منصوریان: بازی سختی با الغرافه داریم/ از کیفیت طارمی با خبر هستیم

منصوریان: بازی سختی با الغرافه داریم/ از کیفیت طارمی با خبر هستیم

1580
14:11
29 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران پیش از بازی با الغرافه گفت: برای پیروزی به میدان می رویم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و الغرافه قطر فردا سه شنبه در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف هم خواهند رفت.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری  پیش از دیدار با الغرافه گفت: بازی سختی را مقابل الکویت پشت سرگذاشتیم و با عملکرد خوب بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. تمام بازیکنان و کادفنی به این مسئله آگاه هستیم که در بازی فردا باید برای بردن به میدان برویم و برای این هدف تمام تلاش خود را می کنیم. می دانیم که مردم ایران هوادار ما هستند و امیدواریم که با پیروزی بر الغرافه هفتمین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنیم. 

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: آنالیز خوبی از تیم الغرافه داشتیم و نقاط ضعف و قوت این تیم را  به خوبی می دانیم. این تیم بازیکنان ارزشمندی دارد و یکی از این بازیکنان مهدی طارمی است که کیفیت او را همه می شناسیم.  

وی با اشاره به مصدومیت خلعتبری عنوان کرد: روی کمک این بازیکن به ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا حساب کرده بودیم اما متاسفانه او مصدوم است. سایر بازیکنان در فرم خوبی هستند و آماده دیدار با الغرافه هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: فردا دو تیم ذوب آهن و الغرافه در زمین هستند و هر دو تیم شانس برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا دارند. باید به لحاظ فکری و فیزیکی در بهترین فرم خود باشیم و بتوانیم تمام کیفیتمان را در زمین به خوبی نشان دهیم.

منصوریان افزود: در بازی فردا تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و با پیروزی به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

وی  ضمن تبریک قهرمانی تیم قطر در جام ملت های آسیا  گفت: قهرمانی قطر در این مسابقات می تواند شرایط خوبی را برای حضور این تیم در جام جهانی فراهم کند.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
علی منصور جون..مواظب دایوهای طارمی باش..اگ‌باشی..صدرصد صعود میکنین:-)
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۲۷
پاسخ
20
2
Sorrow
نه آقای منصوریان ما دیگه طرفدارا تیمهای ایرانی تو جام باشگاها نیستیم نقاب همتون تو فینال آسیا افتاد به خاطر پخش بازی فینال آسیا تو مدرسه هنوز دارین جنجال درست میکنین بعد از شکست پرسپولیس جشن و پایکوبی راه انداختین اتحاد ژاپنی درست کردین بیانیه صادر کردین از هیچ افترایی دریغ نکردین حتی درباره‌ی بلیط هواپیما جنجال کردین،نه آقای منصوریان ما را با شما کاری نیست.براتون آرزوی موفقیت میکنیم ولی حامی شما نیستیم
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲:۰۶
پاسخ
4
42
ریش قرمز
بپا هت تریک نکنه
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۱۸
پاسخ
2
27