مهاجمان استقلال و پرسپولیس در تعقیب آقای گل؛ حمله دوم به صدر!

مهاجمان استقلال و پرسپولیس در تعقیب آقای گل؛ حمله دوم به صدر!

9020
10:45
16 آذر 1398
استقلال و پرسپولیس بعد از رقابت برای صدرنشینی در لیگ، مهاجمان‌شان هم برای حضور در صدرجدول گلزنان رقابت می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود، رقابت آقای گلی هم مانند کورس قهرمانی خیلی زود داغ شده است. در این چند هفته با گرم شدن موتور استقلال، دو مهاجم این تیم به یک قدمی صدرجدول گلزنان رسیدند. شیخ دیاباته گلزنی‌هایش را از بازی با تراکتور و آن هت‌تریک به یادماندنی استارت زد. دیاباته در بازی با نفت آبادان، سپاهان و شهرخودرو هم گل زد تا در 5 هفته، 6 گل بزند و مدعی جدی آقای گلی نام بگیرد.

دیگر مهاجم استقلال یعنی مهدی قائدی نیز شرایط مشابهی را تجربه می‌کند. قائدی مثل شیخ 6 گل زده تا همراه این بازیکن نزدیک به نیمی از گل‌های استقلال را زده‌ باشند. البته از این حیث رکورد در اختیار عیسی آل‌کثیر است. بازیکنی که به تنهایی بیش از نیمی از گل‌های تیم پنجم جدول را زده و نقش پررنگی در بالانشینی نفت و اسکوچیچ داشت. 

البته صدرنشینی دیاباته چند ساعتی بیشتر دوام نداشت و در همان روزی که این بازیکن به شهرخودرو گل زد، شهریار مغانلو هم دروازه نفت آبادان را باز کرد تا با یک گل بیشتر از دیاباته، قائدی و آل‌کثیر در صدرجدول بماند. علاوه بر این سه بازیکن، چند بازیکن دیگر هم در تعقیب آقای گل هستند. هدر رفتن پنالتی‌های پرسپولیس این شانس را به مهدی ترابی داد که با پنالتی‌زن اول شدن در این تیم، شانس آقای گلی‌اش را امتحان کند. ترابی تا این مقطع از لیگ 5 گل زده؛ مانند محمد نوری و احمد زنده‌روح پنالتی‌زن‌های پارس و ماشین‌سازی. علی علیپور نیز در این هفته یک گل زد تا با 4 گل، آماده بازگشت به کورس مدعیان آقای گلی شود. بازیکنی که دو فصل قبل آقای گل لیگ شده بود و فصل قبل هم بهترین گلزن ایرانی لیگ بود.

14001

نظرات کاربران
لر
شیخ دیاباته و قایدی مشترکا آقای گل امسال لیگ برتر فوتبال ایران بشوند ان شاالله ...
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۴۷
پاسخ
20
16
پیمان
البته فکر کنم که در این بین ترابی و علیپور تیمشان یک بازی کمتر از بقیه دارد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۲۹
پاسخ
7
20
سالار
شک نکنید که آقای گل امسال هم از پرسپولیس هست و یکی از مهاجمان این تیم آقای گل میشه.مهدی عبدی و آریا برزگر هنوز به ترکیب نرسیدند ولی شک نکنید که احتمال بالا یکی از این دو بازیکن آقای گل لیگ میشوند.همین حالا هم مهدی عبدی در بازیهای تدارکاتی که انجام داده آقای گل لیگ در بازیهای تدارکاتی با آمار بی نظیر پانزده گل و شش پاس گل هست.بازیهای تدارکاتی که اکثرا با تیم های لیگ یکی انجام شده مثل نیروی زمینی . سرخپورشان پاکدشت که عبدی هتریک کرد وتیم های دسته دوم مثل اترک بجنورد.با این تفاسیر مهدی عبدی با اولین گل و اعتماد کالدورن تو یک نیم فصل میتونه راحت آقای گل بشه.مطمنئن هستم این دو بازیکن مهاجمان بزرگی برای پرسپولیس میشوند.زندده باد آریا برزگر و مهدی عبدی .
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۴۳
پاسخ
61
38
پیمان
شما همون دوستی هستید که بعد از دربی خیلی از عبدی تعریف کردی و گفتی من خیلی وقت پیش از عبدی گفته بودم؟ اون روز خیلی برام جالب بود که چنین شناختی از بازیکن جدید تیم داری ولی بعداز اون هر موقع عبدی بازی کرد دنبالت گشتم تا اینو بپرسم که شما چه نسبتی با عبدی داری یا اصلا خودت مهدی عبدی نیستی؟
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۱۷
6
11
حمید
علیپور سی درصد فصل قبلشم نیس وگرنه هیشکی به گرد پاشم نمیرسید
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰:۲۷
پاسخ
43
34
شازده آبی
بحث آقای "پنالتــــی" از آقای گـــل جداست :)))))))) امسال آقای گل واقعی داریم نه آقای پنالتی :))))))))) مطمئنم امسال نمیتونن با پنالتی آمار گل زده یک تیم خـــاص رو بالا ببرن.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵:۵۷
پاسخ
65
139
Abedi
یه تیمی با پنالتی زنهاشم نمیتونه به گلزنان استقلال برسه
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۵۴
پاسخ
73
117
۶
علیپور اگ تمرکز بیشتری بخرج بده و مث قبل دوندگیشو ادامه بده میتونه اماری مث فصلای قبل داشه باشه
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۴۴
پاسخ
69
96
قشقایی کبیر
ان شاالله آخر فصل امسال تیم استقلال تهران دو گانه قهرمانی بگیرد ...
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۱۴
18
11
TTباقدرت برمی گردد
اگر زنوری پول هایش را درست خرج کرده بود الان همه مدعی صدر بودیم هم اقای گلی ای کاش او فقط سرمایه گذار بود نه مسول فنی
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۰۰
پاسخ
54
58
عشقم پرسپولیس
تراکتور هیچگاه مدعی نبوده عزیز
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۴۷
9
50