مهاجم لسترسیتی بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شد

مهاجم لسترسیتی بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شد

943
15:24
17 آبان 1398
جیمی واردی جایزه بهترین بازیکن ماه اکتبر را از آن خود کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، جیمی واردی مهاجم 32 ساله باشگاه لسترسیتی جایزه بهترین بازیکن ماه اکتبر لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد. 

واردی در 3 مسابقه خود در این ماه 4 گل به ثمر رساند تا با 10 گله شدن، ضمن عبور از تامی آبراهام و سرخیو آگوئرو آقای گل لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم لقب گیرد و کمک شایانی به لستر در راه حضور در رده سوم جدول کرده باشد. 

او در خصوص کسب این جایزه گفت:

"بردن این جایزه فوق العاده است اما در عین حال نشان می‌دهد که تیم در مسیر درست گام برمی‌دارد. ما نمایش های خوبی داشته ایم و این از شانس من بوده که توانسته ام از فرصت ها استفاده کنم."

ماه اکتبر برای واردی با شکست 2-1 برابر لیورپول در وقت های اضافی آغاز شد اما او در ادامه در جریان پیروزی 2-1 لستر برابر برنلی یک گل زد و در نهایت در شب پیروزی 9-0 لستر برابر ساوتهمپتون و ثبت مقتدرانه ترین پیروزی خارج از خانه تاریخ لیگ برتر هت‌تریک کرد. 

واردی پیش از این در اکتبر و نوامبر 2015 و آپریل 2019 موفق به کسب عنوان بازیکن ماه شده بود و این چهارمین باری است که موفق به کسب این جایزه می‌شود. جک گریلیش، ایلکای گوندوغان، دین هندرسون، ویلیان و یوری تیلمانس دیگر رقبای واردی برای تصاحب جایزه بازیکن ماه اکتبر بودند.

تیمو پوکی (نوریچ سیتی) و پیر امریک اوبامیانگ (آرسنال) دو بازیکن دیگری هستند که از ابتدای فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس عنوان برترین بازیکن ماه را کسب کرده اند.

7712

نظرات کاربران