مهدوی: نامه اخراج کاظمی را من به دستش رساندم

مهدوی: نامه اخراج کاظمی را من به دستش رساندم

4586
21:35
03 مهر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال راه‌آهن می‌گوید که او نامه اخراج سرمربی پیشین این تیم را به دستش رسانده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال راه‌آهن می‌گوید که او نامه اخراج سرمربی پیشین این تیم را به دستش رسانده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، محمدرضا مهدوی در خصوص اینکه چرا همه دستیاران فرهاد کاظمی از راه‌آهن جدا شدند، اما او هنوز به کارش در این تیم ادامه می‌دهد، گفت: تصمیم‌گیرنده‌های باشگاه خواستند که من بمانم و من هم مطیع قراردادی هستم که با باشگاه دارم.

وی درباره اینکه آیا مرتضی کرمانی‌مقدم و سایر اعضای کادرفنی قبلی با باشگاه تسویه کرده‌اند یا نه، اظهار داشت: فکر می‌کنم فردا این اتفاق رخ دهد، چون دو سه روز تعطیلی بود. قطعاً فردا همه اعضای کادرفنی قبلی تسویه خواهند کرد.

مربی تیم فوتبال راه‌آهن در پاسخ به این سؤال که چرا او با باشگاه تسویه نمی‌کند و به کارش ادامه می‌دهد و آیا این تصمیم تارتار است، خاطرنشان کرد: تا جایی که اطلاع دارم مدیریت باشگاه از من خواست بماند و این درخواستی بود که تارتار هم از من داشت.

مهدوی درباره اینکه آیا از دلیل برکناری فرهاد کاظمی خبر دارد یا نه، اظهار داشت: من از این موضوع بی‌خبرم، اما باید بگویم که نامه اخراج کاظمی از طریق من به او رسید.

مربی زردپوشان تهرانی در واکنش به این مسئله که چرا او برای رساندن نامه اخراج کاظمی انتخاب شده است، گفت: من انتخاب نشدم، بلکه با منوچهری، سرپرست تیم در این خصوص صحبت شده بود، اما تلفن همراه او خاموش بود و چون تلفن من روشن بود، از من خواستند نامه را بگیرم و به کاظمی برسانم.

 

کد/2020

نظرات کاربران