منچستریونایتد 2-1 تاتنهام؛ صعود شیاطین سرخ به فینال جام حذفی

منچستریونایتد 2-1 تاتنهام؛ صعود شیاطین سرخ به فینال جام حذفی

4881
22:42
01 اردیبهشت 1397
منچستریونایتد با غلبه بر تاتنهام راهی فینال اف ای کاپ شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد با غلبه بر تاتنهام راهی فینال اف ای کاپ شد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در ورزشگاه ومبلی موفق شد تاتنهام را با نتیجه 2-1 شکست دهد و راهی فینال جام حذفی انگلیس شود. در این بازی سانچز و هررا برای یونایتد گلزنی کردند.

در اولین مسابقه از دور نیمه نهایی اف ای کاپ تیم های منچستریونایتد و تاتنهام در ومبلی به مصاف هم رفتند. بازی از همان ابتدا پرسرعت و پرهیجان آغاز شد و این تیم لندنی اسپرز بود که به گل نخست بازی رسید.

شروع خوب اسپرز در 20 دقیقه ابتدایی مسابقه با گل همراه شد، یاران پوچتینو در دقیقه 11 مسابقه روی سانتر عالی اریکسن و ضربه تمام کننده دله الی در دهانه دروازه به گل نخست بازی رسیدند. بعد از این گل تاتنهام فرصت گل های دیگر را داشت ولی به گل بعدی نرسید تا این که شیاطین سرخ بازی را مساوی کردند.

بعد از گذر از دقیقه 20، یونایتد بازی را در دست گرفت، ان ها در دقیقه 24، روی توپگیری خوب پوگبا و سانتر عالی این بازیکن و ضربه سر دیدنی سانچز به گل مساوی رسیدند. بعد از این گل همچنان مسابقه با سرعت و هیجان چشمگیری دنبال می شد، لوکاکو دو بار صاحب فرصت گلزنی شد ولی ناکام ماند. شوت کات دار و دیدنی پوگبا نیز توسط ورم مهار شد. در آخرین دقایق نیمه نخست هم ضربه زمینی و دقیق دایر به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی مساوی بماند.

اما یونایتد در نیمه دوم با برنامه تر نشان داد، یاران مورینیو در 15 دقیقه نخست نیمه دوم برتر ظاهر شدند و در دقیقه 62 به گل پیروزی بخش رسیدند. سماجت سانچز با پاس در عرض وی همراه شد، توپ از لوکاکو رد شد و به هررا رسید، این هافبک جلوکشیده با یک ضربه سرکش توپ را به درون دروازه فرستاد.

بعد از این گل، یونایتد سعی در کنترل بازی داشت و چشم به ضدحملات دوخته بود، تاتنهام هم در تلاش برای جبران گل خورده بود ولی در این امر ناموفق بود تا در نهایت یونایتد به فینال جام حذفی برسد. یونایتد بعد از یک سال وقفه، بار دیگر به فینال اف ای کاپ رسیده است.

 

1878

نظرات کاربران
Man UTD
زنده باد یونایتد کبیر. عشق فقط منچستر یونایتد
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۳۸
پاسخ
0
8
خون تو رگهام
بنده یه سوال دارم بازی رو برد یا نه؟؟؟؟؟ دیگه هیچ حرفی ندارم
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵:۳۷
پاسخ
0
7
BECKHAM
تیم هر چی هجومی بازی کنه خوب بازی قشنگتره ولی فکر میکنم منچستر داره یواش یواش به اون منچستر ایده ال نزدیک میشه.به امید موفقیت یونایتد...
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱:۱۴
پاسخ
2
26
amin
به دور از نتیجه ای که منچستر میگیره واقعا دیدن بازیهای منچستریونایتد کسل کنندس خودم یه طرفدار منچستریونایتد هستم اما واقعا خسته کنندس دیدن بازیهای منچستر.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۴۵
پاسخ
34
20
خلیل
چی چی خسته کنندست! یه کلمه یاد گرفتین بعد هر بازی تکرار می کنید!! نیمه دوم مثلا تاتنهام چه موقعیتی داشت؟موقعیتهای منچستر که بیشتر بود
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۱۱
5
28
jd.dri
میتونی طرفدار یه تیم دیگه بشی تا خستگی ت در ره ... مثلآ منچستر سیتی ... که هزار تا پاس هیجان انگیز !! وسط زمین به همدیگه میدن تا تماشاگرها خوابشون نبره !!!!!!!!!
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۷:۵۱
5
23
مستاجر خدا
یه چی بگم بخندید:)) 4 گانه:))
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۱:۵۰
پاسخ
48
10
مجتبی۰۰
روزی که مستاجر نظر نده همه با هم می خندیم.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۱:۲۹
2
8
مسی
یه چی بگم بخندی سه گانه شده تگ گانه با سرقت بزرگ امشب بازم میسوزی پماد داشت باش لازمه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۶:۵۷
4
21
داورید بدون سلطنت میشه صفرید
دوستان یونایتدی ایشون ریالی هستند و با مفاهیمی چون سه گانه آشنا نیستند خخخخ و تیمشون با اون ادعای توخالی دوبار تا به حال دو گانه لیگ و لیگ قهرمانان در یک سال رو گرفته باور کنید فقط دوبار! خخخخ
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۱:۰۹
5
26
hami
منچستر بدون هیاهو وصبورانه به پیروزی رسید تاتنهام خوب بازی کرد ولی بی تجربه پر اضطراب بودن ..از قدیم گفتن دود از کنده بلند میشه .مورینیو خوب تیمو هدایت کرد بی جهت نیست جز ۵مربی برتر جهانه .درسته جذاب بازی نمیکنه ولی اصولیه وبر آساس ابزارهایی که داره نتایج خوبی گرفته
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۵:۰۱
پاسخ
8
45
میلانیست
فکرنکنم مورینیو هم از این فوتبال اتوبوسی خودش خوشش بیاد ولی عادت کرده..حال بهم زن مثل همیشه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۰:۰۲
پاسخ
70
20
خلیل
معلومه یه بازی دیگه ای رو دیدی:) برو امار رو ببین که کدوم تیم شوت بیشتر زده!
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۱۵
10
50
Milano
تبریک به منچستری های عزیزم
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۱۷
پاسخ
9
77