مهاجم جوان مراکشی به والنسیا پیوست

مهاجم جوان مراکشی به والنسیا پیوست

2724
13:55
16 تیر 1394
زکریا بقالی ۱۹ ساله و مراکشی برای پنج فصل به والنسیا رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - زکریا بقالی ۱۹ ساله و مراکشی برای پنج فصل به والنسیا رفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، باشگاه والنسیا اسپانیا ساعتی پیش اعلام کرد که با الواعد زکریا بقالی مهاجم 19 ساله مراکشی برای پنج فصل قرارداد بسته است.

بقالی پس از این که در فصل اخیر با آیندهوون به قهرمانی لیگ برتر هلند رسید، قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود و اکنون به عنوان بازیکن آزاد به والنسیا می‌رود.

در ماه‌های اخیر تعداد فراوانی از باشگاه‌های اروپایی از خود تمایل نشان داده اند که بقالی را جذب کنند اما گویا مبلغی که والنسیا پیشنهاد کرده، بیش از مولفه‌های دیگر اثرگذار بود.

بقالی در گفت‌وگو با سایت رسمی والنسیا گفت: هنوز بسیار جوان هستم و خطرهای فراوانی را در اطراف خودم حس می‌کنم. برای من مهم‌ بود که به باشگاهی بپیوندم که سطح امکانات و حرفه‌ای‌گری بالایی داشته باشد.

او افزود: اکنون بسیار ذوق زده هستم که در این‌جا حضور دارم. دوستان خیلی خوبی این‌جا می‌توانم داشته باشم. در پیش روی خودم آینده درخشانی را در لالیگا تصور می‌کنم.

بقالی اولین گل خود را در لیگ قهرمانان اروپا در برابر زولته ورخم در پیروزی 3-0 به ثمر رساند. سپس او در مقابل باشگاه فوتبال ان.ئی.سی هت تریک کرد و تیمش در این بازی 5-0 پیروز شد. او با این هتریک به جوانترین بازیکن در تاریخ لیگ هلند تبدیل شد که هتریک کرده است.

1140

نظرات کاربران