منزوی: استراماچونی فردا به تهران می‌آید

منزوی: استراماچونی فردا به تهران می‌آید

6799
20:04
19 آذر 1398
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: خلیل‌زاده امشب راهی ترکیه می‌شود و اگر مشکلی پیش نیاید، استراماچونی فردا به تهران خواهد آمد.

به گزارش وب‌سایت نود، کامران منزوی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد: خلیل‌زاده امشب ساعت 11 راهی ترکیه خواهد شد و به امید خدا فردا شاهد حضور استراماچونی، مربی محبوب هیات مدیره، بازیکنان و هواداران در تهران باشیم؛ البته اگر اتفاقی نیفتد.

وی افزود: ما مجبور شدیم قرارداد وی را یک ساله کنیم. مجبور شدیم این موضوع را بپذیریم که فردا متهم نشویم که شرایط مربی را قبول نکردیم.

4416

نظرات کاربران
سیستان آبی
خدایا توکل به تو ... ان شاالله امسال با استراماچونی دو گانه را بگیریم ...
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۴۴
پاسخ
4
17
بیرنگ
دروغگو
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۰۱
پاسخ
0
11
محمدرضا
چقدر زشت که این ادم در روز روشن همه فکر و ذکرش پوله.در کمال بی تعهدی تیمش رو سه روز مانده به بازی رها کرد و رفت و متاسفانه از موج احساسی بودن ما ایرانی ها خوب داره سو استفاده میکنه.واقعا مربی های خوب وطنی چه چیزی کم دارن که تا این اندازه باید غرور ایرانی رو زیر پا بزاریم؟
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۵۳
پاسخ
18
5
من
به مبلغ قرارداد چقدر اضافه شد؟
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۲۵
پاسخ
13
3
تاسف برای مدیریت
چرا یک ساله کردین قرارداد رو وقتی میتونستین با عمل همون قرار قبلی ...البته به موقع و سر زمان خودش... مربی رو دوساله برای تیم حفظ کنید اونم مربی که با قیمت ایده ال اومده واقعا جای تاسف داره که تو اداراتمون این همه نیرو هست اما یه ذره نظم و انظباط وجود نداره انگار ما ایرانیها زاییده شدیم واسه اینکه کارها رو بعد موعد مقرر انجام بدیم یکی هم نیست به اینا بگه از پسش بر نمیاید حداقل بذارین برین و یه ادم مستعد رو بیارین...حالا اگه ایرانی لایق پیدا نمیکنین یه مدیر خوب خارجی بیارین چه اشکالی داره!! اگه یکی مثل کی روش بیارین که هزینه هایی که براش کردین رو با درامدهایی مثل حضور تو جام جهانی و ... تامین کنه چه اشکالی داره یه مدیر خارجی بیاد سرکار...
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰:۵۶
پاسخ
2
7
جعلی های بی منطق
وای خدای من اینا دیگه کین.میگه یک ساله شده فردا نگین چرا اینطوریه قرارداد.خب اقا نمیتونی برووو چرا موندی اخه.مذاکره کنید دو هفته طول بکشه اما در عوض قرارداد درست حسابی ببندین ای خدای من پیرمردا چرا دست از سر فوتبال برنمیدارن
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷:۳۴
پاسخ
0
10
علی
استرا به هدفش رسید. چون حدس میزد امسال رتبه خوبی کسب کنه هم مشتری های خوبی توی قطر و امارات پیدا می کنه و هم میتونه با فشار هوادارا نرخ تمدید رو ببره بالا. هواداران هم که اصلن به این چیزها فکر نمی کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱:۵۹
پاسخ
12
7
meysam
این آدما چی میخوان از جون استقلال ...!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳:۱۱
پاسخ
3
7
شاهین
شما آخرشی آقای فتح الله منزوی
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰:۳۹
پاسخ
2
3
مجتبی
دوستان عزیز استقلالی آخر فصل استرا می ره شک نکنید قراردادشو کرد یکساله تا از تیمی که بهش پیشنهاد دادن جا نمونه مطمن باشید .
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۱:۴۶
پاسخ
5
7
حامد
حیف شد داشت سوژه خنده تا آخر فصل و درگیری استقلالی ها باهم جور می شد استرا برنگرد کمی بخندیم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۶:۱۰
پاسخ
13
3
یک قدم جلو
نباید یکساله ببندین. نباید بهانه تون طرفدارا باشه. خودتونم میدونید این توجیحه. حداقل 2 ساله
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۹:۵۱
پاسخ
2
10
محمدحسین
به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم هرچه سریعتر مشکل سرمربی استقلال حل بشه وبیاد امیدوارم تیم ها مون خصوصی بشن و مدیرامون ورزشی که اینقدر هودارها ناراحت نشن و از فوتبال لذت ببرن
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵:۵۱
پاسخ
2
10
Amiiir
من یه استقلالی ام کاملا مخالف بودم که کار رو به جایی برسونند که استراماچونی بذاره بره ولی حالا که استراماچونی رفته بنظرم حتی با توجه به ضررهایی که تیم از بعد فنی میبینه بازگشت دوباره ش اشتباهه هم در میان بازیکنا اون اعتماد قبلی رو نداره هم پایان فصل مسلما هر نتیجه ای بگیره یه قرارداد سنگین رو از باشگاه طلب میکنه که نهایت منجر به شکایت از فیفا میشه شان باشگاه بزرگ استقلال از هر نام و شخصی مهمتره
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۲۸
پاسخ
16
3