منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می‌کند

منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می‌کند

3795
15:48
05 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری بازی با سپاهان حاضر شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار کرد: این اولین دربی است که در اصفهان تجربه می‌کنم. این بازی دومین دربی کشور است. هر دو تیم نایب قهرمانی آسیا را یدک می کشند و بخشی از اعتبار فوتبال ایران هستند. یکی از بهترین مربی‌های حال حاضر ایران در سپاهان است. افتخار شاگردی او را داشته ام. فردا بازی سختی برای ما خواهد بود. به طور طبیعی و به خاطر هواداران کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می‌کند. امید ما به جوانان ما است و همینطور وضعیت بدنی تیم. ضمن اینکه تیم سپاهان را آنالیز کرده‌ایم.

او ادامه داد: خیلی امیدواریم که فردا اول وضعیت روحی بازیکنان را کنترل کنیم. برنامه‌هایمان را تا آخر بازی پلکانی جلو می‌بریم. چون می‌دانیم با تیمی بازی داریم که از تیم‌های صدر جدول است. امیدوارم داربی بسیار قشنگی باشد. مردم داربی خوبی خواهند دید. امیدوارم با تلاش بازیکنانم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم.

منصوریان همچنین گفت: به خاطر بازی‌های مان در لیگ قهرمانان آسیا دو بازی ما به تعویق افتاد و باید خودمان را با فشردگی لیگ منطبق می‌کردیم. بعد از بازی با استقلال خوزستان ما به بازیکنان دو روز و ۱۰ ساعت استراحت دادیم. اطلاع دارم که سپاهان هم کلاً یک روز استراحت کرده است.
منصوریان درباره تعطیلات و دید و بازدید هم گفت: من ۶ ساعت مانده به سال تحویل پدر و مادر خودم را دیدم. بعد از آن به خاطر فوت پدر همسرم باید به خانه آن‌ها می‌رفتیم. بعد از آن هم به سمت اصفهان حرکت کردیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان اینکه بازی فردا سخت خواهد بود اظهار کرد: دربی‌های اصفهان را اکثراً از تلویزیون دیده ام. تفاوتی که این دربی با دربی تهران داشت این بود که دربی اصفهان از لحاظ فنی سطح بالاتری داشت چون فشار روحی و روانی کمتری به دو تیم اصفهانی وارد می‌شود. اگر به لحاظ روحی فردا از خودمان مواظبت نکنیم بازی سختی خواهیم داشت. وضعیت بدنی ما بسیار خوب است. بازیکنان با تجربه ذوب آهن به من گفته‌اند که دربی اصفهان کیفیتش از همان اول بازی تا آخر یکنواخت است. اما من خودم در ۱۵ دربی تهران بوده ام و نیمه اولش کتک کاری است. مربی عزیزم یعنی آقای قلعه نویی هم در تیم رقیب است. شاید سیستم‌هایی که تیم او اجرا می‌کند به مزاج خیلی‌ها سازگار نباشد اما او بهترین قهرمانی‌های لیگ را دارد. او رکورد بی نظیری دارد.

او افزود: برای بازیکنان ما بازی فردا یک نقطه عطف است. اگر با ذهنیت بازی با پدیده به زمین برویم می‌توانیم خودمان را کنترل کنیم. پناه بر خدا تمام تلاش مان را می‌کنیم تا ببینیم کدام تیم لایق برد است.

منصوریان درباره داوری بازی فردا و همچنین بیانیه‌های دو باشگاه قبل از این بازی، گفت: داور اگر یک سوت اشتباه بزند در نتیجه بازی تاثیرگذار است. البته سپاهان هم از داوری اذیت شده است ولی ذوب آهن مظلوم ترین تیم لیگ است. اعتقاد مدیران باشگاه ما و خود من این است که باید از داوران حمایت کرد چون در غیر این صورت تعداد اشتباهات بیشتر می‌شود. ولی بیانیه تیم ما مربوط به این نمی‌شد که خدایی نکرده داور بخواهد به نفع تیمی سوت بزند. باید دقت بیشتری در داوری بشود. داور در بازی فردا از من و آقای قلعه نویی تاثیر بیشتری دارد. در کل اعتقاد دارم داوری ما از حد معمول هم خیلی بیشتر رشد کرده است. سعی می‌کنم در بازی فردا در داوری دخالتی نداشته باشم. در این پوست اندازی این لبه چاقو به پوست بعضی از تیم‌ها مثل ما گیر می‌کند.

او درباره نحوه بازی تیمش و سپاهان هم بیان کرد: من و آقای قلعه نویی چون خودمان هافبک بوده ایم در زمان بازیگری، تیم‌هایمان را جوری می‌چینیم که هم عقب زمین را داشته باشیم و هم جلوی زمین را. مطمئن باشید بازی خوبی را خواهید دید. سپاهان یک رقیب قابل احترام برای ما است. ما توجهی به صدر جدول نداریم چون شانس قهرمانی نداریم. یک روال غلطی در فوتبال ایران است که من خنده ام می‌گیرد آن هم این است که دو هفته مانده به پایان لیگ می‌گویند باید جوانمردانه بازی کنید. ما همیشه جوانمردانه بازی می‌کنیم و برای هیچ تیمی بازی نمی‌کنیم و فقط برای خودمان بازی می‌کنیم. با تمام وجود برای پرچم سبز قبا جنگ می‌کنیم. اصلاً مهم نیست برای ما که چه کسی قهرمان می‌شود. امیدوارم هر تیمی لایق است قهرمان شود.

2051

نظرات کاربران
علی
واقعا تیمای همشهری که با هم بازی میکنن حیثیت فوتبال رو قبل حین و بعد بازی زیر سوال میبرند و نربیا فقط هنرپیشگی میکنن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۳۹
پاسخ
8
10
پرویز
داش علیمنصور تو نماینده هفتاد میلیون طرفدار استقلال و پرسپولیسی. خودت و غیرتت
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۵۴
پاسخ
2
27
احمد
طبق آمار مظلوم ترین تیم توی نیم فصل نساجی بود
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۴۱
پاسخ
10
16
فرانچسکو
ذوب آهن قهرمان بزن سپاهانو........ البته این به معنی ضعیف بودن سپاهان نیست..... نیومدم کری بخونم....... امیدوارم ذوب ببره تا ما بتونیم با برد در دربی به صدر برسیم.......... زنده باد فوتبال زیبا بدون دست های پشت پرده و مالک مشترک!
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۱۹
پاسخ
47
20
شیشتایی ها هیس لطفا
نتیجه دربی اصفهان هم مث تبریز میشه به نفع تیمی که امتیاز لازم دارم ادمین خواهشا...
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۰۴
پاسخ
31
16
امید از تفت
دربی اصفهان قابل مقایسه با دربی تبریز نیست. در تبریز همه میگن ماشین جاده صاف کن تراکتور هست ولی در اصفهان اینظور نیست. در اصفهان واقعاً رقابت فوتبالی است. اینو به عنوان یه پرسپولیسی میگم. تنها دربی جیب به جیب ایران دربی تبریز است و در بقیه شهرها بازی ها جوانمردانه هست.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۴۲
5
44
عشقممم نیمار
ایشالا علی منصور ..سپاهان شکست میده و‌ در اینده شیش_پولیس ک عشق_تقلال مث اب خوردن قهرمان شه :-)
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۳۰
پاسخ
60
1
فقط سپاهان
افتخار میکنم که ارزوی باخت سپاهان و برد ذوب اهن را دارین تا تیم های مورد علاقتون بالا بیاد
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۲۲
21
9
فقط سپاهان
جااااان ذوب اهن مظلوم ترین تیمه ینی بیش از 8امتیازی که از سپاهان گرفتن از ذوب اهن گرفتن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹:۱۶
پاسخ
25
14
پرسپولیسیم پرسپولیسمه
این علیمنصور چرا به همه استقلالیا میرسه این حرفارو میزنه و میبازه ولی میاد پرسپولیسو میبره واقعا چرا
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷:۵۹
پاسخ
3
34
نوید سپاهانی
عشق فقط یه کلام سپاهان والسلام از اقای تابش سپاسگزاری میکنم‌که پول این بازی به سیل زده ها تقدیم میکنه
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷:۵۳
پاسخ
22
18
Alireza
اقای منصوریان به امید برد تیمتون.شما با تیمی بازی دارید که اگه اشتباهات داوری فصل قبل نبود سقوط کرده بود
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۵۸
پاسخ
9
34
حامد سپاهان
از منطق و نظرتون مشخصه طرفدار چه تیمی هستید
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۳۲
28
0