منچستریونایتد 2-1 لسترسیتی؛ شیاطین سرخ فاتح بازی نخست فصل

منچستریونایتد 2-1 لسترسیتی؛ شیاطین سرخ فاتح بازی نخست فصل

3782
01:20
20 مرداد 1397
دیدار افتتاحیه لیگ برتر انگلیس با برد منچستریونایتد آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار افتتاحیه لیگ برتر انگلیس با برد منچستریونایتد آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود، دیدار نخست فصل جدید فوتبال انگلیس، جذاب و دیدنی بود و یاران مورینیو موفق شدند در خانه با گل های پوگبا و شاو 2-1 حریف خود را مغلوب سازند.

جمعه شب ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر میزبان دیدار افتتاحیه فصل 2018-2019 بود که منچستریونایتد در بازی نخست فصل به مصاف لسترسیتی رفت. یونایتد در حالی آماده این مسابقه شد که مورینیو نارضایتی زیادی را در هفته های اخیر از خود نشان داده بود، از نبود بازیکنان اصلی گرفته تا شرایط جذب بازیکن. اما به هر حال تیم او آماده مسابقه اول فصل شد و پوگبا به عنوان کاپیتان یونایتد تیم را رهبری کرد.

شروع خوب یونایتد این تیم را صاحب گل کرد. در همان دقیقه سه برخورد توپ به دست مدافع حریف، میزبان را صاحب ضربه پنالتی کرد و پوگبا موفق شد در اولین دقایق حضورش در این فصل برای یونایتد، گلزنی کند.

بعد از این گل، لسترسیتی جلو کشید و سعی در ضربه زدن به یونایتد داشت، آن ها یک بار دخیا را وادار به واکنش کردند ولی موفق به گلزنی نشدند. یونایتد هم در اواخر نیمه اول می توانست توسط سانچز به گل برسد که او در زدن ضربه سر بی دقت عمل کرد. به این ترتیب نیمه نخست بازی که بسیار سریع، جذاب و تماشایی بود 1-0 تمام شد.

با شروع نیمه دوم، رویه نیمه نخست تکرار شد، یونایتد البته نگذاشت تا لسترسیتی به موقعیت سازی هایش ادامه دهد و در عوض با آمادگی پوگبا، ماتا و بهبود عملکرد سانچز در نیمه دوم، خطرهایی ایجاد کرد، ضربه بغل پای ماتا می توانست به گل بعدی بدل شود که توپ راهی اوت شد. لوکاکو هم که در اواسط نیمه دوم به زمین آمد فرصتی طلایی را از دست داد.

دقیقه 83 فشارهای یونایتد نتیجه داد و کار ترکیبی بازیکنان یونایتد به گل دوم منجر شد. ماتا در سمت چپ شاو را صاحب توپ کرد، او از مدافع مستقیم عبور کرد و با یک ضربه گل زیبایی را به ثمر رساند.

دقیقه 92 بازی هم، سانتر از جناح چپ با برخورد به تیر دروازه یونایتد همراه شد، و در ادامه واردی کار راحتی برای گلزنی داشت اما این گل برای جبران شکست کافی نبود تا یونایتد 2-1 برنده مسابقه شود.

1878

نظرات کاربران
Iman
منچستر دو سه بازیکن میخواد یه دفاع وسط تاپ مث تری راموس یاد استم و یه راست مث دنی آلوس چون همیشه قهرمانان دفاع های رونده سرعتی و گلزن داشتن و یه میکر هم میخواد مث کروس اینستا ...عاشقشم منچستر و عالی بود ولی سخته قهرمانی
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۵:۲۴
پاسخ
5
52