مهاجری: خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم

مهاجری: خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم

659
19:19
03 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم و برنامه‌هایی که برای آخر بازی داشتیم را نتوانستیم اجرا کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم و برنامه‌هایی که برای آخر بازی داشتیم را نتوانستیم اجرا کنیم.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر نساجی در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم که یک بار دیگر در قائمشهر بازی کردیم. غیر از نتیجه چیزی که برای من ارزش داشت حضور پرشور هواداران بود که فقط تیم خود را حمایت کردند. لذت بردم و دوست دارم همه جا اینگونه باشند.

وی افزود: خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. برنامه‌هایی که برای آخر بازی داشتیم را نتوانستیم اجرا کنیم، چون چند مصدوم داشتیم. موقعیت چندانی به حریف ندادیم و بسته نگه داشتن دروازه در جو قائمشهر نکته خوبی است.

وی درمورد داوری این بازی گفت: در جایگاه نقد نیستم که بگویم ضرر کردیم یا سود کردیم. زمانی که در پدیده بودیم به دلیل نداشتن مدیریت و ضعف‌هایی که وجود داشت داوری ها به ضرر ما بود. امروز هم داوری مشکلاتی داشت که البته در جریان بازی تاثیری نداشت. نور ورزشگاه کم بود و فکر می‌کنم با توجه به پتانسیلی که قائمشهر دارد این موضوع هم باید اصلاح شود.

 

1004

 

نظرات کاربران