منزوی تشریح کرد: آخرین وضعیت استقلال، شکایت جانواریو، طلب پادوانی و یک چک برگشتی!

منزوی تشریح کرد: آخرین وضعیت استقلال، شکایت جانواریو، طلب پادوانی و یک چک برگشتی!

6575
11:35
28 آبان 1398
معاون باشگاه استقلال آخرین وضعیت این تیم را تشریح کرد و درباره شکایت رابسون جانورایو از این تیم به فیفا و مطالبات لئوناردو پادوانی توضیحاتی داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، کامران منزوی درباره تعطیلی لیگ برتر و احتمال خارج شدن استقلال از نوار پیروزی، گفت: هنوز استقلال به هدفی که می خواهد نرسیده است و این تازه شروع کار است. تا جلب رضایت هواداران خیلی راه است. در این خصوص هم باید کادر فنی جواب بدهد. مربیان ما حتما برنامه ریزی لازم را داشته اند. این برنامه تیم ملی هم از مدت ها قبل اعلام شده بود. فقط فاصله کم بازی با نساجی و سپاهان کمی باعث دلهره و دغدغه است که آن هم با تدابیر مربیان حل و فصل می شود.

وی درباره پرداخت مطالبات بازیکنان به رادیو تهران گفت: در مورد مسائل مالی کمی گلایه دارم. حتی بعضی ها تعقیب می کنند پول در حساب بازیکن نشست یا خیر و با بازیکن تماس می گیرند. در این شرایط اقتصادی کشور، خیلی از باشگاه ها که حتی به جاهایی وابسته هستند و یا بدهی های آنچنانی دارند چرا اینقدر روی استقلال و پرسپولیس حساسیت دارند. تیم هایی هستند که از سال های قبل چیزی نگرفته اند. یا تیم های نفتی گرفتاری هایی دارند ولی نمی دانم این حساسیت و تعقیب لحظه به لحظه شرایط استقلال و پرسپولیس چه تاثیری دارد.

معاون باشگاه استقلال ادامه داد: درباره پرداخت های مالی یکسری اختلافات حسابی با حامیان مالی داریم که به مرور حل می شود و وصول مطالبات صورت می گیرد و آرام آرم به حساب بازیکنان و کادر فنی تزریق می شود. یک بخشی دو سه روز گذشته در خزانه باشگاه نشست که بین چند بازیکن توزیع شد. یک بخشی هم این روزها در خزانه باشگاه می نشیند و به حساب بقیه که در لیست اولیه نبودند واریز می شود. از باشگاه عجمان امارات به خاطر انتقال تیام طلب دلاری داریم. در حال پیگیری هستیم و به زودی وصول و به حساب کادر فنی واریز می شود. همه عوامل تیم و حتی پرسنل باشگاه به زودی دریافتی خواهند داشت. خدا را شکر این مسئله مالی به کنار می رود.

منزوی درباره برگشت خوردن چک باشگاه استقلال از سوی باشگاه ماشین سازی به خاطر انتقال داریوش شجاعیان گفت: شجاعیان از بازیکنان بسیار خوب ما است. این طلب برای دو، سه سال پیش است و تا الان کشیده شده. این آخرین مرحله پرداخت است. بنده با آقای نصیرزاده صحبت کردم. حساب ما باید به خزانه برود و سپس برگردد. مطمئنا با وصولی که این روزها از خزانه خواهیم داشت به باشگاه ماشین سازی ادای دین می کنیم. می توانیم این مسائل را بین خودمان حل و فصل کنیم و مراعات هم را داشته باشیم. افکار عمومی گرفتار مسائل مالی بین دو باشگاه نشود بهتر است.

وی در خصوص اینکه نصیرزاده مدعی شده بود هیچکس در باشگاه استقلال پاسخ تماس هایش را نداده است، یادآور شد: من اولین بار با ایشان صحبت کردم. روز گذشته هم تا آمدم تماس بگیرم مصاحبه اش را دیدم. البته حق با نصیرزاده است و طلبشان باید پرداخت شود ولی باید یک مقدار همدیگر را تحمل کنیم. اکثر مسئولان باشگاه استقلال روز شنبه به خاطر بارندگی برف نتوانستند به باشگاه بیایند. روز شنبه روز عادی نبود. ان شاءالله این انجام می شود و دوست خوب ما آقای نصیرزاده کماکان دوست خوب ما باقی می ماند.

معاون باشگاه استقلال در ادامه گفتگوی خود درباره پرونده های خارجی باشگاه یادآور شد:  آقای رابسون جانواریو تنها کسی است که پرونده اش رسیده و داریم از مسیری که قبلا برای پرداخت مطالبات خارجی رفتیم، اقدام می کنیم. هنوز طلب ۴۰۰، ۵۰۰ هزار دلاری از فیفا داریم و می خواهیم با گرفتن یک نامه دیگر از فیفا پول رابسون را بدهیم تا این خطر هم رفع شود.

منزوی درباره وضعیت پادوانی مدافع سابق استقلال که در این تیم مصدوم شد، گفت: آقای پادوانی بازیکن عزیزی است ولی در این بحث یک گرفتاری داریم. در قرارداد ایشان پرداخت مالیات بر عهده خود بازیکن است. جایی که خانواده شهدا و ایثارگران هم دارند مالیات می دهند نمی توان گفت پادوانی استثنا است. پرداخت مالیات بر عهده این بازیکن است و رقم مالیاتش هم اندک نیست.

وی در خصوص اینکه آیا امکان ندارد رقم قرارداد مالیات پادوانی پرداخت شود و مابقی را به این بازیکن به عنوان طلب قراردادش بدهند؟ گفت: بعید می دانم در این صورت چیزی گیر این بازیکن بیاید. باید مراجع ضیصلاح در باشگاه بررسی کنند. در جریان جزئیات نیستم. می دانم که پادوانی طلب هایی دارد ولی بدهی مالیاتی را باید بررسی کنند. پادوانی بازیکن متعصبی بوده و وظیفه انسانی است که هم مطالباتش را بدهیم و هم رضایتش را جلب کنیم. باید موانع را یکی، یکی برطرف کنیم.

منزوی در پاسخ به این سئوال که چرا بازیکنان فوتبال بیمه نمی شوند؟ تاکید کرد: بیمه هستند ولی پوشش بیمه ای پایین است. بازیکن تا کارت بیمه نداشته باشد نمی تواند بازی کند. پوشش بیمه ای عدد قابل توجهی نیست. باشگاه دغدغه دارد که ستاره هایش را بیمه کند ولی این مسائل، بحث بودجه ای است.

وی در ادامه با بیان اینکه اولین کاری که در استقلال دنبال کرده، بحث بیمه و حفظ سرمایه ها و بازیکنان بوده است، یادآور شد: رقم بیمه کل تیم به اندازه رقم قرارداد دو بازیکن گران قیمت می شود. اینها اصول است و باید اجرا شود ولی موانع مالی باعث می شود نتوانیم به این سمت برویم. حق بیمه هنوز جا نیفتاده است. برای بیمه کردن بازیکنان حتی با یک شرکت خیلی جلو رفتیم ولی تنگناهای مالی هرگونه ابتکار عمل را از مدیران می گیرد و باعث می شود به روزمرگی بیافتیم. تازگی ها پدیده نامیمون اعتصاب هم راه افتاده است.

معاون باشگاه استقلال درباره احتمال لغو دیدارهای هفته یازدهم  لیگ برتر فوتبال، گفت: تا این لحظه آقای فتحی چیزی به بنده نگفته است. تمام برنامه ما این است برای بازی با نساجی حرکت کنیم.

2051

نظرات کاربران
servati
یه ذره صبر کنین پول از بیت المال میرسه الکی میگن اسپانسر داده تا صدای تیمای دیگه درنیاد یا میگن از محل پاداش ها اومده...نمیدونم این پاداش ها چند میلیارد دلار بوده که هیچ وقت تموم نمیش!؟کل پول اسپانسرها و پاداش ۵۰۰ هزاردلاری(که هیچ وقت تموم نمیشه)به اندازه یک سوم هزینه های استقلاله.با یه حساب سرانگشتی و قراردادهای دیاباته و استراماچونی و میلیچ هزینه های تیم معلوم میشه.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۲۱
پاسخ
54
22
اکبر تاجی
از بیت المال یا هر جایی که لازم باشه باید پول بدهند یا اینکه به بخش خصوصی واگذار کنند تمام این مورد برای پرسپولیس هم صادقه
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸:۴۵
4
24
شازده ابی پوش
توی ج وبحث های خطیر به قول شما افشا گری شد که استقلال چندین میلیارد چند جا طلب دارد ولی تا مرز حذف از اسیا رفته همون موقع عربم پول گرفت و به تمدید بازیکن 8 میلیاردی پرداخت
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۴۹
13
31
یوهان کرایوف
دارم خواب میبینم؟ یعنی ممکنه آقای منزوی تو یه مصاحبه ابراز بی اطلاعی نکنه و در جریان مسائل باشه؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۱۹
پاسخ
4
26
قشقایی کبیر
خدایا مشکلات مالی باشگاه استقلال را حل کن ...
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۱۱
پاسخ
18
34
آرش
این دست فتح الله زاده رو تو ماله کشی از پشت بسته. همش شده شرایط سخت و بحران و فلان من نمیدونم چرا وقتی میرن بازیکن خارجی با این قیمتهای بالا بگیرن یادشون میره تو شرایط ویژه و سخت هستیم! خیلی جالبه ک انقد ادم رو داشته باشه بعد سه سال بگه چرا انقد تحمل دوستان کمه!! مردحسابی دویست ملیون سه سال پیش پول یه پرادو بود الان ساندرو هم نمیدن
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۲۹
پاسخ
11
24
Mehdi
انشالا همین روزا درست میشه و از جیب ۸۰ میلیون ایرانی بهتون پول میدن
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۱۵
پاسخ
79
64
سرخ
تقصیر خود دولت هست ... چرا اجازه خصوصی شدن را نمیدن چند ساله؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۴۸
4
32
جانم پرسپولیس
داداش من پرسپولیسی ام ولی باشگاهی که مال دولته خرجش رو هم باید بده مگه چیز دیگه ایه مگه کارخانه فولاد سپاهان مال دولت نیست مس مال دولت نیست چرا یکخورده به حرفهاتون فکر نمیکنید
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۰۲
6
32
امیر
نیم فصلم میاد معلوم میشه که تیم مهاجم دار میشه یا نه پاتوسی که پرید انگار نه انگار بود براتون و الان شفاف سازی کنید پول واسه خرید مهاجم تو نیم فصل آماده کردین؟؟؟فرشید باقری هم مصدومه و نمیتونه قابل اعتماد باشه که بتونه تو همه بازی ها باشه و بهتر نیست عزت الهی رو به عنوان بازیکن قرضی بیارید .استقلال چرا زمین تمرین مناسب نداره؟؟؟ تیم داره به اوج برمیگرده چرا هروز تمرین تعطیله ؟ اینهمه دروغ تا کی ادامه داره؟؟؟؟ نمیشه از استقلال برین تا هواردار ه آب خوش از گلوش بره پایین؟؟؟؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۲۳
پاسخ
22
58
TT فراتر از باشگاه ✔
نمی دونم این مدیریت چجوریه هرکی بهش میرسه فیلسوفانه و کاملا مشاور خانواده طور حرف میزنه ، آدم احساس میکنه هیچ مشکلی نیست و به آینده امیدوار میشه ولی دو روز بعد خبر میرسه دو پنجره از نقل و انتقالات محرومی :(
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۴۸
پاسخ
18
60
servati
خخخخخخ
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲:۵۳
2
8