منچستریونایتد ناامید از جذب سانچو، امیدوار به خرید جیمز

منچستریونایتد ناامید از جذب سانچو، امیدوار به خرید جیمز

3557
22:37
25 اردیبهشت 1398
دنیل جیمز فاصله زیادی با پوشیدن پیراهن یونایتد ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از استاندارد، منچستریونایتد بعد از ناامیدی از جذب سانچو، در آستانه نهایی کردن انتقال دنیل جیمز است.

اوله گونار سولسشائر امیدوار است طی روزهای آینده اولین خریدش را نهایی کند و همچنین از وودوارد خواسته خریدهای تیم تا ابتدای جولای تکمیل شود تا این بازیکنان در پیش فصل همراه تیم حاضر باشند. گفته می شود یونایتد برای جیمز رقمی بین 15 تا 20 میلیون پوند پرداخت خواهد کرد.

گزینه نخست یونایتد برای تقویت قوای هجومی و خلأ تیم در پست وینگر راست، سانچو بود. اما دو مانع در راه انتقال این بازیکن به یونایتد وجود دارد. نخست آن که دورتموند راضی به فروش این بازیکن نیست و حتی رقم 80 میلیون پوند که برای یک جوان انگلیسی رکوردشکن است، نمی تواند آنها را راضی به فروش کند به خصوص که دورتموند پولیشیچ را هم فروخته و از نظر مالی در تنگنا نیست. در عین حال عدم صعود یونایتد به لیگ قهرمانان، این باشگاه را برای جذب بازیکنانی مانند سانچو با مشکل روبرو ساخته است.

آرون فن بیساکا مدافع کریستال پالاس و رایان فریزر ستاره فصل قبل بورنموث، دیگر بازیکنانی بومی هستند که یونایتد به جذب آنها علاقه مند است.

1878

نظرات کاربران
محسن6
باز هم منچستر داره اشتباه میکنه با خرید این بازیکنان راه به جایی نمی بری بازیکنان و ذخیره های لیورپول و منچسترسیتی قابل قیاس با یونایتد نیستند. سطح این بازیکن ها خیلی پایین تر از رقابت با تیم های انگلیسی هست.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷:۴۱
پاسخ
4
5
hamed ss
ببینیم جناب سولسشر فصل بعد رو چی کار میکنه. ادامه راه فن خال و مورینیو در ناکامی یا راه موفقیت..
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۳:۳۴
پاسخ
1
6