منچستریونایتد 1-1 لیورپول؛ از دست دادن نوار برد اما فرار از شکست

منچستریونایتد 1-1 لیورپول؛ از دست دادن نوار برد اما فرار از شکست

1843
20:55
28 مهر 1398
منچستریونایتد در خانه مقابل لیورپول به تساوی 1-1 رسید.

به گزارش وبسایت نود، روند بردهای لیورپول در این فصل بعد از هشت برد بالاخره پایان یافت.

حساسترین بازی هفته نهم لیگ برتر انگلیس، روز یکشنبه در الدترافورد میان منچستریونایتد و لیورپول با قضاوت اتکینسون برگزار شد. منچستریونایتد بحران زده در مقابل لیورپول صدرنشین به میدان رفت که هشت برد متوالی در این فصل داشت.

منچستریونایتد در نیمه نخست با ترکیب 3-4-1-2 خود توانست تیم کلوپ را به خوبی غافلگیر کند. یاران کلوپ در بخش عمده از نیمه نخست بازی، ابتکار عمل در بازی نداشتند و یونایتد به خوبی توانست راه های نفوذ حریف را ببندد. در آن سمت شیاطین سرخ برنامه ریزی خوبی روی سرعت رشفورد و جیمز داشتند.

تلاش های یونایت در دقیقه 36 به گل منجر شد. یک ضدحمله سریع با سانتر عالی جیمز همراه شد و ضربه تمام کننده رشفورد بازی را 1-0 کرد. در این صحنه یاران لیورپول اعتراض زیادی داشتند که در نیمه یونایتد، لیندلوف روی اوریگی خطا کرده که در نهایت گل مردود نشد.

صحنه مشکوک دیگر در نیمه اول، در دقیقه 44 رقم خورد که مانه روی اشتباه لیندلوف موفق به گلزنی شد ولی این گل با کمک VAR مردود شد و خطای هند مانه اعلام شد. در نیمه دوم اوضاع خیلی تغییری نکرد.

یونایتد به خوبی توانست در نیمه دوم باز هم تلاش‌های لیورپول را خنثی کند. در آن سمت همچنان رشفورد و جیمز خطرساز بودند. رشفورد با یک شوت دیدنی می توانست دروازه حریف را باز کند که ضربه او با اختلافی اندک راهی اوت شد. شوت فرد هم می توانست یونایتد را به گل برساند اما این اتفاق نیفتاد.

اما کلوپ با دو تعویض خود، توانست مالکیت را در میانه میدان برای لیورپول بیشتر کند. حضور چمبرلین و کیتا تملک را در میانه زمین بیشتر کرد و در نهایت آنها به گل تساوی رسیدند. سانتر رابرتسون از جناح چپ با حضور خوب لالانا در تیر دوم همراه شد و او دقیقه 85 گل مساوی را زد.

به این ترتیب بازی با تساوی 1-1 پایان یافت. یونایتد باز هم در کسب برد ناکام ماند. اما لیورپول بعد از هشت بازی برد متوالی در این فصل، بالاخره متوقف شد. لیورپول اکنون با شش امتیاز برتری صدرنشین لیگ است.

1878

 

نظرات کاربران
حق طلب
آیا گل مساوی لیورپول بعد از سانتر کردن و زمان پشت پای فیرمینو و اثری که روی توپ گذاشت و لالانا یک متر از بقیه جلوتر بود آفساید حساب نمیشه؟ یه بار ببینید صحنه رو خداییش
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۳۷
پاسخ
51
28
لیورپولی دو آتیشه‌ی دهه هفتادی
بابا عین روز روشن بود روی اوریگی خطا کرد. قشنگ پاشو زد. تو یه صحنه دیگه والنسیا ساق پای فابینیو رو زد کارت زرد هم بهش نداد. گل منچستر بکلی رد بود. بازیکنان منچستر خیلی انگیزه داشتن و میدونستن که برد لیورپول میتونه نقطه عطف فرار از بحران باشه. آخ چی میشد اگه شوت چمبرلین گل میشد. لیورپول هفته بعد با تاتنهام بازی داره دو هفته بعدش با منچستر سیتی. این دو بازی بنظرم تیم قهرمان رو مشخص میکنه.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۰۱
پاسخ
47
65
محمد
لیورپول هیچ کسی براش دردسر درست نمیکنه جز رقبای دیرینش مثل منچستر و اورتون. پارسالم اورتون قهرمانی و از لیورپول گرفت .اینجا هم منچستر نوار بردنو قطع کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۴۱
پاسخ
9
50
کامبیز
واقعا چه دلیلی داره که با وجود وار اون خطای به اون واضحی رو داور تشخیص نده؟
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۲۶
پاسخ
43
63
مسی 6بار بازیکن سال فوتبال جهان
عشق اس کلوپ و لیورپول. منچستریونایتد بعد از فرگوسن هیچی نمیشه ولی لیورپول قهرمان اروپا که هست امسال هم لیگ برتر رو میبره و .....
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۱۹
پاسخ
38
65
TT فراتر از باشگاه ✔
منچستر با کمک وی ای آر تونست مساوی بگیره وگرنه لیورپول راحت بازیو ۲ هیچ برده بود منچستر تا آخر بازی تو قوطی بود و ترسو و ضد فوتبال بازی میکردن
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۰۸
پاسخ
47
69
Sajad
دمت گرم سولسشر امیدوارم کردی....نشون دادی میتونی تیم رو به شخصیتش برسونی...گلی هم که خوردیم فدای سرت...همین که حسرت برد دارن همین کافیه..مرسی اوله
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۵۹
پاسخ
65
48
فوتبال دوست
عاشق لیگ انگلیسم...ولی خدایی گل منچستر خطا بود ک حتی خود پخش کنندهای بازی صد بار صحنه ی خطا روی اوریگی رو نشون دادن....یونایتد فقط اومده بود ی گل بزنه(نیمه اول خیلی خوب بازی کرد) ک نیمه ی دوم فقط دفاع کنه ک نتونس نتیجه رو حفظ کنه....امیدوار بودم با VAR اشتباهات داوری کم بشه ولی ی جوری قضاوت میکنن ک انگار خریدنشون....حق داش کلوپ اعتراض کنه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۲۱
پاسخ
58
85