منچسترسیتی 6-0 چلسی؛ فوتبالی از جنس هوشمندی، طراوت و تحقیر

منچسترسیتی 6-0 چلسی؛ فوتبالی از جنس هوشمندی، طراوت و تحقیر

7300
21:19
21 بهمن 1397
منچسترسیتی موفق شد چلسی را شش تایی کند و به صدر جدول برسد.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی در حساسترین بازی هفته لیگ برتر، موفق شد چلسی مدعی را با نتیجه سنگین 6-0 شکست دهد تا به صدر جدول برود و تیم چلسی ساری در بحران قرار گیرد.

در آخرین مسابقه روز یکشنبه از هفته 26 لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در اتحاد میزبان چلسی بود. در شرایطی که انتظار می رفت شاید دو تیم با جانب احتیاط وارد زمین شوند ولی سیتی با توفانی 20 دقیقه ای، کار چلسی را خیلی زود تمام کرد!

دقیقه چهارم مسابقه بود که آنها خیلی زود به گل نخست خود رسیدند. سانتر زمینی از جناح راست، با عبور از چند بازیکن به استرلینگ رسید و بغل پای او راهی دروازه شد.

نه دقیقه بعد سیتی به گل دیگری رسید. آگوئرو پشت محوطه صاحب توپ شد و با ضربه ای دیدنی و مهارناشدنی توانست بازی را 2-0 کند. شش دقیقه بعد، دروازه کپا بار دیگر فرو ریخت. این بار هم آگوئرو گلزن بود. یک ضربه سر رو به عقب اشتباه از سوی بارکلی، با فرصت طلبی آگوئرو همراه شد و سیتی به گل سوم رسید.

بازی توفانی سیتی ادامه داشت و شش دقیقه بعد گل دیگری از راه رسید تا در فاصله 20 دقیقه دروازه کپا جوان، 4 بار باز شده باشد. این بار گوندوغان با ضربه ای بغل پا، در نقش گلزن ظاهر شد.

بعد از این چهار گل، چلسی تلاش کرد با کند کردن جریان بازی و پاس های آرام و بازی کنترل شده، عطش حریف را بگیرد. به این ترتیب نیمه نخست 4-0 تمام شد.

نیمه دوم نیز تیم چلسی در حمله به سمت دروازه حریف خود ناتوان و درمانده بود، سیتی هم با وجود آنکه عطش نیمه اول را نداشت ولی باز هم به فرصت های خوبی رسید. دقیقه 56 خطای آزپیلیکوئتا روی استرلینگ، سیتی را به پنالتی رساند و آگوئرو با گل کردن این پنالتی، هتریکش را کامل کرد تا به رکورد شیرر در تعداد هتریک در تاریخ لیگ برتر برسد.

دقیقه 80 نیز استرلینگ بار دیگر به گل رسید، این بار سانتر زمینی از سمت چپ با ضربه تمام کننده استرلینگ همراه شد تا جشن سیتی شش گله شود. به جز این دو گل، سیتی در نیمه دوم، یک بار هم توپ را به تیر زد و 1-2 بار نیز کپا مانع گلزنی رقیب شد.

به این ترتیب چلسی بعد از شکست 4-0 در خارج از خانه مقابل بورنموث، حالا باخت سنگین 6-0 را تجربه کرد تا ساری روزهای سختی را در انتظار خود ببیند.

سیتی هم با این برد، اگرچه با یک بازی بیشتر، ولی به صدر جدول رسید.

 

1878

نظرات کاربران
رائف
یعنی من در عجبم شماها چطور هنوز متوجه داستان چلسی نشدید!!! ساری فوق العادس این باخت اصلا هییییچ ربطی به مسائل فنی نداشته! بابا چند بار باید این داستان تکرار شه تا طرفدارا و آبراموویچ بفهمن؟!! عجیب نیست که تو پنج سال اخیر هر مربی اومده خیلی خوب کار کرده اولش تا اینکه یبار به بازیکنا انتقاد کرده و به طرز عجیبی یهو از اون به بعد تیم افت کرده؟!!! متوجه نمیشید اینو؟! اومدید میگید ساری بده؟! چطور تا قبل اون بازی که به بازیکنای لوسش انتقاد کرد خوب بود؟! داستان خیلی سادس این بازیکنا رو آبراموویچ لوس بار آورده تا مربیشون یخورده بهشون میتوپه سریع وا میدن و میبازن که حالشو بگیرن آبراموویچم که مغزش کار نمیکنه بنده خدا نمیفهمه انگار یا خودشو زده به اون راه جای بازیکنا مربی رو اخراج میکنه! اگه یبار جای مربی تو روی این نازپرورده ها وایسه و دوتاشونو (ترجیحا آزار و لوییز) رو اخراج کنه حساب کار دستشون میاد! حالا هی باز بگید ساری فلان کونته بسار! هیچ ربطی به اینا نداره همین گواردیولا هم نمیتونه این لوس هارو رهبری کنه تمامممممم...
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۴۸
پاسخ
8
27
کاربر
بیچاره هوادارای چلسی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸:۱۴
پاسخ
2
14
احسان6
تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد.چلسی مربی بزرگ نداشت تواین بازی.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۲۷
پاسخ
21
42
محمود
اره ساری مربی محلات بوده قبلا از اینکه بیاد چلسی نکنه میثاقیان یا شرفی رو باید بیارن تا مربی بزرگ داشته باشن
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶:۱۷
2
15
توفیق
میخوام اشاره ای بکنم به عزیزانی که میگفتند لیگ جزیره مثل لالیگا و بوندسلیگا نیست گواردیولا اینجا میفهمه لیگ چیه. بله فهمید خوبم فهمید من رئالیم ولی اگر مسی رو میگن نابغه بازی گواردیولا نابغه مربیگری هستش هر جا رفته تیم رو متحول کرده میگن بازیکن زیاد میگره خوب مگر مورینیو و کلوپ و ساری بازیکن نگرفتند مگه بایرن ضعیف شده نه عزیز این مربیه تیم رو عوض میکنه همین مربی آگوئرو رو زنده کرده چلسی سال اول هم با کونته قهرمان شد چون تو هیچ جام دیگه ای رقابت نمیکرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۴۵
5
20
پرسپولیس عشق است
ساری می ره اخراج بشه یه بار قدرتمنده ولی بعضی وقت ها تحقیرآمیز
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۰۴
پاسخ
6
25
رئال
ساری فقط برو بیرون آبرومونو برده ادن هازاد هم بره تو محلات بازی کنه
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۲۴
پاسخ
46
27
Magic Messi
پماد بزن زغالی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۴۰
17
20
Mohsen
ساری به درد چلسی نمیخوره کونته خیلی خوب بود
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۱۰
پاسخ
14
61
مهدی عشق چلسی
ننگ آور و تحقیر آمیز بود باید بازیکنایه چلسی رو جریمه مالی سنگین کنن
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۳۳
پاسخ
7
65
عشقممم نیمار
حالا داوید لوییز بعد مسابقه میاد مصاحبه میکنه و‌میگ میخان تیممونو‌ نابود کنن و‌میخان مارو‌ ب زمین‌ بزنن :-) چون این بهونه ها میتونه شکست سنگیشونو بپوشونن :-)
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۶
پاسخ
68
39
جف شیش
عزیزم 6 تا گل خوردن ها چجوری روت شده کامنت بزاری
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۲۲
15
34
شمالِگان
فوق العاده بود من سیتی امثال دوباره قهرمانه و میبینیم که لیودپول چطور از کورس جا میمونه کاش ساری اخراج شه، چلسی افسانه ای رو نابود کرد این مربی بیچاره هیگواین هر تیمی رفته این دو سال، تیم نابود شده و این بازیکن از نظر روحی داغون شده هنوز بازی میلان و یووه چند هفته قبل رو فراموش نکرده بود
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۴۳
پاسخ
21
37
حامد مسی عشق آرژانتین
هیگواین واقعا آدم بدشانسیه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۲۹
2
27
تاتا
داوید لوییس افتضاحه، چه بازی آلمان برزیل که دفاع ول می کرد، چه این بازی که اصلا تکونی به خودش نمی داد، موندیم چی تو این بازیکن دیدن که بازی اش می دن. هیچ حرکتی نمی کرد
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۵۱
پاسخ
2
49
سپهر
پپ به ساری درس فوتبال داد
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۰۱
پاسخ
6
59
مرتضی
خداحافظ ساری
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۱۱
پاسخ
4
50
امید تاج
فرق این بازی فقط تفکر مربی ها بود
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۵۷
پاسخ
14
108
aref_79
ساری مربی خیلی خوبیه گواردیولا هم همینطور بعضی وقتا روز روز تیمت نیست بازیکنای منچستر و چلسی رو هم ی مقایسه ای بکنی بد نیست
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵:۳۵
2
8
حامد نیستلروی
فکر نمیکنی اگه نظر ندی سنگینتر باشه. یا میخوای صدا بقیه رو در بیاری یا واقعا اطلاعاتت زیر صفره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱:۳۰
24
6
براتعلی CR7 بیانکونری
این تیم سیتی رو به صمد مرفاوی یا حمید استیلی هم بدن راحت میتونه هربازی هفت هشت تا به حریفان بزنه با این همه ستاره. دوران پلگرینی سیتی خیلی چشم نوازتر بازی میکرد . گواردیولا باعث نابودی فوتبال بایرن و سیتی شد. تنها کسی که میتونه به تیم گواردیولا شش تا بزنه فقط و فقط سلطان رونالدوی بزرگه که گواردیولا اعتراف کرده از ترس سلطان از بارسلونا فرار کرده چون نمیتونسته در مقابل تکنیک های فوق بشری این اسطوره چکار کنه
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۲۳
پاسخ
199
41
City.fans
خنده دار ترین کامنت بود دمت گرم ترکیدممم :))))
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵:۲۲
3
10
احسان6
خداییش الان خود سلطان بیاد این متن وبخونه خنده اش میگیره.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶:۱۰
5
43
محسن
ماذا فازا ؟؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۴۳
5
33
matin
صبح بخیر
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۱۹
5
52
میتی
دوستان نظرات براتعلی طنز و کنایه است, در واقع ادای یه سری از تازه به فوتبال رسیده ها رو در میاره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۲۹
6
54
پسراستقلالی
چه قدر بچه ای
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴:۵۹
5
42
مجمد
بابا جان چرا چرت میگی?ایشون هر جا بوده تیمشو قهرمان کرده
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۴۶
4
49
امید
فراموش نکن رئال با همون سلطانش پنج هیچ به بارسای پپ باخت.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۱۳
10
55
Ehsannnn
باشه خخخخخخخخ
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۵۸
4
40
Babak23
دمت گرم تا حالا انقدر حرفه ای چرندیات نشنیده بودم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۱۳
5
50
حسین
پماد عزیزم پماد
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵:۰۳
6
33
لاماسیای فراموش شده
فعلا سلطون رفت یوونتوس سه گانه بگیره؛تو جام حذفی که چند دوره پشت هم برده بودن حذف شدن؛تا بعد ببینیم شگفتی بعدی سلطون چیه برای یوونتوس.گوآردیولا همین الآن بیاد بارسا و تیمی رو که می خواد جمع کنه سه فصل پشت هم سه گانه می بره.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴:۴۵
11
36
Magic Messi
حیف که بایرن مونیخ و سیتی مدیران آگاه و پروفسوری مثل تو ندارن وگرنه تیمشون خیلی خوب میشد . تو قبلا براتعلی مادریدی بودی و قبلترش براتعلی منچستری حتما یکی دوسال دیگه با تبعید پنالدو به لیگ چین میشی براتعلی گوانژویی خخخخخخخخخخ
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۱۴
10
37
ehsan
تو خوبی!!
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲:۱۲
5
26
زلاتان طور
واقعا لذت بردیم...عاااالی بازی کردن...چجوری این تیم به پالاس و نیوکاسل باخت...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۰۴
پاسخ
3
102
آرش
اونا اومدن جلوی سیتی دفاع کردن، چلسی اما از شروع بازی پِرِس کرد حتی تو شیش قدم سیتی ! اشتباه بود دیگه فکر کرد زورشون میرسه مثل خود سیتی بازی کنه، یا مثل لیورپول که به قول معروف پنجه تو پنجه انداختن و بازی کردن و پارسال که سه بار همینجوری بردن و امسال با بدشانسی و اخراج نشدن کمپانی، دویک باختن ! ولی چلسی اصلا نمی تونست هماهنگ پرس کنه و هربار رفتن جلو، سیتی به راحتی از زیر فشار بیرون اومد و وقتی هم از زیر پرس بیرون میان دیگه کلی فضا دارن و فضا برای سیتی یعنی گل ! واسه همین سیتی از چهار شوت اولی که به دروازه چلسی زد هرچهارتاش گل شد، البته گل اول هم که با دفاع مسخره آلونسو بود که فکر کرد اومده تو پارک بازی کنه، برناردو سیلوا کنارش بود ولش کرد رفت واسه خودش و گل رو خوردن ! هنر مربی هایی مثل کلوپ اینه که پِرسی رو طراحی و تمرین کردن که تاکتیک گواردیولا رو خنثی میکنه، ولی بقیه که نمی تونن اونجوری از جلو سیتی رو ببندن، باید برگردن و دفاع اتوبوسی کنن و با ضد حمله ضربه بزنن که بهترین نمونه هاش همون پالاس و نیوکاسل بودن و البته دوسال قبل موناکو، ساری فکر می کرد می تونه سیتی رو از جلو ببنده که اشتباه مرگباری بود و تاوان این اشتباه رو با شش گل دادن!
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۲۲
2
4