منصوریان: می‌توانستیم کار پرسپولیس را در نیمه اول تمام کنیم/ با خواهش از آذری بازی برگزار شد

منصوریان: می‌توانستیم کار پرسپولیس را در نیمه اول تمام کنیم/ با خواهش از آذری بازی برگزار شد

8317
20:32
28 فروردین 1398
سرمربی ذوب آهن می‌گوید تیمش نمایش خوبی برابر پرسپولیس ارائه داده است.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا منصوریان بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: بازی فوق‌العاده خوبی بود. دو تیم پایاپای بازی کردند. طبیعی بود که حریف برای حفظ صدرجدول بازی کرد و ما به دنبال بهبود جایگاه ‌مان در جدول بودیم. ما با حوصله‌تر بازی کردیم و می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم. در نیمه دوم هم بازی برابر بود. ما هم چند موقعیت در این نیمه داشتیم. اگر گل می‌زدیم جریان بازی به خاطر وضعیت بدنی بازیکنان ما تغییر می‌کرد.

سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: در نیم فصل اول شرایط تیم از نظر فیزیکی و روحی خوب نبود. تمام بازیکنان نماینده کشور و استان هستند. هر دو تیم زحمت کشیدند اما اعتقاد دارم می‌توانستیم در نیمه اول ببریم.

وی ادامه داد: بیشتر از چند بار نمی‌توان پرسپولیس را گیر انداخت و به برد رسید. در نیمه اول می‌توانستیم پیروز بازی شویم. به لحظا تاکتیکی بازیکنان خوب کار کردند و می‌توانستند روی ضربات ایستگاهی به گل برسیم. با این حال خداوند را شکر می‌کنیم.

منصوریان با تمجید از عملکرد بازیکنان گفت: تیم ذوب آهن خوب بود. به هواداران هم خسته نباشید می‌گویم. دست هواداری را می‌بوسم که در این شرایط از تیم ما حمایت کرد. ما مصوبه شورای تامین استان را داشتیم که جایگاه خودمان را حفظ کنیم و به هواداران تیم رقیب ندهیم. صبر نکردند و با خواهش و تمنا از آقای آذری که اجازه شروع بازی را نمی‌داد، رضایت او را جلب کردند.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به باقی ماندن تعدادی از هواداران تیمش پشت درهای ورزشگاه فولادشهر، افزود: آذری اجازه شروع بازی را نمی داد ولی در بازی‌های بعد این اتفاق نمی افتاد. فشار آوردند و درها را باز کردند. بهترین بازیکن ما ذوب آهن  و هوادارانش بودند.

منصوریان با بیان اینکه تعدادی از بازیکنانش را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حفظ کرد، یادآور شد: دلیل اصلی حفظ روحیه بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا است. این بازی‌ها پیش درآمد خوبی برای ما است. عامل انگیزشی از طرف مدیرعامل باشگاه و کادرفنی به بازیکنان می‌رسد. می‌خواهم بازیکنان درک کنند که تا آخرین لحظه هر چیزی ممکن است. یکی از عوامل حفظ انگیزه تیم، داشتن ۲۳ بازیکن خوب است. اگر شرایط تغییر کند ممکن است با هفت تغییر به میدان برویم. جوانان ما امیدوارند در هر بازی از ابتدا به میدان بروند.

وی با اعلام رضایت از عملکرد ارسلان مطهری در این بازی، گفت: از نظر من او خوب عمل کرد. کارش را به درستی انجام دادند. ارسلان و اوساگونا اجازه ندادند شجاع و سید جلال جریان بازی را شروع کنند. ارسلان یک مهاجم لحظه‌ای است. چیزی که در ذهن‌تان پرورش ندادید او اجرا می‌کند. می‌توان روی او ۹۰ دقیقه حفظ کرد.

منصوریان تاکید کرد: زمانی که تیم را تحویل گرفتم، از نظر روحی و روانی خیلی عقب بود. ذوب‌آهن تماشاگر زیاد هم ندارد. نهایتا ۵ هزار تماشاگر داشته باشیم. وقتی خوب نتیجه نگیریم، هوادار قهر می‌کند. ما اتحاد و همدلی را حفظ کردیم. از بازیکنان بزرگ تیم تشکر می‌کنم. در نیم فصل دوم از همه تیم‌ها زودتر شروع کردیم. از طرفی ما یک خانواده خوب شدیم. حال ما با هم خوب است و با هم ناراحت می‌شویم. دوستی در تیم ما موج می‌زند. مثلا الان که هادی آسیب دیده، همه بازیکنان بالای سر او خوب بودند. خدا را شکر یک مدیر خوب هم داریم. اینجا حاشیه وجود ندارد و من سرمربی‌گری می‌کنم و به مسائلی که وظیفه من نیست، ورود نمی‌کنم.

وی گفت: من یک گلایه دارم. اصفهان را خیلی دوست دارم ولی ده دقیقه جلوی ورودی فولادشهر منتظر ماندیم. خیلی اذیت شدیم. به بازیکنانم گفتم که نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی تامین کننده امنیت هستند. همیشه باید به این دو نیرو پناه ببریم. وقتی ورودی فولادشهر را می بندند ما باید دور بزنیم.   رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان و شهر به این موضوع رسیدگی کنند. آن ها باید حافظ امنیت ما باشند نه اینکه ما را اذیت کنند. دیدم که چند خبرنگار را هم راه ندادند. هیچ راهی نداشتیم. نمی‌دانستیم کدام سمت برویم. از رئیس پلیس نیروی انتظامی استان می‌خواهم به این موضوع رسیدگی کنند چرا که گفتند ما به کسی جواب نمی دهیم.

منصوریان درباره انتخاب کت و شلوار برای این بازی گفت: یکی از عوامل انگیزشی رنگ لباس است. قبل از بازی رنگ لباسم را انتخاب می کنم. هواداران ما خیلی مظلوم هستند. اگر یک روز اینجا باشم یا نباشم، باید بگویم هواداران ذوب آهن خیلی مظلوم هستند اما پشت نیمکت ما اتفاقاتی افتاد. البته این‌ها هواداران پرسپولیس نبودند. هواداران پرسپولیس کسانی هستند که در خیابان می‌بینم و به من احترام می‌گذارند. به احترام آن‌ها باید صبوری کرد. شاید چون صدر جدول را از دست می دادند روی آن ها فشار بود. من این لباس را خیلی دوست دارم و فقط جلوی پرسپولیس پوشیدم. این لباس را خیلی کم می‌پوشم.

1004

نظرات کاربران
ایمان
عشق تویی فقط خودت.حیف ک استقلال دولتیه و مربی جوون خیلی بد نتیجه میگیره تو استقلال و پرسپولیس اما نیمکت استقلال بعد خصوصی سازی و عشقی شدن فقط جای تو است. برا ما همیشه بزرگی علیمنصور
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۵۳
پاسخ
27
21
عینکی
شما۲دقیقه آخربازی روببین.میفهمی چ تیمی ازمساوی خوشحال بود. آقای منصوریان توپوست خودش نمیگنجید
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹:۱۸
پاسخ
29
50
حسام
پرسپولیس خیلی شانس اورد که نباخت.البته همین تساوی هم حاشیه های خودش را داره.ضمن اینکه سه بازی فوق العاده سخت با سپاهان.تراکتور و ماشین سازی هم داره..
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۵۳
پاسخ
51
34
علی
واقعا نمیدونم منصوریان چجوری و رو چ اصولی گفته ما می توانستیم پرسپولیسوببریم.وقتی ک کلا برنامه ذوب اهن کند کردن بازی وباخطاهای زیاد ریتم بازیو میگرفتن و دفاع چن لایه داشتن چجوری میخواستن ببرن؟؟حتی کندکردن بازیم ب ضررخودشون بود!کلابروخداروشکر کن به همون یک امتیازیم ک مدنطرتون بودرسیدی.می بینید ک منصوریان بجای حرف زدن راجعب اتفاقات وتاکتیکای بازی حرفی نزدن وکل مصاحبش راجعب حاشیه های سکوها کتوشلوارو روحیه تیم درگذشتست.چون ذوب اهن برنامه فوتبالی نداشت وبه قول خودمون برنامش بازی خراب کن بود.بهرحال بااین تاکتیکای ضدفوتبالیم نمی تونیدجلوی قهرمانی پرسپولیسوبگیرید.خدایاشکرت
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۳۲
پاسخ
34
48
ایمان
نتیجه همین تیم ب قول تو ضد فوتبال در اسیا کجا و نتیجه تیم میلیاردی تو کجا.همین تیم نبود این فصل هیچ حرفی برا گفتن تو اسیا نداشتیم عربها تحقیرمون میکردن.همون لایی حسینی میرزید ب کل تکنیک بازیتون.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۷:۴۶
33
24
هوادار واقعی
منصوریان تو خوب نبودی امروز پرسپولیس در حد پرسپولیس ظاهر نشد وگرنه تو که تیمت تیم نبوداگر بود لااقل گل زده بودی دیگه .. فقط دلم برات اون موقع که دست مهاجری را تو آزادی گرفته بودی سوخت ... زمین میبوسیدی و شیشتقلالیها حیا کن رها کن شعارشون بود .خدا را شکر که هنوز با تیمی جام نگرفتی وگرنه الان خودتا با گواردیولا اشتباه میگرفتی .
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۴۲
پاسخ
59
79
زانیار
منصوریان چقدر خوشحال بود از مساوی جلوی پرسپولیس :) بزرگی تیم پرسپولیس اینو نشون میده
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۵۳
پاسخ
56
70
محمد
پرسپولیس فوتبال بزن زیرش بازی میکنه و فقط به داوری اعتراض می کنن.اصلا هم خسته نمیشن
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۴۷
پاسخ
59
62
پنجعلی فراری
علی منصوریان ممنون هستیم ازت ،قهرمانی در دستان خود تراختور بارسلونای آسیاست ،یازده اردیبهشت با برد در تبریز مقابل پیروزی قهرمانی خود را مسجل خواهیم کرد ،قهرمانی تراختور پیشاپیش مبارک
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷:۱۰
پاسخ
166
40
فرشید
آرزو بر جوانان عیب نیست با این حاشیه هایی که مالک باشگاه ساخته همین پیکان رو هم نمیتونید ببرید شما باید مثل همون ده دقیقه کذایی آخر بازی نفت خواب قهرمانی ببینید
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۵۷
8
46
امید
چی چی آسیا!!؟ خخخخخ
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۲۰
10
65
۶ تای العین
به ۱۱ اردیبهشت نمیکشه تراکتور از ذوب آهن شکست میخوره و میره رتبه سوم و قهرمانی رو در تبریز جشن میگیریم
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۳۹
30
46
حمید
تراکتور پیکانو بزنه بازم سه امتیاز عقبه،چطور‌ دست خودشه؟؟؟ حرفایی میزنیدا
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۵۲
19
51
عشقممم نیمار
خیلی جالبه :-) خوده مسئولان اصفهانی ..کاری کردن ک 60 درصد ورزشگاه ب شیش_پولیسیا برسه :-) واقعا نمیدونم چی بگم ..:-) همچنان برای قهرمانی شیش_پولیس..اتفاقات عجیب در راه رخ دادنه :-) حیلی کنجکاوم در هفته های بعدی ..چ اتفاقات عجیب دیگ ..رخ خواهد داد :-P
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۴۳
پاسخ
105
55
محسن۶۶۶۶۶۶
۶۰درصد که بیشتر بود فقط بسوزین که دیگه هیچ پمادی جواب نمیده ههههههه
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۳۹
28
44
حمید
در هفته های بعدی قراره آزادیه پر‌ کنیم و سپاهانه بزنیم، :p بعدشم تراکتور خودشه میکشه ک هی گل بزنه و هی تو ضدحمله میخوره، :P بعدش جشن قهرمانیه میگیریم.:P
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۰۴
32
44
دانیال هوشمند تراکتورپور
علیمنصور امروز قدرت خودت رو به نمایش گذاشتی. مرسی علیمنصوره توقوطی کن
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۵۶
پاسخ
110
71
حمید
اصل قدرت علیمنصور هفته ی بعده،حالا کجاشو دیدی
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۰۸
11
44
تراکتور بی افتخار پر ادعا
هفته بعد با خودتون بازی داره ب امید برد علی منصور
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۲۸
24
109
ایداسادات25بهمن1380
اتوبوس پارک کرده بودی با داور یه مساوی گرفتی ششعلی
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۳۱
پاسخ
66
117
ممد نبودی
خواهر گرامی فوتبال کجارو دیدی؟ امروز ذوب آهن شایسته ی پیروزی بود!
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۵۴
30
22
توهم تاجی
آقای جرج ، تعویض دقیقه آخر وقتای اضافه ذوب آهن چیز دیگه ای میگه ، 15 دقیقه آخر تو قوطی بود ذوب و اگر ضربه سر رو نادری گذاشته بود علی پور بزنه معلوم می شد کت تن کیه
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴:۳۷
31
24
جرج بست (بیتل پنجم)
جدی بازی رو دیدی یا همینجوری میای یه چیزی میگی ...!!!؟؟؟، سرمربی تیمتون که راضی بود نباخته ...!!!، قاعدتا اوضاع بازی و تیمتون جالب نبوده که سرمربیتون به مساوی راضی شده ...!!!
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۲۹
57
58