منصوریان: از ۲۸ روز گذشته کاملا رضایت دارم

منصوریان: از ۲۸ روز گذشته کاملا رضایت دارم

3969
15:10
20 شهریور 1395
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من از 28 روز گذشته کاملا رضایت دارم و از بزرگترهای تیمم مهدی رحمتی و خسرو حیدری تشکر می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من از 28 روز گذشته کاملا رضایت دارم و از بزرگترهای تیمم مهدی رحمتی و خسرو حیدری تشکر می‌کنم.
 
به گزارش وبسایت نود، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین‌سازی تبریز در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و مسابقه فردا اظهار داشت: ما دو مسئله را در این 28 روز دنبال می‌کردیم و خدا را صد هزار مرتبه شکر که به شرایط ایده‌آل بدنی رسیدیم. از طرف دیگر 10-11 بازیکن جدید داریم که سعی کردیم آنها را با هم هماهنگ کنیم. ما خواستیم آنها به وحدت تاکتیکی برسند و من از 28 روز گذشته کاملا رضایت دارم و از بزرگترهای تیمم مهدی رحمتی و خسرو حیدری تشکر می‌کنم.

وی در ادامه نشست خبری تاکید کرد: خوشحالم که سومین تیم استان آذربایجان به لیگ برتر آمده و این تیم یکی از تیم‌های استخوان‌دار لیگ برتر است و به شخصه هر وقت دربی تبریز را نگاه می‌کنم خوشحال می‌شوم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: از این پروسه سخت عبور کردیم و دنبال این بودیم که بازیکنان جدید‌مان با بازیکنان قدیم ما بیشتر همسو باشند و بدانند استقلال چه شرایطی دارد. پرسپولیس و استقلال قابل مقایسه با تیم ملی هستند. خسرو حیدری و مهدی رحمتی در 28 روز تعطیلی لیگ خیلی به ما کمک کردند و از آنها تشکر می‌کنم.

منصوریان ادامه داد: یک تشکر ویژه از افتخاری و هیأت مدیره دارم. در یک مسیر همیشه نمی‌توان موفق بود یا همیشه هم شکست نمی‌خوریم اما در این مسیر حمایت مدیرعامل و هیأت مدیره را داشتم که از آنها تشکر می‌کنم. ما بیشترین انرژی را از هواداران می‌گیریم. در ورزشگاه آزادی اجازه ندادیم هوادارانمان بیایند اما در کمپ استقلال آنها همیشه حضور دارند و ما از آنها انرژی مثبت می‌گیریم و برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

وی در خصوص شناختش از ماشین‌سازی تبریز گفت: من دو بازی این تیم را دیده‌ام و متوجه شدم از دقیقه 40 دو بازیکن از این تیم اخراج شدند. البته آنها جوان بودند ولی به نظرم خطیبی تیم خوبی را جمع کرده و مطمئنا فردا با قدرت مقابل ما ظاهر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: در این 28 روز مرتب سعی کردم به بازیکنانم بگویم که همه تیم‌ها می آیند که جلوی استقلال و پرسپولیس مقاومت کنند که یا به فرم ایده‌ال برسند و یا دیده شوند. من برای آنها تعریف کردم که اگر آنها هر چقدر تلاش می‌کنند شما باید بیشتر تلاش کنید تا حریف را شکست دهید. سعی ما این است که اولین سه امتیاز مسابقه لیگ امسال را که به نظرم خیلی دیر است دشت کنیم. این را هم بگویم انرژی که این روزها از بازیکنانم برای بازی فردا می‌بینم در ابتدای لیگ از آنها ندیده بودم.

منصوریان در اواسط نشست خبری ضمن دعوت از هواداران تیم استقلال که همیشه حامی این تیم بوده‌اند به ورزشگاه در پاسخ به این سؤال که آیا پادوانی که یک فصل دور بوده می‌تواند به استقلال کمک  کند، گفت: پادوانی یک فصل دور نبوده و فقط 2 ماه بازی نکرده است. شما 2 ماه را یک فصل می‌بینید؟ اواخر اردیبهشت بود که او بازی کرد و در نیم‌فصل اول به میدان نرفت اما او میانگین قدی تیم ما را بالا می‌برد و در این 10 -12 سال اخیر هم در پست مدافع وسط بازی کرده و می‌تواند به ما کمک کند. همچنین حقدوست هم از نفت به استقلال آمده و من از او تشکر می‌کنم و از علی دایی دوست خوبم ممنون هستم که با یک تلفن این بازیکن را به ما داد.

منصوریان در ادامه اظهار داشت: می‌خواهم دو نکته را بگویم. هواداران استقلال برای دیدن تمرینات ما به ورزشگاه آزادی نیایند زیرا اجازه ورود به آنها داده نمی‌شود و ما شرمنده می‌شویم. 2 هوادار چند روز پیش از کهگیلویه آمده بودند و چون آنها را به تمرین راه نمی‌دادند من نیم ساعت مقابل در ورزشگاه آزادی با آنها صحبت کردم و از آنها دلجویی کردم اما در تمرینات ما بر روی خبرنگاران باز است. هر چند امروز چون می‌خواهیم کار تاکتیکی انجام دهیم تمرینات ما بسته است. یک روز در هفته در تمرینات ما بسته است.

وی با گلایه از حضور برخی خبرنگاران جوان در نشست‌های خبری بعد از مسابقه عنوان کرد: من معمولا خبرنگاران را با عنوان رسانه‌هایشان می‌شناسم. در نشست‌های قبل از بازی چهره‌های خبرنگاران آشناست و من شاهد حضور خبرنگاران قدیمی هستم. اما در نشست‌های بعد از مسابقه معمولا خبرنگاران جوانی به نشست می‌آیند و یک پسر 18 ساله من را نقد می‌کند. در حالی که من دوست دارم اگر قرار است نقد شوم و سؤال فنی از من پرسیده شود توسط خبرنگاران استخوان خرد کرده باشد که عقبه‌ای دارند. من این گله را از سازمان لیگ دارم زیرا در دو بازی قبلی پسر 18 ساله‌ای آمده بود و سوالات عجیبی می‌پرسید و می‌گفت فاصله خط دفاع و یا خط حمله چند یارد باید باشد؟ من دوست دارم اگر نقد می‌شوم با نقد خبرنگاران قدیمی و استخوان خرد کرده باشد نه سؤالات عجیب یک پسر 18 ساله.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد دربی گفت: در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی مسابقه فرداست.

1140

نظرات کاربران
بی نام
بشکه تقدیم کنم خدمتتون؟
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۴:۴۰
پاسخ
1
2
Peymana
آخی گناهم دارن. بخدا دیگه اینقدرم دیگه تیمتون داغون باشه که دنبال یه دونه برد باشن,زشته. اخه هرچقدرم داورا کمک میکنن بازم فایده ای نداره. حتما فرشش نشدن هنوز...
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۴:۴۰
پاسخ
1
3
ایمان
استقلال عمرا نمیتونه بازی فردا رو ببره حالا ببین ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۹:۲۲
پاسخ
3
5
آبی
این اصطلاح فرش شدن معلومه خیلی واسه علی اصغریها سنگین تموم شده.
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۷:۲۷
پاسخ
10
3
امیر 6
داداش حرفات تکراریه.برو سرچ کن چیزای جدید یاد بگیر.اینا قدیمی شده.
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵:۲۸
پاسخ
9
11
پسر هجده ساله خبر نگار
اقای منصوریان به فرشییینگ مورد نظر رسیدین؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۶:۰۲
پاسخ
11
16
جیکا ملو
داش علی دوستت داریم
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۴:۴۴
پاسخ
42
33
محسن
آقا من نمی دونم شمایی که آرش افشین توی تفکرات تاکتیکیت جایی نداره و هر دفعه تو لیست 18 تا نمیزازی واسه چی به خدمت گرفتی که ترافیک خط حمله رو زیاد کنی بعدش شجاد شهباز زاده فراری بشه ... یا امثال امین حاج محمدی رو واسه چی توی تیم نگه کردین ، اگه خوب نیست و اعتقادی بهش ندارین ردش می کردین یه دفاع دیگه می گرفتین نه اینکه هم به استقلال ضربه بزنی هم به امین حاج محمدی ....
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۱:۲۹
پاسخ
16
51
فرشینگ
انشاالله که فرش شده باشین،دوست داریم یه داربی فرشینگ ازتون ببینیم!
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۰:۵۳
پاسخ
26
56
زانیار
فرش شدین؟!!!!!
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۹:۴۴
پاسخ
24
51
استقلال
آبی دلان عزیز فردا همه با هم ورزشگاه آزادی همچنین فردا یاد وخاطره ناصر حجازی را زنده نگه می داریم
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷:۳۳
پاسخ
30
52
اسطوره= ناصرحجازی
استقلالی حمایت حمایت استقلالی اتحاد اتحاد
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷:۳۱
پاسخ
46
37
**
داش علی عشقه
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶:۲۵
پاسخ
45
37
سعید
قبل اغاز لیگ هم رضایت داشت خخخخخ
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵:۰۸
پاسخ
30
59