منچسترسیتی 3-1 واتفورد؛ تداوم صدرنشینی با هتریک استرلینگ

منچسترسیتی 3-1 واتفورد؛ تداوم صدرنشینی با هتریک استرلینگ

477
22:38
18 اسفند 1397
منچسترسیتی در خانه با نتیجه 3-1 واتفورد را شکست داد.

به گزارش وبسایت نود، آخرین مسابقه شنبه شب از هفته سی ام لیگ برتر با برتری 3-1 سیتی در خانه به پایان رسید تا آنها در پایان این هفته نیز صدرنشین بمانند.

در آخرین مسابقه روز شنبه از هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در خانه خود پذیرای واتفورد میان جدولی بود. سیتی که این هفته در لیگ قهرمانان نیز بازی دارد، در این مسابقه با ترکیب کامل پای به زمین گذاشته بود ولی یاران پپ در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشتند و به جز دو فرصت نه چندان هم عالی، به موقعیت گل دیگری نرسیدند.

اما برخلاف نیمه نخست، نیمه دوم سیتی عملکردی ایدئال داشت و طی 13 دقیقه با هتریک استرلینگ کار حریف را تقریباً تمام کرد. دقیقه 46 بازی پاس در عمق به دفاع حریف با استپ آگوئرو و فرصت طلبی استرلینگ همراه شد و بازی 1-0 شد.

چهار دقیقه بعد باز هم استرلینگ در نقش گلزن ظاهر شد. پاس محرز به دهانه دروازه با حضور به موقع استرلینگ همراه شد و او دروازه خالی حریف را باز کرد.

در نهایت در دقیقه 59 بود که استرلینگ گل سوم را هم زد تا هتریک خود را کامل کند و بازی 3-0 شود. پاس در عمق زیبای سیلوا با حرکت دیدنی استرلینگ و ضربه تمام کننده او، منجر به رقم خوردن گل سوم بازی شد. 5 دقیقه بعد از هتریک، او زمین را ترک کرد و لروی سانه به زمین مسابقه آمد. دقیقه 66 نیز دلوفئو روی تلاش دینی، توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند ولی این گل برای رسیدن به امتیاز کافی نبود.

در نهایت بازی با برتری 3-1 سیتی پایان یافت و آنها 74 امتیازی شدند. وانفورد با 43 امتیاز در رده هشتم جدول ایستاده است.

1878

نظرات کاربران
دانیال
انصافا قوی ترین تیم حال حاضر انگلیس منچسترسیتیه درسته تیمهای مثل لیورپول تاتنهام حتی یونایتد هم اوج گرفتن اما اونا ثبات سیتی رو ندارن و این تیم انصافا حرف اولو میزنه اگه شانس باهاشون باشه میتونن مدعی لیگ قهرمانان هم باشن
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۳۶
پاسخ
3
21
عشقممم نیمار
از گل اول منچسترسیتی ک‌کاملا شانسی بود و‌خود استرلینگ‌ هم‌نفهمید توپ‌ چجوری گل شد ..میشه فهمید ک‌منچسترسیتی ..چجوری این بازی برده :-)
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۲۹
پاسخ
29
6