مهاجری: AFC اجازه برگزاری لیگ قهرمانان آسیا را با این امکانات به پارس جنوبی می‌دهد؟

مهاجری: AFC اجازه برگزاری لیگ قهرمانان آسیا را با این امکانات به پارس جنوبی می‌دهد؟

5381
18:09
05 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پدیده گفت: اگر پارس جنوبی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند آیا AFC اجازه برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را با این امکانات به پارس جنوبی می‌دهد؟

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی پدیده گفت: اگر پارس جنوبی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند آیا AFC اجازه برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را با این امکانات به پارس جنوبی می‌دهد؟

به گزارش  وبسایت نود ، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: بازی نزدیک و سختی خواهد بود بین تیم‌های اول و دوم که زحمت زیادی کشیدند تا به رده‌های بالای جدول رسیدند.

وی اضافه کرد: با احتساب بازی فردا 5 بازی از 8 دیدار خود در لیگ برتر را در خارج از خانه انجام می‌دهیم. روند خوبی داشته‌ایم و بازیکنان تلاش می‌کنند به همدلی و وفاق برسند. آنها کار گروهی را به خوبی انجام می‌دهند و خوشحالم که 2 بازیکن ما به تیم ملی دعوت شده است. ما می‌توانیم بدون این 2 بازیکن صدرنشین شویم و تلاش می‌کنیم مقابل تیم صدر جدول نتیجه خوبی کسب کنیم.  پتانسیل این را داشتیم که 4 بازیکن ما به تیم ملی دعوت شوند. دعوت 2 بازیکن به تیم ملی یک توفیق اجباری برای ما شده که بازیکنانی که هفته‌های گذشته در تمرین خوب کار کردند اما فرصتی برای بازی نداشتند شایستگی‌های خود را نشان دهند.

سرمربی پدیده در پاسخ به این پرسش که چه عواملی باعث شده تیم‌های پارس جنوبی و پدیده صدر نشینان جدول لیگ برتر باشند، گفت: باید صبر کنیم تا جدول شکل واقعی خود را بگیرد. جمع کردن امتیازات توسط این 2 تیم کار سختی بود و فکر می‌کنم پارس جنوبی و پدیده ذهنیت مناسبی داشتند. این 2 تیم زیرساخت‌های مناسبی برای شروع فصل داشتند و اردوها و برنامه‌ریزی خوبی برای آغاز فصل پشت سر گذاشتند. فکر می‌کنم این عوامل باعث موفقیت این 2 تیم بوده است.

مهاجری با بیان اینکه تارتار کادر فنی خیلی خوبی دارد، تصریح کرد: او در این 2 سال نشان داده که تجربه‌اش زیاد شده و نتایج خوبی که کسب می‌کند نشان دهنده تجربه‌ اوست. اگر در این مسابقه غفلت کنیم کارمان ساخت می‌شود و باید هوشیارانه بازی کنیم. در این بازی تماشاگران خوب شهر جم به ورزشگاه می‌آیند و ما هم به خاطر این جو روحیه و نشاط خوبی داریم. این هواداران به تیم‌های مقابل نیز احترام می‌گذارند. امیدوارم روند رو به رشد خود را در این مسابقه نیز ادامه دهیم.

وی درباره امکانات شهر جم و اینکه گفته می‌شود زمین تمرینی مناسبی برای تیم پدیده در نظر گرفته نشده است، خاطرنشان کرد: خوشحالم که فوتبال در کشور دارد بسط پیدا می‌کند. یکی از دغدغه‌های ما مربیان همین است که استان‌هایی مانند بوشهر و فارس در لیگ برتر نماینده داشته باشند که این اتفاق افتاده است. اگر در اردیبهشت ماه سال آینده پارس جنوبی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند آیا AFC اجازه برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را با این امکانات به پارس جنوبی می‌دهد؟ ما زمین تمرین مناسبی در شهر جم نداشتیم، زمانی که تیمی به شهر مشهد می‌آید زمین مناسبی در اختیار این تیم قرار می‌گیرد. حتی در دیدار مقابل تراکتورسازی اعضای این تیم به دلیل تاخیر پرواز دیرتر به مشهد آمدند و ما هم مجبور شدیم در نصف زمین تمرین کنیم.

 

 

2020

نظرات کاربران
ارش
امیدوارم تیم پارس قدرت دیگری در فوتبال ایران باشه و لیگ قهرمان بره اسم خیلی خوشگلی هم داره که یاداوره شکوه امپراتوری پرشین هست
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۵:۱۴
پاسخ
14
12
ابی جان
هنوز اسب رو نخریده واسه ش دنبال زین میگرده.هنوز بیست و سه بازی دیگه پارس جنوبی داره و شک نکن جدول اینجور نميمونه یواش یواش پله پله میاد پایین یهو میبینی ششم جدول شده .تیم های دیگه با این همه قدمت و تجربه توی لیگ برتر که ننشستن بیکار ايندچند بازی هم پارس جنوبی کلی شانس آورده و پنالتی واسه ش گرفتن و... قول میدم پایان همین نیم فصل اول خیلی باشه سوم جدوله.آدمیت سپاس
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹:۰۳
پاسخ
13
23