مهاجری: بدون ستاره و بازیکن مطرح هم می‌توان نتیجه گرفت

مهاجری: بدون ستاره و بازیکن مطرح هم می‌توان نتیجه گرفت

1017
14:13
17 مهر 1397
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تاکید کرد که در فوتبال ایران می‌توان بدون بازیکن مطرح و ستاره هم نتیجه گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تاکید کرد که در فوتبال ایران می‌توان بدون بازیکن مطرح و ستاره هم نتیجه گرفت.

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری در خصوص نتایج خوب ماشین‌سازی در هفته‌های اخیر گفت: خوشحالم که تیم ما شرایط بهتری پیدا کرده است. در لیگ برتر چند نتیجه خوب گرفتیم و در جام حذفی هم پارس‌جنوبی را شکست دادیم. این در حالی است که چند بازیکن خودمان را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. مسئله مهم این بود که در این مدت اعتماد به نفس بازیکنان را بالا ببریم که این اتفاق رخ داد و حالا بازیکنان با انگیزه بیشتری تمرین می‌کنند و در زمین مسابقه هم اشتیاق زیادی برای برد دارند.

او افزود: وقتی یک تیم برنامه‌ریزی داشته باشد و همه در چارچوب کار تیمی جلو بروند می‌توان نتیجه گرفت. در فوتبال ایران بدون ستاره و بازیکن مطرح هم می‌توان نتیجه گرفت به شرطی که همه چیز طبق اصول پیش برود و هر فردی در هر تیمی بداند که چگونه باید وظایفش را انجام دهد. تلاش می‌کنیم این روند را ادامه داده و در آینده هم نتایج بهتری بگیریم. الان بازی‌های جام حذفی به طور موقت تعطیل است و باید تمرکزمان روی لیگ برتر باشد.

سرمربی ماشین‌سازی در خصوص اینکه در لیگ امسال چه رتبه‌ای را در جدول نشانه گرفته‌اند تاکید کرد: بعد از چند نتیجه خوب توانستیم تا رده دوازدهم بالا بیاییم ولی این جایگاه هم برای ما خوب نیست. باید به نیمه‌ بالای جدول برسیم و باز هم خودمان را بالا بکشیم. می‌دانیم کار بسیار سختی داریم و برای موفقیت باید بیشتر از این تلاش کنیم.

 

2051

نظرات کاربران