مهاجری: امیدوارم رکورد نفت مسجد سلیمان به دست ما شکسته شود

مهاجری: امیدوارم رکورد نفت مسجد سلیمان به دست ما شکسته شود

1297
20:34
16 آبان 1398
سرمربی نساجی قائم‌شهر ابراز امیدواری کرد که روند شکست ناپذیری نفت مسجد سلیمان به دست تیمش شکسته شود.

به گزارش وب‌سایت نود، رضا مهاجری پنج‌شنبه شب در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: نفت مسجد سلیمان فوتبال خوبی بازی می‌کند. به آقای تارتار تبریک می‌گویم. در مقابل ما شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی انجام دادیم.

او ادامه داد: با توجه به کیفیت تیم‌مان، جایگاه خوبی در جدول نداریم. با توجه به مشکلات موجود در تیم، تلاش زیادی از خودمان داشتیم. البته اکنون به روزهای خوب رسیدیم و این موضوع نوید روزهای خوبی را می‌دهد. سرمربی نساجی اظهار کرد: ان‌شاء‌الله در آینده نتایج خوبی بگیریم و فردا تیم داوری قضاوت خوبی داشته باشد و جدای از هیجانات فوتبال حق را به کسی بدهد که شایسته است.

وی با اشاره به عملکرد داوران گفت: ما هم باید به داوران کمک کنیم. آقای تارتار مدعی شدند که در بازی اخیرشان متضرر شدند. ما هم از داوری متضرر شدیم و جایی هم نفع بردیم. ما باید به داوران کم کنیم. اگر به این باور رسیدیم که اشتباهات داوری عمدی نیست، باید به داوران کمک کنیم. امیدوارم بازی تماساگرپسندی را ببینیم.

مهاجری با اشاره به شکست ناپذیری نفت مسجد سلیمان در این فصل گفت: نفت مسجد سلیمان تاکنون باختی را متحمل نشده است. امیدوارم رکورد این تیم به دست ما شکسته شود. در این دیدارهر دو تیم به امتیاز نیاز دارند و امیدوارم تیم شایسته به حقش برسد.

او درباره صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و محمد قاضی برای این تیم اظهار کرد: تا الان این اتفاق نیافتاده است. ان‌شاء‌الله این مشکل را پیگیری می‌کنیم. ما به امید زنده هستیم. هر چند تاکنون بدون آن‌ها پیش رفتیم و اگر این مشکل حل بشود خوشحال می‌شویم ولی اگر نشد هم بدون آن‌ها به میدان خواهیم رفت.

4416

نظرات کاربران
روح سرگردان
زنده باد نساجی عشق است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۵۸
پاسخ
4
5
مجید
ع این مگه استعفا نداد؟
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۳۸
پاسخ
12
2
عشقممم نیمار
نترس ..ب دست شیش_پولیس شکسته میشه ..:-P میفهمید ک چی میگم ؟؟!! :-)
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۴۹
پاسخ
18
8