مهاجری: پیش بینی بازی سخت را داشتیم/ بازیکنانم واقعاً شایسته این نتیجه بودند

مهاجری: پیش بینی بازی سخت را داشتیم/ بازیکنانم واقعاً شایسته این نتیجه بودند

1219
19:47
30 شهریور 1397
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: من انتظار داشتم بازیکنانم امروز فوتبال بهتری را ارائه کنند، اما تعصبی که آنها از خودشان نشان دادند برای ما خیلی مهم‌تر از نتیجه بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: من انتظار داشتم بازیکنانم امروز فوتبال بهتری را ارائه کنند، اما تعصبی که آنها از خودشان نشان دادند برای ما خیلی مهم‌تر از نتیجه بود.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم، اظهار داشت:  پیش بینی می‌کردیم بازی سختی باشد. در بازی‌های گذشته تیم ما بردی نداشته و نیاز به برد در این مسابقه داشتیم. این برد خدا را شکر اعتمادبه‌نفس ما را برگرداند. ما امروز برای به دست آوردن این نتیجه خیلی تلاش کردیم و تا وقتی 11 نفره بودیم موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم، اگرچه حریف هم چند موقعیت خطرناک داشت، اما در کل این ما بودیم که بازی را کنترل کردیم.

وی در ادامه افزود: بعد از 10 نفره شدن هم تلاش می‌کردیم نتیجه را حفظ کنیم. خدا را شکر می‌کنم تعویض‌هایم جواب داد. بازیکنانم واقعاً شایسته این نتیجه بودند. دست‌مان برای این بازی خالی بود، چرا که چند بازیکن‌مان مصدوم بودند. این برد کمک می‌کند تا در آینده نتایج بهتری کسب کنیم. خوشحالم اعتمادبه‌نفس بازیکنان برگشت و این موضوع می‌تواند به ما کمک کند تا در آینده کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم.

سرمربی ماشین سازی تصریح کرد: من در کنار نیمکت و محوطه مربیان باید این حس را به بازیکنانم انتقال می‌دادم که آنها کم نیاورند و به مبارزه ادامه بدهند. می‌خواستم به بازیکنانم بفهمانم که ما هم برای پیروز شدن حرص می‌خوریم و تلاش می‌کنیم و اگر نتیجه بازی تغییر کند، همه ضرر می‌کنیم. البته من به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. هر چند که انتظار بیشتری از تیم داوری داشتم. شاید اعتراض‌های من باعث شد که بازیکنان کمتر به داور اعتراض کنند و در واقع من فشار را از درون تیم به خودم منتقل کردم. بازیکن ما هم که اخراج شد اخراج‌مان فنی بود کاری به درست یا غلط بودن کارت‌های نشان‌داده شده ندارم اما من سعی کردم که فشار روانی را از روی تیم بردارم و به خودم منتقل کنم تا از این بازی به سلامت عبور کنیم.

مهاجری درباره مصدومیت مهدی‌زاده و همچنین عملکرد شاگردانش در بازی امروز تصریح کرد: من انتظار داشتم بازیکنانم امروز فوتبال بهتری را ارائه کنند، اما تعصبی که آنها از خودشان نشان دادند برای ما خیلی مهم‌تر از نتیجه بود. شاگردانم برای کسب نتیجه نهایت تلاش خود را به کار گرفتند و این برای من خیلی ارزش داشت، اما در مورد مهدی‌زاده باید بگویم که او بار دیگر از همان ناحیه قبلی مصدوم شد. ما چند بازیکن دیگر در تیم‌مان هستند که از ناحیه همسترینگ مصدومند و یکسری مصدومیت دیگر دارند که امیدوارم آنها هر چه زودتر شرایط بازی را پیدا کنند.

وی در ارتباط با عملکرد هری فورستر که از تراکتورسازی به ماشین‌سازی پیوسته است، خاطرنشان کرد: هری فورستر در تراکتورسازی هم‌پست دژاگه بود و به همین خاطر به ماشین‌سازی آمد. بازیکنان خارجی تراکتورسازی را خود من انتخاب کردم. هری فورستر بازیکن توانمندی است و قطعاً در روزهای آینده شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. او می‌تواند از بهترین خارجی‌های لیگ باشد. ما با همان پارامترهایی که استوک و سوگیتا برای تراکتورسازی انتخاب کردیم، فورستر را هم در همان راستا به کار گرفتیم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی راجع به اینکه چرا تعویض آخرش بازیکن جوان بود در حالی که در چنین لحظاتی مربیان از بازیکنان باتجربه استفاده می‌کنند، تصریح کرد: من به بازیکنان جوانم اعتماد دارم که به آنها فرصت می‌دهم، آنها نیز باید قدر این لحظات را دانسته و خودشان را نشان دهند.

20441

نظرات کاربران