منصوریان: از ایرانیان مقیم دوبی تقاضای حمایت دارم

منصوریان: از ایرانیان مقیم دوبی تقاضای حمایت دارم

1076
20:05
19 اسفند 1397
سرمربی تیم ذوب‌آهن از ایرانیان مقیم دبی خواست تا با حضور در ورزشگاه آل مکتوم، از این تیم حمایت کنند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه ذوب آهن، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم ذوب آهن در کنفرانس خبری پیش از دیدار با النصر عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: می‌دانیم که النصر عربستان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خارجی باکیفیتی دارد.

وی با بیان این که اساساً تیم‌های عربستان سعودی تیم‌های خوب و سابقه‌دار در آسیا هستند، عنوان کرد: کادر فنی ذوب آهن تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده است. این بازی در کشور ثالث برگزار می‌شود و درست است که النصر میزبان است، اما بازی در دبی برگزار می‌شود و همه تلاش ما این است که بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را از این دیدار بگیریم.

منصوریان ادامه داد: ما بازیکنان جوان را در بازی‌های اخیر امتحان کردیم و خوشحالیم که آنها به اعتماد ما جواب دادند و به بالا رفتن کیفیت تیم کمک کردند و مطمئنیم فردا هر بازیکنی که در زمین باشد نهایت تلاش خود را برای نام ذوب آهن و موفقیت نماینده ایران انجام می‌دهد.

سرمربی ذوب آهن افزود: لازم می‌دانم دعوت کنم از ایرانیان عزیز که در امارات ساکن هستند تا همچون زمان‌های دیگر که از تیم‌های ایرانی حمایت کرده‌اند، با حضورشان در ورزشگاه آل مکتوم دبی یار دوازدهم ذوب آهن باشند. ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

1004

نظرات کاربران
Cr⅞
۶جدید خلق نکنی
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۱۵
پاسخ
32
9
Solo
خداییش نمیشد یه تیم از گروه ذوب اهن تو گروه ما بود؟
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۵۴
پاسخ
2
28
امیرتراختورچی از رومانی
شیشعلی خان حمایتت میکنیم...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۳۹
پاسخ
36
0
حمید
نه که تو اخرین بازی تو دوبی جواب حمایتاشون دادی با ۶تا خوردن تو ۴۷دقیقه
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۰۲
پاسخ
19
11