مهاجری: اینکه فولاد سخت گل می‌خورد کار ما را سخت می‌کند

مهاجری: اینکه فولاد سخت گل می‌خورد کار ما را سخت می‌کند

558
09:21
06 آبان 1396
مهم‌ترین نگرانی سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در حال حاضر مصدومیت چند بازیکن این تیم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهم‌ترین نگرانی سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در حال حاضر مصدومیت چند بازیکن این تیم است.

 

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری درباره وضعیت فعلی پدیده خراسان اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است و مهم‌ترین نگرانی ما مصدومیت چند بازیکن است. متأسفانه بازیکنانی مانند عباسیان، مرادمند، گرامی، مهربان و خانزاده مصدوم هستند، ولی آنها تلاش زیادی می‌کنند تا بتوانند به پدیده کمک کنند. آنها حریص بازی کردن هستند و این بسیار خوشایند است، ضمن اینکه دیگر بازیکنان ما هم خیلی خوب تمرین می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با اشاره به دیداری پیش روی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر خاطر نشان کرد: فولاد تیمی است که سخت گل می‌خورد و این کار ما را مشکل خواهد کرد. طبیعتاً سعی می‌کنیم در تمرینات تاکتیک موردنظرمان را برای این بازی مرور کنیم و امیدوارم اولین برد تیم‌های مشهدی را در ورزشگاه امام رضا (ع) به دست بیاوریم.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما و فولاد در جدول هم‌امتیاز هستیم و این حساسیت بازی را افزایش می‌دهد. هر چند 20 هفته تا پایان لیگ باقی مانده است، ولی ما نباید فرصت‌سوزی کنیم، چون در بازی‌های گذشته هر چند که از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشتیم، ولی در بعضی از مسابقات امتیازهای حساسی را از دست دادیم. امیدوارم در این بازی برنده از زمین بیرون بیاییم.

 

2051

نظرات کاربران
حسین مشکی
به امید موفقیت تیم اول شهر مشهد پدیده خراسان
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹:۳۹
پاسخ
6
12