منچستریونایتد برای معاوضه لوکاکو، اشکرینیار را می‌خواهد

منچستریونایتد برای معاوضه لوکاکو، اشکرینیار را می‌خواهد

3931
20:27
03 خرداد 1398
اشکرینیار گزینه مدنظر یونایتد است نه پریشیچ.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپندنت مدعی شده است، منچستریونایتد در صورت هرگونه معاوضه در ازای انتقال لوکاکو مایل به جذب اشکرینیار است.

رسانه های ایتالیا گزارش داده اند که کونته به زودی جانشین اسپالتی در اینتر می شود و لوکاکو یکی از گزینه های اصلی او برای تقویت نراتزوری محسوب می شود. اما یونایتد هرچند راضی به جدایی لوکاکو است ولی نمی خواهد با قیمتی پایین این بازیکن را از دست بدهد.

بعد از آنکه ESPN مدعی شد یونایتد برای فروش لوکاکو، خواستار چیزی در حدود 70 میلیون پوند است حالا ایندیپندنت مدعی شده است در صورتی که اینتر بخواهد بازیکنی را در ازای جذب لوکاکو، به یونایتد بفرستد، شیاطین سرخ پریشیچ را نمی خواهند و به دنبال گزینه جوانتر و بهتری هستند.

اینتر درصدد بود تا با پرداخت 30 میلیون پوند + پریشیچ، لوکاکو را جذب کند ولی پریشیچ از فرم خوب خود دور شده و البته بازیکن مدنظر مورینیو بود. یونایتد که برای ترمیم خط دفاع خود گزینه های زیادی را در نظر گرفته است، ترجیح می‌دهد اشکرینیار را جذب کند. البته این مدافع 24 ساله به تازگی قراردادش را با اینتر تمدید کرد. در عین حال یونایتد هنوز هم از جذب دی لیخت ناامید نشده است.

1878

 

نظرات کاربران
دنیام پرسپولیس
اینجوری معاوضه کنن میصرفه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۱:۳۱
پاسخ
8
14
ManUtd-Perspolis
واقعا حیفه لوکاکو رو د ارن مفت از دست میدن مثه دیپای و دی ماریا بعدش پشمیمونی برا هوادارا میمونه
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۴۷
پاسخ
4
24
سبحان 99
لوکاکو بازیکن خوبیه
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۴۰
پاسخ
3
22