مهدوی‌کیا: پرسپولیس کاری کرد که کمتر کسی انتظارش را داشت

مهدوی‌کیا: پرسپولیس کاری کرد که کمتر کسی انتظارش را داشت

7729
14:45
27 فروردین 1397
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار برانکو فوق‌العاده بوده که البته بدون حمایت همه جانبه هواداران نه امکان این اتفاق وجود داشت و نه امکان ادامه آن وجود دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار برانکو فوق‌العاده بوده که البته بدون حمایت همه جانبه هواداران نه امکان این اتفاق وجود داشت و نه امکان ادامه آن وجود دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس مهدی مهدوی‌کیا درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی حال پرسپولیس خوب است، طبیعی است که حال همه ما بهتر است. اصلا حال کل فوتبال ایران بهتر می‌شود. واقعا جا دارد که دومین قهرمانی پیاپی تیم، آن هم چند هفته مانده به پایان مسابقات را به یکدیگر تبریک بگوییم. من هم شخصاً بابت این مسئله از مدیریت باشگاه، آقای برانکو که واقعا عالی عمل کرده‌اند و اعضای تیم تشکر می‌کنم و به آنها و هواداران تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: پرسپولیس نزدیک به دو دهه بود که این‌طور مقتدرانه در بازی‌ها حضور نداشت و قدرتمندانه قهرمان نمی‌شد. قطعا این یک اتفاق معمولی نیست. شاید کمتر کسی انتظار این سطح از پیشرفت را داشت. البته اگر در نظر بگیریم که قهرمانی امسال می‌توانست سومین قهرمانی پیاپی باشد، آنگاه بزرگی و ارزش کار بیشتر معلوم می‌شود و به همین دلیل طبیعی است که بسیاری هم به این مساله فکر کنند که تا برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس حضور داشته باشد، شرایط همین گونه خواهد بود.

مهدوی‌کیا افزود: نباید فراموش کنیم که این موفقیت به لطف کار سخت و تلاش بسیار به دست آمد و بدون اتحاد و همدلی بین اعضای تیم و بین آنها و باشگاه و در نهایت بدون اعتماد و حمایت هواداران و تماشاگران اصلا امکان‌پذیر نمی‌شد. اگر هواداران به ویژه سه سال قبل در روزهای سخت، درست عمل نکرده بودند و حمایت سرسختانه نداشتند، شاید بی‌ثباتی هنوز در پرسپولیس ادامه پیدا می‌کرد.

بازیکن پیشین تیم ملی تصریح کرد: با هر افتخاری که به دست می‌آید، کار پرسپولیس سخت‌تر می‌شود و اهمیت حضور و حمایت هواداران هم بیشتر خواهد شد. همان‌طور که بازیکنان برای حفظ این شرایط مجبور به تحمل سختی و تلاش بیشتر هستند، حمایت بیشتری هم لازم است. این فصل در حال تمام شدن است و یکسری مسائل برای پرسپولیس شروع شده است. استارت پرسپولیس برای قهرمانی سال بعد، از همین حالا است. همین امروز یک بازی حساس در لیگ قهرمانان داریم. اگر خودم ایران بودم، به ورزشگاه می‌آمدم، چون بازی امروز می‌تواند دو مسیر متفاوت را رقم بزند. این خیلی خوب است که قبل از روز آخر، صعود پرسپولیس قطعی شده است ولی صعود به عنوان صدرنشین اهمیت دارد. البته شنیده‌ام هوای تهران بارانی است ولی با این وجود، معروف است که هواداران پرسپولیس در سرما و گرما تیم‌شان را تنها نمی‌گذارند.

 

2051

نظرات کاربران
شيراز
اميدوارم اين اسطوره انقدر پيشرفت كند كه اول از تيمهاي پايه بعد تيم بزرگسال ملي و چه بسا در زماني كه فوتبال خارج از سياسيون!!! باشه مديريت فدراسيون را هم بر عهده بگيره حتي بدون ستاره هم خيلي بيشتر از پنج ستاره الان مون بدرد فوتبال ايران امثال اين بزرگان ميخورند به اميد ان زمان
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۴۵
پاسخ
2
46
Asad
هر چی برانکو بگه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۲۹
پاسخ
9
39
قرمز
اسطوره هاى سرخ، اسطوره هاى ايران ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۳۲
پاسخ
2
50
استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره
زنده باد اسطوره مرد دوست داشتنی پرسپولیس و تیم ملی !!
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۲۵
پاسخ
14
134
عشق پرسپوليس
عشقي آقاي مهدوي كيا اسطوره بهترين خيلي مردي هيچوقت زحماتي كه كشيدي برامون رو فراموش نميكنيم همچنين وحيد هاشميان اقا علي كريمي سربلند و موفق باشيد آبروي فوتبال ايران
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۲۸
پاسخ
9
144