منچستریونایتد دروازه بان جوانش را به شکل قرضی راهی اسکاتلند کرد

منچستریونایتد دروازه بان جوانش را به شکل قرضی راهی اسکاتلند کرد

1582
17:46
22 مرداد 1398
جوئل پریرا برای پنجمین بار به شکل قرضی از منچستریونایتد جدا می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، جوئل کاسترو پریرا دروازه بان 23 ساله و پرتغالی منچستریونایتد با قراردادی قرضی برای یک فصل به تیم هارتس، در لیگ برتر اسکاتلند پیوست.

پریرا که از سال 2012 تاکنون در منچستریونایتد حضور دارد در تمامی این سال ها تنها 3 بار به شکل رسمی برای شیاطین سرخ بازی کرده است. (یک بازی در لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی فصل 17-2016 و یک بازی در جام اتحادیه فصل 18-2017) او در اردوی پیش فصل منچستریونایتد هم در بین اعضای ترکیب یونایتد حضور داشت و در جریان برتری های این تیم در برابر پرت گلوری و لیدز یونایتد، دو حضور 45 دقیقه ای در میدان داشت.

با حضور داوید ده‌خیا، سرخیو رومرو و لی گرنت، پریرا اولویت چهارم اوله گونار سولسشائر درون دروازه محسوب می‌شد و جدایی او از منچستریونایتد محتمل به نظر می‌رسید. به این ترتیب بعد از راچدیل (لیگ یک)، بلننسس و ویتوریا ستوبال (لیگ برتر پرتغال) و کورتریک (لیگ بلژیک)، پریرا پنچمین تیم قرضی خود را در این سال ها تجربه خواهد کرد.

البته او تنها دروازه بان منچستریونایتد نیست که به شکل قرضی در تیمی دیگر حضور دارد. دین هندرسون 22 ساله که در فصل گذشته همراه با شفیلدیونایتد به لیگ برتر صعود کرد، برای یک فصل دیگر هم در این تیم ماندنی شده تا با تجربه بازی در لیگ برتر به اولدترافورد بازگردد.

هارتس بعد از گذشت دو هفته از لیگ اسکاتلند تنها یک امتیاز کسب کرده و پریرا برای حضور در ترکیب این تیم باید با زدنک زلامال و کالین دویل رقابت کند. 

7712

نظرات کاربران
"کانتونا"
بابودن دخیا رومرو بهترین تصمیم گرفتن تا پخته وباتجربه تر برگرده
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷:۰۴
پاسخ
1
11