh
شک ندارم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.اصلا به مرغ بدون سر اعتماد کنی بهتر از اعتماد به حرفای ایناست
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۰۸
پاسخ
0
96