مهاجری: جانشین فیروز کریمی کارش هم سخت است و هم آسان

مهاجری: جانشین فیروز کریمی کارش هم سخت است و هم آسان

1800
15:13
11 شهریور 1397
سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: هدف ما این است که در فصل جاری در نیمه بالای جدول قرار گرفته و یک جایگاه آبرومندانه به دست بیاوریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: هدف ما این است که در فصل جاری در نیمه بالای جدول قرار گرفته و یک جایگاه آبرومندانه به دست بیاوریم.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا مهاجری در مورد انتخابش به عنوان سرمربی جدید ماشین‌سازی گفت: باید از مسئولان باشگاه ماشین‌سازی تشکر کنم که به من اعتماد کردند. ماشین‌سازی در فوتبال ایران یک تیم ریشه‌دار است و افتخار می‌کنم که قرار است در این تیم قدیمی کار کنم. امیدوارم که حضور من در این تیم تأثیر مثبتی داشته باشد.

وی در رابطه با اینکه جانشین فیروز کریمی شده است، عنوان کرد: همیشه گفته‌ام که آقا فیروز استاد من بوده و برای این مربی بزرگ آرزوی موفقیت دارم. وقتی یک مربی جانشین کریمی می‌شود کارش هم آسان است هم سخت. آسان از این لحاظ که بازیکنان می‌توانند کار تاکتیکی را به ‌خوبی انجام دهند و سخت از این لحاظ که جامعه فوتبال از تیمی که کریمی مربی‌اش بوده است، توقع زیادی دارند.

مهاجری در پاسخ به این سؤال که آیا خطر سقوط ماشین‌سازی را تهدید نمی‌کند، عنوان کرد: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و دنبال نیمه بالای جدول هستیم. تیم نیاز به تقویت دارد و اگر شرایط برای جذب بازیکن مهیا باشد، می‌توانیم از لحاظ فنی و نتیجه‌گیری پیشرفت کنیم.

سرمربی پیشین پدیده خراسان همچنین درباره درخشش این تیم در فصل جاری تصریح کرد: از موفقیت پدیده خیلی خوشحالم و امیدوارم آنها این روند را ادامه دهند. فقط امیدوارم پدیده مثل پارسال با مشکلات غیرفوتبالی مواجه نشود تا بتواند امسال بهترنی نتایج را گرفته و فوتبالدوستان مشهدی را خوشحال کند.

 

1004

نظرات کاربران
حامی
مهاجری یه مقدار صبر کنه، بازیکن های سرریز تراکتور بیشتر میشن ، بیشتر بازیکن میاد تو تیمش.
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱:۴۴
پاسخ
7
1