مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می‌خواهیم/ در نیم‌فصل اول خیلی اذیت شدیم

مهاجری: خریدهای خوبی داشتیم ولی یک مهاجم هم می‌خواهیم/ در نیم‌فصل اول خیلی اذیت شدیم

1104
15:58
14 بهمن 1397
محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت که این تیم همچنان نیاز به جذب یک مهاجم جدید دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمدرضا مهاجری با اشاره به عملکرد ماشین‌سازی در فصل نقل‌وانتقالات گفت: ما در نیم‌فصل اول خیلی اذیت شدیم، چون کمبود بازیکن داشتیم. این شرایط با مصدومیت و محرومیت بازیکنان همراه می‌شد و در خیلی از بازی‌ها واقعاً دست‌مان بسته بود. با این حال چند بازیکن جوان هم این فرصت را پیدا کردند تا خودشان را نشان دهند و این موضوع برای ما خوشحال‌کننده بود. با این وضعیت طبیعی بود که نیاز به جذب بازیکنان جدید داشتیم و خوشبختانه خریدهای خوبی انجام دادیم. البته یک مهاجم هم می‌خواهیم و این احتمال وجود دارد که یکی دو خرید دیگر هم انجام دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی احمد موسوی و پیمان بابایی در روند تیم ماشین‌سازی تأثیر منفی نخواهد گذاشت، تأکید کرد: پیمان و موسوی بازیکنان خوبی بودند که برای تیم ما زحمت کشیدند، ولی به‌هرحال جدا شدند. ما هم بازیکنانی داریم که جای آنها را پر کنند و  امیدواریم که در نیم‌فصل دوم بهترین استفاده را از بازیکنان ببریم.

مهاجری درباره حرف و حدیث‌های مختلفی که در مورد پیوستن یا منتفی شدن حضور ادینیو در ماشین‌سازی مطرح شده است، عنوان کرد: ما دنبال جذب مهاجم هستیم و ادینیو هم جزو گزینه‌های ماست. دوست داریم این مهاجم را جذب کنیم و حالا باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر هم موفق به جذب ادینیو نشدیم، به گزینه‌های دیگر فکر خواهیم کرد. 

سرمربی ماشین‌سازی با اشاره به اولین بازی تیمش برابر استقلال خوزستان در نیم‌فصل دوم تصریح کرد: همه بازی‌ها سخت است و در لیگ برتر بازی آسان نداریم. هدف ما هم این است که از همین ابتدا نتایج خوبی بگیریم. امیدواریم که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و جایگاه خوبی در جدول رده‌بندی داشته باشیم.

1870

نظرات کاربران
سهیلا تهرانی
ان شا الاه موفق باشی
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰:۴۰
پاسخ
20
20
ققنوس سرخ
بازیکنی مثل علوان زاده که تو پرسپولیس زیرنظر برانکو تمرین کرده رو گرفتی معلومه که باید خوشحال باشی.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶:۲۹
پاسخ
25
32
سهیلا تهرانی
خوشم میاد همیشه پیگیر پستهای سرورت هستی اونم نفر دوم و فعال خخخخخخخ نشون دهنده خیلی چیزاست
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۱۶
11
5