منچستریونایتد 1-2 کریستال پالاس؛ و همچنان خبری از پیشرفت نیست!

منچستریونایتد 1-2 کریستال پالاس؛ و همچنان خبری از پیشرفت نیست!

2691
20:36
02 شهریور 1398
منچستریونایتد در دیداری خانگی تمام رکوردهای خود برابر کریستال پالاس را از دست داد.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه رقابت های هفته سوم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز و از ساعت 18:30 (به وقت تهران) 4 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهم ترین دیدار منچستریونایتد در خانه با نتیجه 2-1 مغلوب کریستال پالاس شد.

در ورزشگاه اولدترافورد منچستریونایتد در حالی میزبان کریستال پالاس بود که از 2 بازی گذشته 4 امتیاز اندوخته و امید داشت پیش از دیدار 6 امتیازی های لیگ برتر، برای ساعاتی به صدر جدول برسد. 

اوله گونار سولسشائر تیمش را با نفرات زیر روانه میدان کرد:

ده‌خیا؛ فن‌بیساکا، لیندلوف، مگوایر، شاو؛ پوگبا، مک‌تومینای؛ جیمز، لینگارد، رشفورد؛ مارسیال

منچستریونایتد بازی را با تسلط بر توپ و میدان از دست داد و بهترین موقعیت خود را در دقیقه 17 توسط جیمز از دست داد. ضمن آن که رشفورد نیز در دقیقه 26 فرصت گلزنی از روی یک ضربه ایستگاهی را از دست داد. اما در شرایطی که مالکیت توپ منچستریونایتد در لحظاتی از این دیدار به 81 درصد هم رسیده بود، کریستال پالاس به گل نخست رسید. 

ارسال گوایتا دروازه بان پالاس که به زمین یونایتد رسیده بود، با ضربه سر شلاپ بالاتر از لیندلوف در اختیار جوردن آیو قرار گرفت تا این مهاجم غنایی در شرایطی که مدافعان یونایتد فاصله زیادی از هم داشتند و در آفسایدگیری هم ناموفق عمل کرده بودند، با خونسردی تمام و در شرایط تک تک با یک ضربه بغل پای راست دروازه ده‌خیا را باز کند. این اولین گل پالاس در فصل 20-2019 بود.

دو دقیقه بعد از این گل، لوک شاو به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد تا اشلی یانگ به جای او به میدان آمده و نخستین دقایق حضور در فصل 20-2019 را تجربه کند. بازی در نیمه نخست با برتری 1-0 پالاس به پایان رسید. 

بازی در نیمه دوم هم با تسلط کامل یونایتد بر میدان آغاز شد و بازیکنان شیاطین سرخ راهی برای نفوذ به دفاع چند لایه نمی‌یافتند تا این که در دقیقه 69، با متوقف شدن مک‌تومینای در محوطه جریمه پالاس توسط میلیوویویچ، تیرنی نقطه پنالتی را نشان داد. به این ترتیب شیاطین سرخ برای سومین هفته متوالی صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

رشفورد که پنالتی هفته اول برابر چلسی را به گل تبدیل کرده بود، پشت توپ ایستاد و علیرغم فریب گوایتا، ضربه خود را به تیر عمودی سمت راست کوبید تا برای دومین هفته متوالی، یونایتد ضربه پنالتی خود را از دست بدهد.

یونایتد که سراپا حمله شده بود، در دقیقه 89 بالاخره به گل تساوی رسید. یک و دوی مارسیال و رشفورد با پاس مارسیال به جیمز همراه شد تا این بازیکن جوان از درون محوطه جریمه با ضربه پای راست دیدنی خود دروازه پالاس را باز کرده و بازی را به تساوی 1-1 بکشاند. در شرایطی که یونایتد خود را برای گل برتری در 5 دقیقه وقت اضافه نیمه دوم آماده می‌کرد، در دقیقه 93 باز هم غافلگیر شد.

توپ گیری بنتکه (بازیکن تعویضی پالاس) در میانه میدان از پوگبا با پاس خود او به فن‌آنهولت همراه شد تا این بازیکن با حرکت به سمت محوطه جریمه یونایتد، زاها را پا به توپ کند. حرکت زاها درون محوطه جریمه با دخالت فن‌بیساکا همراه شد تا توپ دوباره به فن‌آنهولت برسد. او نیز بعد از دریافت این توپ با پای چپ اقدام به شوتزنی کرد که این ضربه با اشتباه محرز ده‌خیا، وارد دروازه شد تا پالاس با نتیجه 2-1 از یونایتد پیش بیفتد.

منچستریونایتد در پایان مغلوب پالاس شد تا 4 امتیازی مانده و موقتا در رده پنجم جدول قرار گیرد. پالاس نیز با کسب نخستین پیروزی فصل 4 امتیازی شد و با تفاضل گل صفر در رده دهم حضور یافت. 

این اولین شکست منچستریونایتد در مقابل کریستال پالاس در یک مسابقه لیگ بعد از می 1991 و سپری شدن 22 مسابقه بود. (18 برد و 4 تساوی) ضمن آن که بعد از یک تساوی و 11 شکست در 12 دیدار اخیر لیگ در اولدترافورد، پالاس بالاخره موفق شد برای اولین بار از دسامبر 1989 (پیروزی 2-1) یونایتد را در خانه اش شکست دهد.

در سایر مسابقات همزمان نتایج زیر رقم خورد:

برایتون 0-2 ساوتهمپتون (نام علیرضا جهانبخش برای سومین هفته متوالی در فهرست 18 نفره برایتون قرار نگرفت)

شفیلدیونایتد 1-2 لسترسیتی

واتفورد 1-3 وستهم یونایتد

در حساس ترین بازی هفته سوم، از ساعت 21 تیم های 6 امتیازی لیورپول و آرسنال در آنفیلد برابر هم قرار خواهند گرفت.

7712

نظرات کاربران
King
تیم هاییمثل رعال و بارسا یه فصل ناموفق اگه داشته باشن بالای300میلیون فقط بازیکن می‌خرن بعد منچستر به عنوان ثروتمند ترین باشگاه جهان باید یه همچین بازیکنای دو هزاری مثل لینگارد که یه توپ رو نمیتونه کنترل کنه بشه فیکس منتقدها هم که فقط پوگبا رو می‌شناسن فقط همین یه بازیکن داریم که اونم ایشالا گری نویل فراریش میده
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۵۹
پاسخ
6
28
شیاطین سرخ
حالا بگو بازی های پیش فصل ارزشی ندارن اقای سولسشر.. شما بجای پیدا کردن مشکلات تیم هی میگفتی اشکال نداره باخت تو بازی پیش فصل
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۲۲
پاسخ
3
23
mohammad
تنها مشکل منچستر اینه بازکناش جو گیرند همین نه مربیاش مشکلی دارند نه بازیکناش وقتی که جوگیر میشن دیگه نمیدونن چه کار می کنند می بینی هرکی برای خودش داره بازی داره می کنه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۱۸
پاسخ
18
12
TT فراتر از باشگاه
فقط لیورپول یورگن کلوووپ سولشر شد مربی آخه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱:۳۴
پاسخ
41
22
کوهمره.جروق
پوگبا بد بازی کرد حالا عمدی یا غیرعمدیش نمیدونم.فکر کنم دلش با منچستر نیست
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۳۸
پاسخ
5
27
Mobin
واقعا سولشر هیچی از مربیگری حالیش نیست اول اینکه کلی بازیکن از جمله هررا وفلینی ولوکاکو رفتن وحالا هم سانچز اما کسی رو جانشین آنها نکرد دوم اینکه واقعا چی با خوش فکر کرده که میزاره مگوایری که اصلا سرعت نداره آنقدر جلو بیاد ونقش هابک رو بازی کنه و همینطور ون بی ساکا که اصلا یه با. تو دفاع ندیدمش همچنین با چه معیاری لینگارد رو بازی میده واقعا برام سواله
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۲۴
پاسخ
8
28
Mobin
واقعا سولشر هیچی از مربیگری حالیش نیست اول اینکه کلی بازیکن از جمله هررا وفلینی ولوکاکو رفتن وحالا هم سانچز اما کسی رو جانشین آنها نکرد دوم اینکه واقعا چی با خوش فکر کرده که میزاره مگوایری که اصلا سرعت نداره آنقدر جلو بیاد ونقش هابک رو بازی کنه و همینطور ون بی ساکا که اصلا یه با. تو دفاع ندیدمش همچنین با چه معیاری لینگارد رو بازی میده واقعا برام سواله
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۲۴
پاسخ
15
8
جواد۶ش
سولشر اصلا نمیتونه تیم رو هدایت کنه...دلیل باخت امروز هم تقصیر خود سولشر هست...مک تومینی وقتی میاد از بازی بیرون یعنی این که پوگبا دیگ حمایت نمیشه،وقتی هم که حمایت نمیشه ی اشتباه و باخت....سولشرو همین امروز اخراج کنن دیره!!!!!
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۱۱
پاسخ
4
25
سوپر هتریک
عجب
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۰۹
پاسخ
10
1
TAHAW
شاعر میفرماید یه وقتایی ام هست که میزاری پیش بیاد جای پیش بینی ...خلاصه که منچستر همینه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۱۸
پاسخ
16
7
فرهاد تراکتور
وقتی مهاجم نوکتو میفروشی هیچ کسیو نمیخری دلتو خوش میکنی به گرینوود 17 ساله آخرش همین میشه که 2 تا مهاجم وینگ رو میزاری برات نوک بازی کنن که هیچ ثمره ای نداشت ، من نمیدونم با چه منطق و متر و معیاری این لیندلوف شده دفاع فیکس منچستر بود و نبودش اصلا فرقی نداره ، در آخرم که تعویضهای شاهکار سولشیر دقیقه 84 یادش اومده که 2 تا هافبک دفاعی داره تو بازی یکیشو بکشم بیرون بلکه خلاقیت تیم زیاد شد ، این فصل هم با این تیم و با این کیفیت هیچ اتفاق خوبی نمیوفته
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۴۰
پاسخ
3
25
حامد نیستلروی
خیلی ضعیف و بدون برنامه و ناامیدکننده بازی کردند . دفاع افتضاح. از همون اول که لیندلوف رو خریدند مشخص بود درحدمنچستر نیست و مگوایر تنهایی نمیتونه ایستادگی کنه وقبلا هم گفتم یه دفاع خوب ومطمئن دیگه باید میخریدند. خط حمله دیگه بدتر لوکاکو رو از دست دادند بدون هیچ خرید خوبی در حد اون. هرچند که با خریدای خوب هم سولسشائر در حد منچستر نیست. کاش چندسال پیش کلوپ رو اورده بودند یا حداقل امسال پوچتینو رو بیارند رو نیمکت. به نظر امیدی نیست که آخرفصل جزو 4تای اول هم باشند.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۰۳
پاسخ
3
22
.
یعنی الآن لیورپولیا به سولشائر می‌گن مربی بی دانش و بی افتخار؟!
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۱۵
پاسخ
14
4
امیر
منچستر واقعا به یک نفر نیاز داره تا زمانی که بازی گره بخوره بازی رو در بیاره کمبود یک ستاره حس میشه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۱۱
پاسخ
3
32
زانیار
منچستر خوب بازی میکنه فقط یک ذره شانس نداره . جیمز بازیکن خوبیه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۱۶
پاسخ
9
30