منوچهری: به دلیل اتهام جاسوسی در تمرینات شرکت نمی‌کردم

منوچهری: به دلیل اتهام جاسوسی در تمرینات شرکت نمی‌کردم

2740
18:29
08 دی 1396
مهاجم تیم فوتبال نفت تهران علت عدم حضورش در تمرینات این تیم را متهم شدن به جاسوسی دانست.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال نفت تهران علت عدم حضورش در تمرینات این تیم را متهم شدن به جاسوسی دانست.

به گزارش وبسایت نود ، امین منوچهری بعد از شکست تیم فوتبال نفت تهران مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصلاً در تمرینات نفت حضور نداشتم و تا دیروز اصلاً قرار نبود که در این بازی حضور داشته باشم، چون اخراج شده بودم، اما دیروز چون علی عزتی و دیگر بزرگ‌تر‌های تیم گفتند تیم به من احتیاج دارد و همه چیز عوض شده, من آمدم و توانستم در همین یک ربعی که بازی کردم و مثمر‌ثمر باشم و یک گل هم بزنم.

وی ادامه داد: به نظرم تیم خیلی خوبی داریم و کسی که می‌خواهد بیاید و تیم را بگیرد نباید از جایگاه تیم بترسد، چرا که تیم خوبی داریم. با این شرایطی که تیم جمع شده‌ بود ما چهار پنج موقعیت خوب داشتیم که می‌توانید این را از پورموسوی هم سؤال کنید. واقعاً این بازی برای فولاد بازی سختی بود.

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سؤال که «آیا عدم حضورش در تمرینات به دلیل اتهام جاسوسی به شما بوده است؟»، توضیح داد: بله دقیقاً به همین دلیل بود. من تیمم را دوست دارم و دلم به حال تیمم می‌سوزد.

وی راجع به اینکه «آیا واقعاً جاسوسی کرده است یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم اصلاً جاسوسی کلمه درستی است یا نه. خودشان که می‌گویند این کلمه را به کار نبرده‌اند. من نمی‌دانم دقیقاً چه کاری کرده بودم, ولی در کل دوست دارم بدانند که فوتبال به این شکل نیست که بتواند یک آدم را به همین راحتی خراب کنند و بگویند که از لحاظ فنی مشکل داشته. خدا بالاسر حاضر است و تلاش همه را می‌بیند و خدا جواب آدم‌ها را در زمین می‌دهد. خداراشکر می‌کنم که توانستم در این بازی گل بزنم. سلامم را به آقای مدیر برسانید و امیدوارم که این بازی را دیده باشد.

 

1004

نظرات کاربران