مهدی‌زاده: می‌خواهیم با برد از آسیا خداحافظی کنیم/ واقعاً در شرایطی بحرانی قرار گرفته‌ایم

مهدی‌زاده: می‌خواهیم با برد از آسیا خداحافظی کنیم/ واقعاً در شرایطی بحرانی قرار گرفته‌ایم

1006
11:37
27 فروردین 1397
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امیدوارم فردا پیروز شویم و با برد از آسیا خداحافظی کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امیدوارم فردا پیروز شویم و با برد از آسیا خداحافظی کنیم.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا مهدی‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های تراکتورسازی و الغرافه اظهار داشت: متأسفانه نتایج مدنظرمان را نگرفته‌ایم و امیدوارم پیروز شویم و با برد از آسیا خداحافظی کنیم. بازی مقابل الغرافه نمی‌تواند سرنوشت ما را در آسیا تعیین کند و فقط باید مقابل این تیم به دنبال اجرای یک بازی خوب باشیم. در بازی رفت مقابل الغرافه شایسته باخت نبودیم، همان‌طور که در خیلی از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ایران شایسته باخت نبودیم و نتیجه را واگذار کردیم. با این حال فردا می‌خواهیم مقابل الغرافه به پیروزی برسیم و با یک برد از این جدول مسابقات خداحافظی کنیم.

وی درباره سؤالی مبنی بر اینکه آیا تمرین نکردن بازیکنان تراکتورسازی در روز گذشته عملکرد این تیم در بازی فردا را تحت تأثیر قرار خواهد داد یا خیر، عنوان کرد: یک سوءتفاهم بین بازیکنان و مدیریت باشگاه شکل گرفته بود که ما را در شرایط بحرانی قرار داده بود، اما الان همه آماده هستیم تا آسیا را با یک برد تمام کنیم. الان باید همه پشت یکدیگر باشیم و از هواداران هم خواهش می‌کنم که فردا به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند تا این سه بازی باقیمانده ما در آسیا و لیگ ایران به اتمام برسد. واقعاً در شرایطی بحرانی قرار گرفته‌ایم و می‌خواهیم نتایجی را در شأن باشگاه تراکتورسازی داشته باشیم و باید کنار هم باشیم و رودروی هم قرار نگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خاتمه تصریح کرد: سوءتفاهمی بین بازیکنان و مدیریت باشگاه به وجود آمده بود که الان حل شده است و این موضوع برای بازی فردا مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بازیکنان در طول فصل با تمام وجود کار کرده‌اند و هر چه را که داشته‌اند به کار بسته‌اند. ان‌شاءالله در بازی فردا هم هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. فردا هم با تمام وجود یک بازی خوب انجام می‌دهیم که در شأن باشگاه تراکتورسازی باشد.

گفتنی است، دیدار تیم های تراکتور سازی تبریز و الغرافه قطر در سری رقابت های گروه A لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ فردا (سه شنبه ۲۸ فروردین ماه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود. 

20441

نظرات کاربران