مهاجری به 90 رسید؛ یازدهمین گل فصل قاضی و ادامه تیره روزی های سیاه جامگان

مهاجری به 90 رسید؛ یازدهمین گل فصل قاضی و ادامه تیره روزی های سیاه جامگان

966
21:54
03 اردیبهشت 1397
سرانجام سیاه جامگان پس از پنج بازی بدون گل زده در خانه، در شهر خود موفق به باز کردن دروازه تیم همشهری شد، اما سیاه جامگان در این دیدار مهمان بود تا روند گل نزدن این تیم در بازی هایی که میزبان است، همچنان پابرجا باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرانجام سیاه جامگان پس از پنج بازی بدون گل زده در خانه، در شهر خود موفق به باز کردن دروازه تیم همشهری شد، اما سیاه جامگان در این دیدار مهمان بود تا روند گل نزدن این تیم در بازی هایی که میزبان است، همچنان پابرجا باشد.

به گزارش وب سایت نود، پدیده مشهد که هفته ها نتایج خوبی کسب نمی کرد، برای دومین هفته متوالی پیروز شد و سیاه جامگان سقوط کرده را مغلوب کرد تا همچنان در رقابت های لیگ برتر برابر این تیم بدون شکست باشد. شکست سیاه جامگان برابر پدیده در واقع هفتمین باخت متوالی این تیم بود تا بدترین عملکرد خود را در چند فصل حضورش در لیگ برتر داشته باشد.

در این دیدار محمد قاضی یازدهمین گل فصل خود را به ثمر رساند و محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده مشهد به مرز 90 بازی در لیگ برتر به عنوان سرمربی رسید که بیست و هشتمین برد خود را هم به دست آورد. وی در رقابت های لیگ برتر، در مجموع 111 امتیاز کسب کرده است.

 

2081

نظرات کاربران