منچستریونایتد 3-1 برایتون؛ صعود به رده هفتم

منچستریونایتد 3-1 برایتون؛ صعود به رده هفتم

1616
19:31
19 آبان 1398
برایتون بدون جهانبخش مقابل منچستریونایتد شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد با ارائه یک نمایش برتر موفق شد برایتون را 3-1 شکست دهد.

در یکی از دو بازی همزمان روز یکشنبه از هفته دوازدهم لیگ جزیره، منچستریونایتد موفق شد با نتیجه 3-1 مقابل برایتون به پیروزی برسد تا با دو برد 3 گله به استقبال وقفه بازی های ملی برود.

من یونایتد در این مسابقه شروع خیلی خوبی داشت و در دقیقه 17 به گل نخست رسید. یک همکاری تیمی با ضربه پریرا همراه شد و توپ بعد از برخورد به مدافع حریف منحرف و راهی گل شد. دو دقیقه بعد روی یک ضربه آزاد و دخالت موثر مگوایر و مک تومینی، پراپر در یک قدمی دروازه، به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد تا بازی 2-0 شود.

بعد از این گل یونایتد فرصت های خیلی خوبی را برای رسیدن به گل دوم از دست داد تا اینکه برایتون روی یک ضربه کرنر به گل رسید. ضربه سر دانک در دقیقه 64 بازی را 2-1 کرد تا امیدهای برایتون زنده شود. اما پس از این گل واکنش یونایتد مثبت بود و دقیقه 66 به فاصله دو دقیقه بعد از گل خورده، به گل سوم رسید. یک فرار در عمق با پاس عالی مارسیال برای رشفورد همراه شد و ضربه او به شکلی دیدنی به درون دروازه رفت.

پس از این گل، چندین و چند نوبت دروازۀ رایان تهدید شد. در دو نوبت ضربات رشفورد تا آستانه گل شدن هم رفت که واکنش های خوب رایان مانع شد. ضربه سهمگین فرد به تیر هم برخورد کرد. یک بار هم رشفورد موقعیتی عالی را با ضربه ای بد از دست داد. مارسیال هم به دو فرصت رسید ولی در گلزنی ناکام بود. در این بازی جهانبخش در ترکیب 18 نفره برایتون هم نبود. در نهایت یونایتد 3-1 برد و به رده هفتم رفت.

در دیگر بازی این شب، وولوز توانست با نتیجه 2-1 استون ویلا را شکست دهد و در رده هشتم قرار گیرد.

1878

نظرات کاربران
مهدی داودزاده
حتی بازیکنایی مث صلاح و دی بروینه هم وقتی اولین بار به جزیره اومدن نتونستن خودشونو ثابت کنن و برای آمادگی بیشتر و تجربه بیشتر و ادامه فوتبالشون به ایتالیا و آلمان رفتن و بعد ک خودشونو ثابت کردن و از لحاظ تاکتیکی و بدنی پیشرفت کردن با قیمتی خیلی بالاتر از قبل به جزیره برگشتن و مهره ثابت تیماشون شدن... جهانبخش باید یا به صورت قرضی یا دائم بره به یه لیگ به مراتب آسون تر و اونجا آماده بشه و خودشو نشون بده بعد برگرده جزیره
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۲۳
پاسخ
0
5
عشقممم نیمار
طفلک‌جهانبخش ک زود فوتبالش تموم شد اونم‌با لجبازی ک فک میکرد مربی الانه برایتون ..بهش بازی میده :-) در ضمن ..ای جووون منچستر کبیر :-)
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۵۵
پاسخ
2
17
من ایرانیم افتخارمه
اگه نیم فصل نره از برایتون میفهمم که بازیکن خوبی نیس و ما فک میکردیم که عالیه برو برو از انگلیس
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۳۶
پاسخ
1
10
آریایی
جای جهانبخش واقعا خالیه و حیفه که داره تو این افت میکنه امیدوارم که هرچی زودتر تو یه تیم خوب که بازی بهش برسه ببینیمش
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۳۳
پاسخ
2
31
amir
اینقدر برایتون کارت زردی داره که آخر سر به خاطر محرومیت بازیکنانش جهانبخش خود به خود در ترکیب میره
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۲۱
پاسخ
0
45