منصوریان تا دربی ابقاء شد، دستیارانش می‌روند!

منصوریان تا دربی ابقاء شد، دستیارانش می‌روند!

150648
12:48
26 شهریور 1396
آخرین خبرها از باشگاه استقلال حکایت از ابقای منصوریان و رفتن دستیاران او دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین خبرها از باشگاه استقلال حکایت از ابقای منصوریان و رفتن دستیاران او دارد.

به گزارش وب سایت نود، نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در حال برگزاری است.

اخبار منتشر شده حاکی است علیرضا منصوریان در سمت خود در این تیم باقی خواهد ماند و تا دیدار با پرسپولیس در هفته دهم برای بهبود نتایج تیم به او فرصت داده شده است.

این در شرایطی است که در حال حاضر بنا به تصمیم اعضای هیات مدیره و علیرضا منصوریان، مهدی رحمتی و مجتبی جباری از جمع بازیکنان جدا شدند و علی چینی نیز عضو کادرفنی نخواهد بود و به زودی فرد جدیدی به جای او به کادرفنی اضافه می‌شود.

سرمربی استقلال خیلی امیدوار است تا تیمش در بازی با ذوب‌آهن و از آن مهم‌تر دربی 85 برنده باشد. البته اگر استقلال بازنده دیدار با ذوب آهن باشد رفتن منصوریان تا حد زیادی قطعی خواهد شد. رضا افتخاری پذیرفته که به منصوریان تا دربی مهلت دهد اما در عوض این انتظار را از او دارد که در صورت ادامه روند عدم نتیجه‌گیری آبی‌پوشان در دو بازی آینده، منصوریان خودش استعفا کند. مسلما استعفای منصوریان از نظر مالی هم به سود باشگاه استقلال خواهد بود.

2051

نظرات کاربران
سینا
با اینکه پرسپولیسی هستم و از منصوریان و استقلال خوشم نمیاد ولی نابودیه استقلال به ضرر فوتباله ملی هست. از اولش میگفتم باید دستیاراشو عوض کنن نه خودش. زنده باید ارتش سرخ لیران که بی رقیبه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰:۲۰
پاسخ
1
8
سومالی های شیش تایی
ایول شیشعلی موند خداروشکر
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸:۱۹
پاسخ
0
3
Alireza
بابا جمش کنید بسته دیگه همه رو خسته کردید هیچکس حق نداره با اسم سید مهدی و جباری بازی کنه نمک نشناس ها باید فقط منصوریان بره بیرون
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۷:۱۷
پاسخ
0
4
دسته سومم آرزوست
آدم ناخودآگاه یاد اون شعار معروف مردم در انقلاب میوفته که میگفتن : ما میگیم شاه نمیخوایم ، نخست وزیر عوض میشه ... حالا شده حکایت شیشتقلال و مربیانش ! هواداران شیشعلی رو نمیخوان ، بعد دستیار سومش عوض میشه ( چون میک درموت که اوله ، خرمگاه دوم و چینی طبیعتا دستیار سوم میشه ) . الان مشکل استقلال که همانا شکست های پی در پی و زدن فقط یک گل تا اینجای لیگ بوده کشف و رفع شد : 1 - وزیر بینوا که از کمک میلیاردی پول تا حمایت های دیگه انجام داده تا بتونن پندار تایم راه بندازن... 2 - علی چینی ( دستیار سوم شیشصوریان )
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۷:۱۴
پاسخ
0
8
شيش
خيلي هم عاليه . بهترين خبري بود كه ميشد امروز خوند . تا باشه از اين شيشعلي ها باشه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶:۵۲
پاسخ
0
4
ستار
اگه میتونستی و از دستت میومد تا حالا یه کاری کرده بودی‌.وقتی نمیتونی خب برو دیگه .همه مقصر هستن غیر از خودت!!؟؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵:۳۰
پاسخ
0
2
محمد
منصوریان حاضر نیست استعفا بده باشگاه هم حاضر نیست اخراج کنه. مسئله پوله پول. هوادار و مردم یعنی هیییییییییچ . خودتونین
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴:۴۳
پاسخ
0
5
م.ناشناس
چه خوب... هیچکی نمیتونه مثل داشعلی استقلالو کف جدول نگه داره...مگه مشکل از دستیاراشه؟؟ صورت مساله فقط پاک میکنن مساله حل نمیشه... حتما فکر کرده دربی رو میبره آبروی ریخته اش برمیگرده ...... خخخخخخ
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳:۰۰
پاسخ
0
3
Nima
آفرین بهترین کار ممکن رو کردن بزارید منصوریان تا دربی بمونه 6تایی ها راستی العینی ها سلام مخصوص رسوندن مخصوصا عمرشون
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۱:۴۹
پاسخ
0
3
مهدیه پرسپولیسی
ما خودمون با باخت مقابل نفت اوردیمش خودمونم هفته دهم بدرقش میکنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰:۱۹
پاسخ
0
7
قاسم
هر چقدر که علی منصوریان زمان بازیکن بودنش تعصب و معرفت داشت، برعکس توی دوره مربیگری‌اش نشون داده کم معرفته. اون از داستان تیم نفت که بازیکن‌هاش بدون پول و بخاطر منصوریان بازی کردن اما آخر فصل حمایتشون نکرد. اون از بیرون کردن برهانی و طالبلو که توی بازی خداحافظی خودش بودن و نامردی بود اینجوری از تیم کنار برن. این هم اصرارش به موندن حتی با کنار گذاشتن دوست‌ها و همکارهای خودش درحالیکه اگر تعصب استقلالی داشت میدونست که موندنش توی این مقطع فقط و فقط به ضرر استقلال داره تمام میشه. اما ظاهرا این آقا ترجیح میده استقلال رو به قهقرا ببره اما پول 3 فصل قراردادش رو کامل بگیره!
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰:۰۸
پاسخ
0
5
سجاد
جالبه مربی یه ارنج درست نداره، تیم اصلا بازی نميتونه بکنه و تکیه اش به استعداد بازیکن هست بدون تاکتیک! اونوقت می خواد منصوریان مشکلات بوجود اومده رو دو تا بازیکن بدونه :)) افتخاری و منصوریان توهم توطئه زدن این کارو میخوان بکنن، یا اینکه چیزی تو سرشون نیست فکر کنن ببینن خودشون عامل همه این مشکلات هستن!
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۴۲
پاسخ
0
2
سجاد عنایتی
خرمگاه و فریبا و چینی باید برن و مجید صالح هم باید برگرده
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۱۴
پاسخ
1
1
امیر
مشکل منصوریان هستش، رحمتی و جباری بیچاره گناهی ندارن ک، بهترین بازیکنا هستن، استقلال این لیگ رو از دست داد و اگه منصوریان نره، همین طوری رکورد های بدش رو به جا میزاره
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶:۱۷
پاسخ
0
4
❤Perspolis ❤
مرسی شیشعلی تا 2000با داشعلی خودمون
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶:۰۴
پاسخ
0
4