مهاجری: در ۴ مسابقه داوری کمر تیم ما را شکست

مهاجری: در ۴ مسابقه داوری کمر تیم ما را شکست

579
11:16
07 اردیبهشت 1398
محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد که تیمش در چهار بازی گذشته از قضاوت داوران ضربه خورده است.

به گزارش وب سایت نود، محمدرضا مهاجری در مورد آخرین وضعیت تیم ماشین‌سازی در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر و اینکه تیمش در رده دوازدهم جدول قرار دارد، گفت: من که از ابتدای لیگ در کنار تیم نبودم، ولی با این حال باید بگویم که از جایگاه فعلی تیمم، براساس کاری که انجام دادیم راضی نیستم. البته هنوز هم دیر نشده است و ما می‌توانیم در جدول صاحب رتبه تک رقمی شویم، ولی مهم این است که در سه بازی باقیمانده نتایج خوبی بگیریم.

وی در ادامه افزود: ما در بخش دفاعی عملکرد خوبی داشتیم و در این زمینه جزو پنج تیم اول هستیم، اما در بخش تهاجمی و استفاده از موقعیت‌ها عملکرد خوبی نداشتیم که قسمتی از این موضوع به نداشتن تمرکز برمی‌گردد. مشکل مهم دیگر به داوری‌ها مربوط می‌شود. از پنج بازی قبلی در چهار بازی داور کمر تیم ما را شکست که در بازی با استقلال همه چیز اظهر من‌الشمس بود. اشتباهات داوری در تمام بازی‌ها وجود دارد، ولی مگر امکان دارد که تمامی اشتباهات به ضرر تیم ما باشد؟ وقتی دو اشتباه به ضرر تیم ماست، توقع داریم یک جا هم سود ببریم، ولی متأسفانه در خیلی از بازی‌ها ضرر کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در مورد عملکرد جای کویتونگو، مهاجم خارجی تیمش نیز تصریح کرد: جای کویتونگو بازیکن جوانی است و تازه با فضای فوتبال ایران آشنا شده است. او بازیکن توانایی است که نیاز به هماهنگی بیشتر با تیم دارد. قطعاً کویتونگو در فصل آینده می‌تواند بیشتر به تیم کمک کند.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در این فصل قهرمان خواهد شد، خاطرنشان کرد: تمام مدعیان دنبال قهرمانی هستند، ولی با توجه به خودزنی و لغزش دیگر مدعیان، شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است.

2051

نظرات کاربران
هوادار واقعی
بیانیه بده ... تا بازی بعدی یا مقابل پرسپولیس براتون جبران کنند
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۲۱
پاسخ
0
2
hadi
بنده خداگناه شمام اینکه به تراکتورباختین خودتراکتورم توهربازی یه پنالتیش گرفته نشده ولش کنین تابوده همین بوده بذاراینااول شن ببینیم کجارومیگیرن تازمانی که اوضاع اینه تیم ملیم دهم اسیامیشه
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۵۱
پاسخ
2
1
تراختور
اقای مهاجری نه تنها ماشین بلکه سر تراختور رو هم قشنگ بریدن اینا دیگه عادیه باید عادت کنی به این نا انصافی ها
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷:۱۳
پاسخ
6
2
اهواز قرمز
استقلال این وصله ها بهش نمیچسبن چشمی اصلا خطا نکرد!
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۳۳
پاسخ
5
3
TT تهران
فوتبال آذربایجان به تبعیض .ناداوری . توهین نژادی طرفداران پیروزی . اتفاقات عجیب و غریب .تهمت و هوچی گری و.... عادت کرده
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۳
پاسخ
6
4
hamed hamedi
تیمی که جلوی تراکتور، خودش به خودش رحم نمیکنه، کسی دیگه هم بهش رحم نمیکنه!!
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۳۶
پاسخ
2
5
شادوماد
اینارو میگه تا زنوزی جون دستمزدشو بالا ببره
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۳۸
پاسخ
3
5