منچستریونایتد از خرید اریکسن هم منصرف شد

منچستریونایتد از خرید اریکسن هم منصرف شد

2380
13:57
16 مرداد 1398
منچستریونایتد از کورس خرید ستاره دانمارکی کنار کشید.

به گزارش وبسایت نود، رسانه های انگلیس مدعی شدند که منچستریونایتد تصمیم گرفته به مذاکراتش برای جذب کریستن اریکسن دانمارکی خاتمه دهد. این باشگاه در ابتدای هفته هم با پائولو دیبالا مذاکراتی انجام داد اما سپس به دلیل درخواست های مالی بالای این بازیکن از خرید او منصرف شد. 

اسکای اسپورت و espn در گزارش های خودش آوردند که یونایتد پس از چند روز مذاکره با اریسکن در نهایت به این نتیجه رسیده که این بازیکن ترجیح می دهد به اسپانیا و رئال مادرید برود و به همین دلیل آن ها از خرید او منصرف شدند. یونایتد با توجه به اینکه اریکسن برای ترک تاتنهام ابراز تمایل کرده و هنوز تیمی برای خریدش اقدام نکرده امیدوار بود که بتواند تاتنهام را راضی به فروش ستاره خودش بکند. 

اریکسن ۲۷ ساله که قراردادش با تاتنهام در سال آینده به پایان می رسد برنامه ای برای تمدید قرارداد ندارد و همین باعث شده که تاتنهام قیمت درخواستی خودش برای او را کاهش دهد. 

در این گزارش ها آمده که منچستریونایتد به احتمال زیاد در فاصله ۲۴ ساعت تا پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی انگلیس بازیکن دیگری به خدمت نخواهد گرفت و سولسشائر هم مشکلی با این مسئله ندارد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رائول
کریستین اریکسن هافبک خلاق و بازیساز خیلی خوبیه، بهتره بره لیورپول
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۲۴
پاسخ
26
10
عشقممم نیمار
حیف شد :-\
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۲۸
پاسخ
31
22
پرسپولیس یونایتد
خییییلی
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷:۳۶
1
23