منچسترسیتی ۱ - ۰ چلسی؛ آبی  های لندن هم حریف تیم گواردیولا نشدند

منچسترسیتی ۱ - ۰ چلسی؛ آبی های لندن هم حریف تیم گواردیولا نشدند

4171
21:24
13 اسفند 1396
شاگردان گواردیولا با شکست چلسی یک قدم دیگر به قهرمانی تاریخی خود نزدیک تر شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان گواردیولا با شکست چلسی یک قدم دیگر به قهرمانی تاریخی خود نزدیک تر شدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منچسترسیتی و چلسی از هفته بیست و نهم لیگ برتر در ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه 1-0 تمام شد تا تیم گواردیولا با دبل چلسی در این فصل ۷۸ امتیازی شود و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۴: موزس با تکل شدید زینچنکو تعادلش را از دست داد اما داور باوجود اعتراض بازیکنان چلسی به تنها کارت زرد قناعت کرد.

دقیقه ۲۷: ضربه آزاد ارسالی دی بروین به سانه درون محوطه جریمه رسید اما ضربه این بازیکن توسط آزپیلیکوئتا از روی خط برگشت داده شد. 

دقیقه ۴۲: آگوئرو روی ضربه آزاد دی بروین با دروازه چلسی تک به تک شد و اوتامندی در ادامه توانست ضربه او را وارد دروازه خالی کند اما داور این گل را به دلیل آفساید آگوئرو مردود اعلام کرد.

دقیقه ۴۶: سیتی در نخستین حمله خودش در نیمه دوم توانست به گل برسد. سانتر ارسالی داوید سیلوا به برناردو سیلوا در دهانه دروازه رسید و این بازیکن موفق شد دروازه چلسی را باز کند. 

دقیقه ۷۰: پدرو روی اشتباه می توانست یک ضد حمله خوب را ترتیب دهد اما پاس ضعیف این بازیکن به هازارد نرسید و این فرصت از دست رفت. 

ویدیو: خلاصه بازی منچسترسیتی - چلسی

۲۰۳۱

نظرات کاربران
محمود
یک تیم با سبک تیمهای لالیگا اینگونه لیگ انگلیس رو به تسخیر در اورده....لالیگا یعنی مالکیت توپ و تمام و در اخر نتیجه با تیمی است که توپ رو بیشتر در اختیار داشته باشه
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۵:۲۴
پاسخ
46
29
بارسلونا❤
فقط کافی بود اسم من‌سیتی بارسلونا بود و یه کودک متعصب حسود (که خودتون میشناسید) ، بیاد تمام گلها و کل فصل سیتی رو زیر سوال ببره ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۱:۲۲
پاسخ
63
62
مستاجر خدا
:))
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۸:۱۹
31
36
man city
من سیتیِ قهرماااااااااان :)
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲:۲۹
پاسخ
70
61
Kevin
چقدر خوبه این سیتی چقدر زیبا بازی میکنن! همه تیما اتوبوس میچینن جلوش!
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۶:۵۵
31
39