منصوریان خبر داد: خالد شفیعی فردا استقلالی می‌شود !

منصوریان خبر داد: خالد شفیعی فردا استقلالی می‌شود !

75466
20:49
31 خرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال اعلام کرد فردا خالد شفیعی استقلالی می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال اعلام کرد فردا خالد شفیعی استقلالی می شود.

به گزارش  وبسایت نود، علیرضا منصوریان بعد از پایان تمرین امروز حدود ٣٠ دقیقه با حوصله در کنار تماشاگران عکس یادگاری انداخت.

امروز هواداران استقلال پس از اینکه متوجه شدند پژمان منتظری استقلالی نمی شود، در تمرین استقلال از منصوریان دلیل استقلالی نشدن منتظری را پرسیدند. زمانی که منصوریان با سوالات هواداران روبرو شد سعی کرد جواب خاصی ندهد اما سوالات هواداران در این باره زیاد بود. منصوریان در پاسخ به سوال هواداران گفت:نگران چه چیزی هستید؟ فردا خالد شفیعی را جذب می کنیم.

این صحبت منصوریان باعث شد تا تماشاگران وی را تشویق کنند.

پادووانی هم بامداد فردا برای مذاکره با استقلال وارد تهران می شود. البته آخرین خبرها حاکی از آن است که باشگاه باهیا اجازه نمی دهد که رابسون جانواریو این فصل استقلالی شود. استقلالی ها به شدت نگران تمدید قرارداد رابسون جانواریو هم هستند.

 

 

2020

نظرات کاربران
محسن
تراکتور خیلی بازیکن ها به اسم سربازی با قیمت بالا میخره. بعدم شفیعی قرارداد نداره.چرا وقتی استقلال محروم بود از نقل و انتقلالات کسی از مردونگی دم نزد.تنها سپاسی و ملوان حق دارن سرباز بگیرن .
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۳:۴۰
پاسخ
17
6
ali
این پرسپولیس کلا یه سعید آقایی رو می خواست که واسشم به در و دیوار زد و نشد. می گم روتون رو برم هی
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۳:۰۳
پاسخ
17
6
احسان
در جوا اونایی که میگن تراکتور گناه دار یا ناجوانمردیه اگه یادتون بیاد همین تراکتور بود که پارسال و 2 سال قبل قهرمانی رو ازمون گرفت این تراکتور جلو پرسپولیس 3 تا میخورد (البته با کمک بنگر) بعد با تماما قوا میومد جلو ما بازی میکرد پس لطفا نگید نامردیه
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۰:۰۲
پاسخ
39
6
مسعود گل باشی
هرکاری میکنین رابسون رو حتما جذب کنین
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۸:۴۱
پاسخ
32
1
ایمان
بازیکن عاااالی نیست ولی خوبه. در حقیقت بهترین گزینه موجوده وگرنه منصوریان هیچوقت به عنوان نفر اول بهش نگاه نمیکرد. ثانیا به خاطر پول با تراکتور شدیدا دچار مشکله و برای همینم قطعا تراکتورو ترک میکنه و میاد استقلال. یه استقلالیم ولی نمیدونم چرا احساس خوبی نسبت به تیم ندارم !!!! مربیمون قابل اتکا نیست و تیممونم با اینکه بازیکنای خوبی گرفته بالانس مناسبی تو حمله و دفاع نداره. مهدی رحمتی با این که سال ها برای استقلال زحمت کشیده ولی دیگه گزینه مطمئنی نیست. شجاعیان بازیکن خیلی باکیفیتیه ولی میترسم داستان بختیار براش تکرار شه چون بختیار هم تو تراکتور خیلی خوب کار کرد. وریا غفوری هم مصدومیت شدیدی داره که گاه و بیگاه میاد سراغش و اینم خطرناکه نمیدونم :(((((
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۱:۲۶
پاسخ
6
24
آبی4
یه سوال آقای منصوریان امیرحسین صادقی چه اشکالی داره که اصلا بهش اعتقاد نداری .صادقی با نصف قیمت شفیعی استقلالی میشه.
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۹:۲۹
پاسخ
5
18
دنیام آبی
حداقل دوتا مدافع خوب میخوایم خالد بیاد خوبه ولی فکر نکنم خبر راست باشه
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۰:۵۱
پاسخ
15
4
سولدوز تراختور
تفاوت استقلال و پرسپولیس اینجا مشخص شد.اونا گفتن از تراختور به خاطر مشکلاتش بازیکن نمیگیریم ولی استقلال...در مورد بختیار رحمانی هم هنوز از یاد ما نرفته چه طور هواییش کردین.
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷:۴۴
پاسخ
5
31
عشقانکوویچ
دم دکتر طاهری با معرفت گرم که اعلام کرد بدلیل شرایط خاص تراکتور هیچ بازیکنی از این تیم نمیگیریم
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷:۳۶
پاسخ
4
25
استقلال
بیاداداش قدمت روچشم امیدوارم که بدرخشی درکناربزرگترین ومهربونترین هوادارای دنیا
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۴:۰۴
پاسخ
31
3
یلدا
متاسفم برای باشگاهی به قدمت استقلال تهران که این آقا یعنی علیرضا منصوریان شده همه کارش یکی نیست شرح وظایفش رو بهش بفهمونه خودش زنگ می زنه به بازیکن ها خودش قرارداد می بنده خودش اعلام می کنه به هیات مدیره و مدیرعامل دستور می ده بابا عزیزم؟ ظرفیت هم خوب چیزیه واقعا متاسفم...
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۳:۵۳
پاسخ
4
26
و.ب
یادمه پارسال شفیعی سه شبانه روز دم در باشگاه پرسپولیس خوابیده بود برانکو نخواستش خخخخ مفت چنگ ششتقلال
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۱:۱۳
پاسخ
6
30
اندی
همه میدونیم تراکتور بخاطر محرومیتی که از فیفا داره ، حق جذب بازیکن جدید نداره و در بهترین حالت فقط میتونه با بازیکنای تیمش تمدید کنه برانکو از بازیکنای تراکتور چشم پوشی کرد تا رقیبی مثل تراکتور خیلی اذیت نشه ، جوانمردی کرد اون وقت علیمنصور تا بازیکن مورد نظرش بهش نه گفت ، سریع با یه پشنهاد میلیاردی مدافع تیم تراکتور که از ارکان اصلی اون تیمه جذب میکنه ، اصلا واسش مهم نیست کمر تیم رقیبش بشکنه ، این مکتب استقلاله ، جذب بازیکن به هر قیمتی ، با اینکه میدونن دست رقیبشون تراکتور بسته اس همچین نامردی ای میکنن خدایا شکرت که پرسپولیسی ام
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۳۴
پاسخ
4
39
پرسپولیس کبیر
بازم باشگاه پرسپولیس که اخلاق مدار هستش و ریشه دار بودن خودشو نشون داد و از تراکتور بازیکن نخرید
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۲۶
پاسخ
4
28
مهدی
نه بابا؟دم طاهر باز گرم گف تراکتر محرومه و ازش بازیکن نمیگیریم.این تیم و شیشعلی اگ از تراکتور بازیکن بگبره این فصل دوم ک هیچ پنجمم نمیشه. یکم جوانمردی خوبه.در ضمن فکر کنم خالد فردا تمدید میکنه با تیراختور.یاشاسین تیراختور.
۰۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۲۵
پاسخ
4
29