مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم/ ما تیم جوان و کم هزینه‌ای هستیم

مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم/ ما تیم جوان و کم هزینه‌ای هستیم

500
20:02
02 مهر 1398
محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: خدا را شکر بچه‌ها به لحاظ روانی آماده هستند و ما با وجود احترامی که برای پارس جنوبی قائلیم، ولی نیت‌مان کسب سه امتیاز است.

به گزارش وب‌سایت نود، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خدا را شکر این فرصت به من داده شد که در خدمت شهر جم باشیم. بازهم تأکید می‌کنم جم مردم و شهر خوبی دارد اما مشکلات سخت‌افزاری گذشته را دارد. ما توقع داریم هر سال می‌آییم این مشکلات کمتر شود،‌ اما همچنان مشکل اسکان و هتل و سایر مشکلات وجود دارد. حیف است، امیدوارم مسئولان استانی این مشکل را برطرف کنند.

وی در خصوص اینکه تیمش در مصاف با تیم‌های انتهای جدولی نتیجه گرفته و به نظرش در ادامه فصل چه نتایجی کسب خواهد کرد،‌ گفت: فعلاً چهار هفته از لیگ گذشته و این صحبت شما معیار درستی نیست. استقلال هم تا الآن فقط دو امتیاز گرفته است. این معیار امتیاز خوبی نیست. تیم‌ها تا هفته هشتم و نهم لیگ وضعیت‌شان مشخص نمی‌شود. امسال به طور کلی بازی راحت نداریم و بازی‌ها سخت است. من می‌خواهم شاهین را مثال بزنم، تیم شاهین که هفته قبل مقابل ما شکست خورد،‌ برابر شهرخودرو با وجود اینکه در دقایق ابتدایی اخراجی داد، اما تا لحظات پایانی به خوبی دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه گفت: هر بازی امتیاز خودش را دارد و برای هر بازی استراتژی خاص خود را داریم. ما هم قطعاً فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، اما ان‌شاالله بچه‌ها با انگیزه بازی کنند و بتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.

مهاجری در مورد استفاده از دو دروازه‌بان در تیمش به صورت نوبتی در هفته‌های گذشته، عنوان کرد: قطعاً من به دروازه‌بانانم ایمان داریم. ما تیم جوان و کم هزینه‌ای هستیم، اما همه چیز در فوتبال هزینه نیست. وقتی ما به جوان اعتقاد داریم، باید تاوان آن را هم بدهیم. شما دیدید محمدامین رضایی مقابل سایپا روز خوبی نداشت، اما ما از او حمایت کردیم و توانست اولین کلین‌شیت خود را هفته گذشته مقابل شاهین شهرداری بوشهر ثبت کند.

«شما همیشه در زمین حریفان تدافعی بازی می‌کنید، آیا بازهم مقابل پارس جنوبی از همین تاکتیک استفاده خواهید کرد؟» وی در واکنش به طرح این سوال از سوی خبرنگاری عنوان کرد: بله، ما مثل همیشه تدافعی بازی می‌کنیم!

سرمربی نساجی در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه دیدار فردا یادآور شد: جذابیت فوتبال به همین است که قابل پیش‌بینی نیست، اما مسئله مهم این است که بدانیم از بازی چه می‌خواهیم. خدا را شکر بچه‌ها به لحاظ روانی آماده هستند و ما با وجود احترامی که برای پارس جنوبی قائلیم، ولی نیت‌مان کسب سه امتیاز است. اگر یادتان باشد من با پدیده هم به این شهر آمدم و خیلی خوب بازی کردیم. سال گذشته هم با ماشین‌سازی هر دو بازی را بردیم و قطعا فردا هم یکی از این بازی‌ها خواهد بود.

مهاجری درباره داوری‌های دیدارهای تیمش نیز گفت: من همیشه به داوری احترام گذاشتم و امیدوارم جامعه داوری موفق باشند. آن‌ها هم مشکلات خود را دارند ولی امیدوارم در بازی تمرکز داشته باشند. ما داور بد نداریم و قطعاً اگر تمرکز داشته باشند روز خوبی برای خودشان رقم خواهند زد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرش تفاوت پارس جنوبی در زمان حضور مهدی تارتار در این تیم با اکنون که فراز کمالوند سرمربی این تیم است در چیست؟ عنوان کرد: فرقش این است که آن تارتار بود این کمالوند،‌ وگرنه پارس همان پارس است! هر مربی استراتژی خودش را دارد. تارتار اینجا هم زحمت خودش را کشید. هر مربی تفکر خودش را دارد. فرق در تفکرات است، اما ما از هر دو تفکر شناخت داریم.

سرمربی نساجی در پایان در مورد محرومان و مصدومان تیمش بیان کرد: ما محروم نداریم اما دو بازیکن‌مان آسیب‌دیدگی جزیی دارند که باید ببینیم وضعیت‌شان چطور می‌شود.

4416

نظرات کاربران
نجیب خان، پرسپولیسی گرگان
به امید برد نساجی
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۰۲
پاسخ
1
3