منصوریان:تراکتورسازی ما را تحت فشار گذاشت/داور چهارم من را یاد ناظم مدرسه‌ام انداخت

منصوریان:تراکتورسازی ما را تحت فشار گذاشت/داور چهارم من را یاد ناظم مدرسه‌ام انداخت

4271
22:12
06 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بر خلاف میلمان فکر نمی کردیم در اصفهان سورپرایز شویم اما فشار زیادی در ابتدای مسابقه آوردند.

به گزارش وبسایت نود، خبرنگاران اصفهانی با ورود منصوریان به نشست خبیری برای او دست زدند، سپس علیرضا منصوریان بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: از هواداران تشکر می کنم چون می توانست امروز در خانه بنشیند و دو بازی را در خانه ببیند. امروز خیلی لازم بود یاردوازدهم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: امشب حتما باید دو رکعت نماز شکر بخوانم. بازی فوق العاده خوبی بود بر خلاف میلمان فکر نمی کردیم در اصفهان سورپرایز شویم اما فشار زیادی در ابتدای مسابقه آوردند از معدود تیم هایی بود که ما را در فولادشهر تحت فشار گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: تفاوت کلاس دو تیم با توجه به حضور بازیکنانمان بزرگی که در زمین بازی می‌کردند مشخص بود اما اگر بخواهم از یک ستاره نام ببرم او قاسم حدادی‌فر است. البته مظاهری هم فوق‌العاده کار کرد. در خط هافبک مجبوریم به جوانان خوب‌مان بازی بدهیم. خدا را شکر می‌کنیم به خصوص روی گل دومی که درخشان‌مهر زد و یکی از بهترین گل‌های لیگ بود. از طرفی همبستگی تاکتیکی در تیم ما موج می‌زد.

منصوریان افزود:‌ طبیعی بود در نیمه دوم با توجه به فشاری که روی تیم ما می‌آید به پلن B برویم. کناره‌های زمین را کنترل کردیم تعویض شجاعی خیلی به ما کمک کرد چون بازیکنی است که هر لحظه ممکن است کار عجیب و غریبی در زمین انجام دهد. 

وی در پاسخ به این سؤال که اگر از ابتدای فصل به ذوب آهن می‌آمد چه تفاوتی با امروز داشت، گفت: سعی کردم باشگاهی را انتخاب کنم که با جوانان کار کند. در خیلی جاها تعریفی منطقی در فوتبال نیست. ما با شجاعت می‌گویم نمازی هم زحمت خودش را کشید اما برخی مواقع هرچه تلاش می‌کنیم نمی‌شود. به تیمی آمدم که هم شخصیت خوبی دارد  هم هواداران خوبی. امروز متوجه شخصیت هواداران ذوب‌آهن شدم. تا به حال حرف زشتی از آنها نشنیده‌ام و تنها تیم خودشان را تشویق می‌کنند. امیدوارم بتوانیم جوانان خوبی را برای فوتبال ایران پرورش دهیم. ذوب‌آهن بود که سراغ من آمد، ذوب آهن آنقدر مظلوم است که نایب قهرمانی این تیم هم در آسیا گم می‌شود.


وی در خصوص اینکه ایا فصل آینده در ذوب‌آهن می‌ماند گفت: این موضوع برای من افتخار است، فارغ از فوتبال از اصفهان خیلی خوشم آمده است، مردم فوق العاده خوبی دارد، فقط وقتی اصفهان کامل می‌شود که این رودخانه خشک نباشد. ایرانی هر کجا که باشد میهمان نواز است. حال و هوای ما اینجا خوش است.

سرمربی ذوب آهن در مورد نیمکت نشینی حسینی و اوسابونا در دیدار با تراکتورسازی گفت: ما برای این بازی دست به عصا و با استرس جلو رفتیم. انگار جریانی فضای مجازی را کنترل می‌کند. انگار آنها می‌خواستند ترکیب تیم ما را بچینند. من برای این بازی ۵-۴ بازیکن خوب تیمم را کنار گذاشتم. ما به فاصله بازی ها نگاه می‌کنیم. دو شب پیش بازی ما با الوصل تمام شده، ریکاوری و استراحت کردیم و امروز به میدان رفیتم. حدادی‌فر نبض تیم ما است و اگر او نباشد شالوده تیم به هم می‌خورد. حسینی هم چند بازی پیاپی بازی کرد و من تصمیم داشتم یک جوان خیلی خوب را در این بازی به میدان بفرستم ولی بازی سنگین بود. به بچه‌های تیم گفتم اگر دژاگه خسته شود کارمان راحت می‌شود اما او خسته نمی‌شد.2 جوان خیلی خوب را در بازی های بعدی در ترکیب می‌گذارم که عملکرد آنها را ببینید.

وی در خصوص داوری گفت: من از تیم داوری تشکر و عذر‌خواهی می‌کنم چون روی پنالتی حساسیت به خرج دادم. پنالتی درست بود اما قبل از آن روی بازیکن ما خطا کرده بودند. من روی پنالتی اعتراضی نکردم.

وی تاکید کرد: کمک داور چهارم هم منتظر بود 5 سانت از خط به داخل زمین بروم، من قبول دارم باید احساساتم را کنترل کنم ولی خط ها را گم می‌کنم. به او گفتم شما را می‌بینم یاد ناظم مدرسه‌مان می‌افتم.آقای زرگر  جزو معدود داورانی است که کنترل بازی خیلی خوبی دارد، من از او عذر‌خواهی می‌کنم چون کنترلم را در اعلام پنالتی از دست دادم.

وی در پایان گفت: از تمامی اعضای تیمم باید تشکر کنم، در این پیروزی تمام ارکان تیم اعم از تدارکات، پزشکی و مربیان و بازیکنان زحمت کشیدند.

1004

نظرات کاربران
محمد تی تی
سه بازیه کلا تراختور حمله میکنه شوت داخل چارچوبش از کل شوت های رقیب بیشتره ولی به لطف داور و اشتباه فردی همش میبازه :|
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۵۳
پاسخ
10
7
hadi
وبازاشتباه تاثیرگذاربه ضررتراکتورواین داستان ادامه دارد
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰:۰۳
پاسخ
7
5
تراختور
عیبی یوخ یاشا تراختور
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۷:۲۹
پاسخ
7
7
علی
فقط تو تیمای صدر جدول به استقلال باخت . جالبه برا استقلال بازی میکنه ولی استقلال برا خودش بازی نمیکنه
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۴۷
پاسخ
6
42
TT تهران
تراختور خوب بازی کرد پنالتی دقایق اول ذوب تاثیر زیادی در نتیجه بازی داشت مطهری انروز فقط خودشو زمین مینداخت که در یک صحنه داور را فریب داد در کل بازی روان و خوبی از تیم محبوبمان تراختور دیدیم انشالله فصل بعد تیم را کاملتر میبندیم در گلزنی مشکلاتی داریم که باید این مشکل در فصل آینده رفع بشه تراختور چه ببره چه ببازه عاشقشیم یاشاسین تراختور
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۳۶
پاسخ
40
26
پپ
استقلالی نیستم و لی علی منصور دوس دارم با مرام کارشم خوبه
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۲۶
پاسخ
12
43
پرویز
خدا وکیلی بد جوری یقه همه مدعیان را گرفت
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۵۲
پاسخ
9
85
حسام
دمت گرم علی منصور...
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶:۱۴
پاسخ
12
68
عشقممم نیمار
واقعا ممنون علی منصور جون و ب قولت وفا کردی ک گفته بودی ک ترمزه ..سپاهان ..شیش_پولیس و تراکتوره ..میکشی ک واقعا انجام دادی ک عشق_تقلال بتونه قهرمان شه ..:-)
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۴۴
پاسخ
112
6
تیم ملی کمان 99
تراختور بعد منچستر اول هست یا نیست؟ مساله ای شد الان قبلا اول بود خخخ حالا قراره بندازید گردن کی؟
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۳۵
پاسخ
35
85
hadi
هوادارای اس ام اسی بی فرهنگ که سنگ زدن بلدین میگم الا اهلی بیادا خخخخ
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۱:۲۸
6
5