مهاجری: صحنه هایی دیدم که عجیب بود

مهاجری: صحنه هایی دیدم که عجیب بود

1977
18:26
26 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت:متاسفانه یک لحظه اشتباه سریالی کردیم و گل خوردیم.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت:در ابتدا باید خسته نباشید بگویم به تماشاگران که 90 دقیقه در این شرایط تیمش را حمایت کرد. بازی فیزیکی بود.نیمه اول باید بازی را کنترل می‌کردیم که موفق بودیم و در نیمه دوم به گل رسیدیم. به نظرم 4 دقیقه تمام شده بود، اما متاسفانه یک لحظه اشتباه سریالی کردیم و گل خوردیم. سه امتیاز با ارزش را از دست دادیم. تلاش بازیکنانم قابل تقدیر بود. سپیدرود در خانه خیلی خوب بازی می‌کند، اما دفاع ما غیر از ثانیه آخر خوب عمل کرد. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: شماره 23 که پوشیدند به دلیل تشکر از زحمات توحید غلامی بود که به دلیل مصدومیت از تیم کنار رفت. نشان دادیم پهلوان زنده را عشق نیست و باید به فکر تمام بازیکنان بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درمورد حرکت عزیز معبودی که منجر به تحریک تماشاگران شد، خاطرنشان کرد: ضمن احترامی که برای تماشاگران قائل هستم گاهی صحنه‌هایی دیدم که برایم عجیب بود. شاید به دلیل حساسیتی که بین فوتبال انزلی و رشت بود اتفاقاتی افتاد که من دقیقا نمی‌دانم چه شد. من متوجه نشدم؛ شاید شما چیزی دیدید که ما ندیدیم!

1004

نظرات کاربران