منچستریونایتد ۲ - ۲ آرسنال؛ تساوی هیجان‌انگیز در بازی بزرگ هفته

منچستریونایتد ۲ - ۲ آرسنال؛ تساوی هیجان‌انگیز در بازی بزرگ هفته

5006
01:28
15 آذر 1397
تیم های منچستریونایتد و آرسنال در بزرگ ترین دیدار هفته انگلیس به تساوی رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منچستریونایتد و آرسنال از هفته پانزدهم لیگ انگلیس در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی پر حادثه با نتیجه تساوی ۲-۲ در اولدترافورد تمام شد. یونایتد در شبی که پوگبا و لوکاکو روی نیمکت حضور داشتند با این نتیجه ۲۳ امتیازی شد و در رده هشتم قرار گرفت. آرسنال هم با ۳۱ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به چلسی در رده پنجم قرار گرفت. 

در حالی که یونایتد بازی را بهتر شروع کرده بود، آرسنال در دقیقه ۲۶ روی اشتباه بزرگ داوید دخیا توانست به گل برسد. دخیا ضربه سر موستافی روی کرنر ارسالی را نتوانست خوب دور کند تا توپ از خط دروازه رد شود. برتری آرسنال دیری نپایید و منچستریونایتد در دقیقه ۳۰ توانست بازی را مساوی کند. لنو توانست ضربه روخو روی ضربه آزاد ارسالی را دور کند اما هررا مانع از رفتن توپ به کرنر شد و آن را به دهانه دروازه فرستاد تا مارسیال بازی را مساوی کند. تصاویر آهسته نشان دادند که هررا در موقعیت آفساید قرار داشته است. 

لاکازت تنها سه دقیقه پس از ورودش به زمین توانست در دقیقه ۶۸ نتیجه را به نفع آرسنال تغییر دهد. روخو به اشتباه توپ را به بازیکنان حریف داد تا لاکازت در موقعیت خوبی قرار بگیرد. روخو در آخرین لحظه قصد داشت با یک تکل مانع از ضربه زدن لاکازت شود اما همین تکل او باعث شد توپ تغییر مسیر دهد و وارد دروازه شود. 

همانند نیمه اول، یونایتد بلافاصله توانست بازی را مساوی کند. توپ بلند ارسالی روی تعلل مدافعان آرسنال به لینگارد رسید و این بازیکن توانست گل دوم تیمش را بزند. آرسنال در دقیقه ۷۱ روی یک کار تیمی خوب می توانست بار دیگر گل بزند اما دخیا با یک عکس العمل خوب ضربه اوبامیانگ را مهار کرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فوتبالی-قدیمی
آرسنال برای قهرمان شدن باید روی دفاعش بیشتر کار کنه. دومین خط حمله لیگ رو داره ولی گل خوردش خیلی زیاده
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۵۴
پاسخ
4
46
یونایتد باز میگردد بزودی
خوشم میاد هرسه پیام از یه نفره
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹:۴۳
پاسخ
31
13
آرسنالی
داوری ضعیف بود روخو باید اخراج میشد.موستفی غیر گلش کلا فاجعه ست.کولاشیناچ هم باعث گل دوم منچستر شد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱:۲۸
پاسخ
11
62
رضا توپچی
منچستر خیلی کثیف بازی کرد. نیمه اول آرسنال مجبور شد دو تا بازیکنشو تعویض کنه. سه تا کارت قرمز باید میگرفتن. تازه گل شون هم آفساید بود
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲:۲۸
پاسخ
24
65
بابک توپچی
فرقی نمیکنه یونایتد کجای جدول باشه چون همیشه داوری ها باهاشه.هم روخو هم فلینی به علت 2 کارته شدن باید اخراج میشدن .بخصوص فلینی که جلو چشم داور موهای گوئندوزی رو میکشه!!!گل اول هم آفساید بود.نمیدونم اتحادیه فوتبال انگلیس چرا اینقدر با آرسنال بده؟
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱:۵۹
پاسخ
28
67