مهاجری: توقف هفته پیش پرسپولیس، روحیه ما را بالا برد

مهاجری: توقف هفته پیش پرسپولیس، روحیه ما را بالا برد

2204
17:44
25 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درباره آخرین دیدار تیمش در این فصل لیگ برتر گفت: اگر بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده شوند، نتیجه خوبی برابر پدیده کسب می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال گفت: امیدوارم از شرایط میزبانی استفاده کنیم و ضمن ارائه بازی خوب، نتیجه بگیریم. شرایط تیم خوب است. دو، سه بازیکن مصدومیت جزئی داشتند که با تلاش کادر فنی احتمالاً آن‌ها را مقابل پدیده خواهیم داشت.

وی با تمجید از پدیده مشهد گفت: فردا کار سختی داریم. پدیده از تیم‌های خوب لیگ برتر است. اگر بازیکنان آماده باشند، می‌توانیم نتیجه خوبی بگیریم. ما هفته قبل نتیجه خوبی در تهران مقابل پرسپولیس گرفتیم و به همین دلیل روحیه بالایی داریم. اگر بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده شوند، نتیجه خوبی برابر پدیده کسب می‌کنیم.

سرمربی ماشین‌سازی ادامه داد: این بازی مانند همه بازی‌ها مهم است. سعی کردیم در تمام بازی‌ها با تمام قدرت به میدان برویم. این که تا چه حد موفق بودیم، بحث دیگری است. امیدوارم فردا هم بازیکنان انگیزه لازم را داشته باشند. از هواداران ممنونم که همواره حامی ما بودند.

مهاجری درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از تیمش و نیامدن کاپیتان این تیم به تمرینات طی هفته گذشته، اظهار کرد: ما یک تیم هستیم. شرایط خاصی داریم ولی سعی می‌کنیم لیگ برتر را به خوبی تمام کنیم. قبل از بازی با پرسپولیس بحث تبانی را پیش کشیدند و به تیم ما هجمه وارد کردند. مجبور شدیم تصمیم انضباطی بگیریم و فردا هم با نفرات بازی با پرسپولیس، مقابل پدیده به میدان می‌رویم.

او درباره برنامه‌ای که برای فصل آینده به باشگاه ماشین‌سازی ارائه کرده گفت: چیزی که برای ادامه همکاری مهم بود، به باشگاه ارائه کردم. امیدوارم کار را به زودی شروع کنیم. قطعاً سال آینده سخت‌تر است. نقاط ضعفمان را باید جبران کنیم. اعتقادی وجود دارد که ماشین‌سازی نباید هزینه زیادی انجام دهد و سیاست باشگاه استفاده از بازیکنان جوان و بومی است. الویت‌های ما مشخص است. تا جای ممکن این برنامه را انجام می‌دهیم و در غیر این صورت به سراغ بازیکنان سایر استان‌ها می‌رویم.

مهاجری با بیان اینکه ۷۰ درصد از بازیکنان تیمش برای فصل آینده قرارداد دارند، گفت: منتظریم فصل تمام شود. ما فردا یک بازی مهم داریم. این بازی برای ما نیست اما برای لیگ برتر و فوتبال آذربایجان مهم است. بعد از اتمام این بازی، تمام سیاست‌های سال آینده را با مدیریت در میان می‌گذاریم.

وی درباره بازی با تیم سابقش اظهار کرد: ما زمان زیادی برای انجام کارهای فنی نداشتیم. فقط دو جلسه تمرین مفید داشتیم. اگر از نظر روانی خوب باشیم، موفق می‌شویم. پدیده هم از تیم‌های خوب لیگ‌برتر است.

مهاجری ادامه داد: سال‌ها در فوتبال مشهد بودم و در ابومسلم بازی کردم و در پدیده مربی بودم اما تمام هوش و حواسم مربوط به ماشین‌سازی است که از اعتبار فوتبال شهرمان دفاع کنم.

وی ادامه داد: باید فردا با تمام تمرکز مقابل تیم شایسته‌ای به نام پدیده به میدان برویم. کمتر در فضای فوتبال مشهد تیمی به این خوبی و هماهنگی دیده می‌شود. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم. تنها چیزی که می‌گویم این است که با تمام توان و تمرکز از حق خودمان دفاع می‌کنیم.

1870

نظرات کاربران
هومن
کی روش یک فلسفه رو خوب تو مربی های ایرانی جا انداخت دفاع اتوبوسی و ضد حمله. همین
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۲۹
پاسخ
6
19
عشقم برانکو
افتخار زندگیت همین یه مساوی هست که برابر پرسپولیس گرفتی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴:۳۵
پاسخ
12
43
علی
بهتره بگید تمام هوش و حواسم به مالک باشگاه رضایت ایشون برا تراکتور و تمدید قرار داد سال ایندمه . من تعجب میکنم با این ساختار و پول چرا یک مدیر عامل اگاه و وارد به امور اجرایی ندارین بیشتر ندیریت کتابی دارین برا خودتون بازی میکردین الان شاید دنبال سهمیه بودین
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۵۱
پاسخ
6
36
قرمز عاشق.۶×۶
ایکاش ..در تمام بازی ها .۷۰ درصد انگیزه بازی با پرسپولیس را در تیمت بود....حالا ۹۰و ۱۰۰%.پیشکش..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۴۱
پاسخ
7
33
عشقممم نیمار
اگ داوری کمک شیش_پولیس نبود .. ۱۰۰٪ شیش_پولیس در حضور هواداراش میبردی :-P
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۱۰
پاسخ
49
12
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
به لطف حاج کوپال داوربازی مساوی گرفتید!خیلی از تیما کلا فقدجلوپرسپولیس صدبرابرانگیزه دارن جلوبقیه تیما بازبازی میکنن ومهم نیست ببازن.نتیجه اینکه پرسپولیس درلیگ ایران وحتی اسیا اونقدبزرگ هست ک ب جرات میشه گفت۹۰درصدتیماایران دشمن پرسپولیسن وانگیزه خاصی دربرابرپرسپولیس دارن!همین شخصیت کاریزماتیکی ک خودب خودبوجوداورده نشان ازبزرگی این تیمه.هتریک قهرمانی تیرخلاصه ب تمام دشمنانی ک باهم متحدشدن وتاتونستن ازهرراهی برای متوقف کردن این تیم استفاده کردن.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰:۱۷
پاسخ
7
38
رونالدینهو شاعر فوتبال
طبق نظر کارشناسان داوری در برنامه فوتبال برتر، پرسپولیس حداقل یک پنالتی دیگه طلبکار است. اما ما اعتقاد داریم که اشتباه داوران طبیعی است و دوره هیاهو و جنجال خیلی وقته تمام شده است و مثل تیمهای دیگه، سر و صدا نمی‌کنیم کما اینکه در خیلی از بازی ها، حق ما خورده شد ولی در نهایت، تیم شایسته تر، جام را خواهد گرفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۱۳
پاسخ
7
34
جی اچ
بهتره بگیددتورروحیه تون روبالا برددوپنالتی مارونگرفت،شانس هم آوردیدکه دوتیرک خوردیدوتوپ گل نشد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۲۱
پاسخ
5
31
عشقم پرسپولیس
پولایی که گرفتی روحیتو بالا برد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۰۲
پاسخ
5
29
Reza
پدیده ی خراسان سرور کل ایران..انشالله که فردا میبریمتون و سهمیه آسیایی رو میگیریم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴:۲۸
پاسخ
5
29
M
بزرگی هر کسی در رفتارش مشخصه. توقف کردن پرسپولیس شما را شاد میکنه. ولی قهرمانی پرسپولیس رو. تفاوت همینجاست
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸:۴۴
پاسخ
5
29
عشقم پرسپولیس
شما نه داور متوقف کرد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۳۱
پاسخ
7
29
6*4
پول چکارا ک نمیکنه :) یکی دو فصل پیش رفتار شما خیلی فرق داش :)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۳۹
پاسخ
9
64
حمید
آی گفتی،دقیقا یکی این یکی مدیر عامل ماشین
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۲۹
3
23
O+
اگه بازی که مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتین مقابل سپاهان هم بازی می کردین الان تراکتورسازی هم سهمیه گرفته بود حیف که مقابل سپاهان هم بازی که با تراکتورسازی کردین و به نمایش گذاشتین
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴:۱۰
پاسخ
9
76
حمید
اگه این بازی که جلو پرسپولیس کرد رو جلو نه سپاهان و همی تیما میکرد الان تراکتور ک‌ هیچ،خودش سهمیه میگرفت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۳۴
2
25