مهاجری: بازیکنان پدیده نباید بی‌تفاوت بازی کنند/ با یک اوت دستی باختیم، در بازی بعد تغییرات می‌دهم

مهاجری: بازیکنان پدیده نباید بی‌تفاوت بازی کنند/ با یک اوت دستی باختیم، در بازی بعد تغییرات می‌دهم

1252
16:21
20 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:تیم حریف بهتر از ما دوید و برنده شدند هر چند یک داستان تکراری در بخش داوری رخ داد چون بازیکن پارس با تمارض پنالتی گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:تیم حریف بهتر از ما دوید و برنده شدند هر چند یک داستان تکراری در بخش داوری رخ داد چون بازیکن پارس با تمارض پنالتی گرفت.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی با پارس جنوبی گفت: به نظرم امروز تیم حریف بهتر از ما دوید و برنده شدند هر چند یک داستان تکراری در بخش داوری رخ داد چون بازیکن پارس با تمارض پنالتی گرفت. من به داوری احترام می‌گذارم ولی بنیادی فر چند هفته پیش در اصفهان یک آفساید و یک پنالتی علیه ما گرفت.

وی افزود: من باید با باشگاه حرف بزنم و شرایط را تغییر بدهم چون به نظرم این تیم نیازمند تغییرات روحی و روانی است. ما باید به فکر آبرویمان باشیم و اگر بمانم شرایط را تغییر می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده تأکید کرد: ما امروز شرمنده مردم شدیم ولی فکر می‌کنم نقطه ضعف ما انگیز و مباحث روحی و روانی است. بازیکنان ما نباید بی‌تفاوت و بی‌خیال بازی کنند و به خاطر یک اوت دستی بازی را واگذار کنند. مهاجم حریف با یک پرتاب به راحتی در بین بازیکنان ما گل زد اینها مسائلی ا ست که دیگر نباید تکرار شود و ما باید آنها را جبران کنیم.

مهاجری ادامه داد: باید فکری برای تغییر اوضاع داشته باشیم تا قطعاً بازی‌های آینده تغییرات خواهیم داشت چون آبرویمان به حراج می‌رود. ما در خانه نباید به راحتی برای خاطر یک اوت ببازیم. متأسفانه در بازی‌هایمان فشاری روی دروازه حریف نمی‌آوریم ولی باید در یکی دو روز آینده جمع‌بندی کنم و تغییراتی را صورت بدهم.

 

1004

نظرات کاربران
نادر
شما در هفته های میانی دور رفت که مشکل صدمه دیدگی و غیره را داشتید در خط هافبک به یک بازیکن جوان بازی دادید که ایشان به راحتی در وسط میدان جولان میداد و توپ نگه دار عالی نشان داد که مشابه هش را در لیگ نداریم ولی متاسفانه در هفته های بعدی که بازیکنهای شما مشکلاتشان کمتر شد دیگر ان بازیکن به بازی گرفته نشد و فقط در همان یک یا 2 بازی بازی کرد مشکل شما در خط هافبک هست که توپ ها را نمیتوانند به فورواردها برسانند
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳:۵۵
پاسخ
0
3